reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny dziękuję bardzo za wsparcie. Przeryczałam wczoraj cały wieczór. Coraz bardziej zaczyna mnie to wszystko przytlaczać.

Jeszcze mam pytanie do tych wyrazów. Za to zawsze trzeba płacić?? Nie można zrobić tego na NFZ??
 
reklama
@kb.karola90 najgorsze jest to,ze chyba wszysyko trzeba robić prywatnie :( a najlepiej to jeszcze mieć wór pieniędzy... ja nawet nie pytałam czy można na NFZ ale pewnie nie ;/ pieniądze poki co na to mam- bo dostaliśmy z mezem odszkodowanie z PZU...
 
@olaa90 pieniądze zawsze się znajdą ale dla mnie to jest chore. Płaci człowiek te wszystkie składki a jak przyjdzie co do czego to i tak wszystko prywatnie trzeba robić :( a Ty chodzisz do lekarza prywatnie czy na NFZ??
Top co najpierw muszę wydać 300 zł żeby te wymazu zrobić a jak mi wyjdzie ze mam bakterie to leczenie i znowu 300zł żeby zobaczyć czy przeszło?? Chore!!!
 
@kb.karola90 ja najchętniej bym z tego NFZ się wypisała,bo i tak za wszystko trzeba dodatkowo bulic;/ nawet pielęgniarce czekoladki kupić,żeby termin wcześniejszy się znalazł...
Ja wszystko prywatnie... u mnie w mieście jest tylko 1 gin na NFZ. Ja gin znalazłam 50km od mojej miejscowości(prywatnie), a specjalistę tez 50km ale w druga stronę. Choć tyle w tym dobrego,ze się dobrze znają... wiesz kochana z tymi finansami to tez jest różnie,nie zawsze jest się w stanie choćby z pod tej ziemi je wyciągnąć... dzięki Bogu my mamy gdzie mieszkać poki co...a marzenia o własnym gniazdku musimy przedłożyć na dalszy plan :( wydatków jest ciagle więcej niż wpływów.. bo jeszcze oboje studiujemy nadal... ale trudno.. oby tylko przyczyna moich strat się znalazła i była do pokonania...
 
Czesc dziewczyny przepraszam za nieobecnosc ale nie daje rady[emoji4]mala kochana tylko ja sypiam po 2 h dziennie[emoji12]
Wrzucam Wam fotke ksiezniczki[emoji166]

@Calineczka24 moje gratulacje[emoji8]widze ,ze nasz dziewczyny z tego samego dnia[emoji4]
1518349579-12e53b482a0c2afd-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Frezja_1 dziś już dobrze. Nie czuję tego co wczoraj a blizna już chybs się zakleiła bo nawet kropli krwi nie ma. Także bardzo się cieszę.

@Jolanrta11 fajnie by było jakby to ciąża była ;-) ja juz ok dziś, mega ulga.

@Funia90 piękna ta Twoja gwiazda. A to przez karmienie musia taka nie wyspana???

@Olasec dziękuję bardzo. Nawet nie wiedziałam że jest duo dlatego miałam dylemat. Dzięki wielkie
 
reklama
Do góry