reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok. Ja sie troche martwie tez ta moja cytologia, bo mam ASCUS, ale HPV negatywny. Czy myslicie, ze moge miec raka mimo wszystko? U lekarza nic mi nie odpowiedzieli, tylko to, ze bedzie mozna cos stwierdzic po kolposkopio dopiero.
 
reklama
Dziewczyny po prostu jak będziemy już w ciąży to musimy cisną lekarzy o te wszystkie wymazy i posiewy bo oni po prostu robią to jak już coś się dzieje a wtedy może być już za późno tak jak było u mnie :(
 
DZiewczyny, czy któraś z was tutaj ma /miała prowadzona ciąże na sterdydzie ? Encorton albo metypred? Bądź jeszcze inny? Czy szkoda one dziecku , bo dla matki to wiadome skutki mogą mieć ... tylko czy przenikają do dziecka ? Natknęłam się na jakiś artykuł,ze teraz steryd i clexane to już standard ale na tych ulotkach tez jest napisany,ze może u dziecka powodować roszczep wargi.... mój gin mi powiedział,ze po pozytywnym teście clexane i właśnie steryd....
 
@kruszynka22 bardzo mi przykro nabierz sily i wracaj do walki o Twoje marzenia trzymam kciuki.
@olaa90 ja bede na takkm zestawie o ile zajde natomiast juz kiedys pisalam nie czytaj ulotek bo kazde leki maja swoje skutki uboczne nawet paracetamol. I tak jest ze wszystkim nawet przy lyzeczkowaniu lekarZ moze Ci uszkodzic macice i to tez jest zamieszczone na zgodzie wiem to straszne jednak wszyscy prawnie sie zabezpieczaja.
 
DZiewczyny, czy któraś z was tutaj ma /miała prowadzona ciąże na sterdydzie ? Encorton albo metypred? Bądź jeszcze inny? Czy szkoda one dziecku , bo dla matki to wiadome skutki mogą mieć ... tylko czy przenikają do dziecka ? Natknęłam się na jakiś artykuł,ze teraz steryd i clexane to już standard ale na tych ulotkach tez jest napisany,ze może u dziecka powodować roszczep wargi.... mój gin mi powiedział,ze po pozytywnym teście clexane i właśnie steryd....
Ola na wątku o poronienia g wiele dziewczyn prowadziło ciążę na sterydów i nic nikomu nie było spokojnie :-)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Calineczka24 Julcia śliczna [emoji6] dużo zdrówka dla was.

U nas dobrze, juz mamy wyrobiony jakiś rytm dnia, karmiłam do tej pory tylko piersią, ale od dwóch dni muszę dokarmiać Frania mm bo za mało mam pokarmu dla niego. Ogólnie malutki bardzo grzeczny i spokojny. Codziennie sie zmienia i jest bardziej świadomy otoczenia. W 3 dobie życia w szpitalu pojawiła sie żółtaczka fizjologiczna, która powoli ustępuje. Juz sie w sumie prawie przyzwyczaiłam do niewyspania [emoji2] szybko doszłam do siebie po cc, juz w sumie wszystko normalnie, tylko blizna i okolica jej jeszcze trochę obolała:) a Ty kochana w końcu urodziłaś naturalnie czy cc?

@Funia90 @...Margotka9022... a jak u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
DZiewczyny, czy któraś z was tutaj ma /miała prowadzona ciąże na sterdydzie ? Encorton albo metypred? Bądź jeszcze inny? Czy szkoda one dziecku , bo dla matki to wiadome skutki mogą mieć ... tylko czy przenikają do dziecka ? Natknęłam się na jakiś artykuł,ze teraz steryd i clexane to już standard ale na tych ulotkach tez jest napisany,ze może u dziecka powodować roszczep wargi.... mój gin mi powiedział,ze po pozytywnym teście clexane i właśnie steryd....

Kochana nie czytaj tych ulotek :) bardzo dużo kobiet ma ciążę prowadzone na sterydzie i wszystko jest ok. Ja Ci powiem szczerze, że ja ogólnie przestaje juz czytać internety itp bo jak postawiłam sobie diagnozę po otrzymaniu wyniku histopatologii (oczywiście w oparciu o dr hab google) to już sobie chciałam miejscówke na grób i stype szykować :D
 
reklama
Raczej nie ma szansy...przynajmniej ja już jej nie widzę...wszystko wskazuje na to że nie będzie dobrze...Zarodek za mały, zbyt wolna akcja serca, za duże ciałko żółte które wskazuje na źle rozwijający się zarodek lub jego wady genetyczne...Wg mnie to teraz jest na siłę utrzymywanie ciąży lekami...tylko zastanawiam się po co na siłę utrzymywać skoro wszystko wskazuje na to że nie jest i nie będzie dobrze... ja już nie mam siły na to wszystko...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Oj Kochana...ja wiem ze to się łatwo mówi ale nadzieja umiera ostatnia. Musisz mieć nadzieję choćby malutką...a może ten lekarz to jakiś konował ?? Jedz jeszcze do jakiegoś innego może??
 
Do góry