reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Funia90 kochana trzymaj się tam i powodzenia! Trzymam kciuki za odpowiedzi obrót spraw i szczęśliwe rozwiązanie :*

p19u3e3kpcxq7v2m.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
@Funia90, ja to myślę, że już już niedługo ktoś tu zdjęcie małej księżniczki wstawi. Asia, wychodź z tego gniazdka, czas na poznanie drugiej strony brzucha.

@anja93 też się martwiłam, zwłaszcza wtedy, gdy zbliżał się termin, kiedy normalnie kończyłby się cykl, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Owszem, trochę tam brzuch pobolał, pociągnęło tu i tam i nic więcej się nie działo. Bierzesz lekarstwa - to jest wentyl bezpieczeństwa, one utrzymają fasolkę. Nie miałaś do tej pory żadnych uporczywych plamień - jest ok. Widok czystej bielizny/wkładki to już znak, że maleństwo ma się dobrze. A w dzień trochę odsypiasz?

@AgaB33 też dzisiaj odwiedziłam laboratorium z towarem. No zobaczymy, co tam mi wywróżą.
Zdrówka dla córci, oby szybko wróciła do formy.

@membaris, czyli czwarteczek. To też niedługo. Te dolegliwości... to różnie z nimi bywa. Mnie na przykład teraz bierze dopiero. Jak zjem śniadanie, to później już naprawdę bardzo ciężko mi coś przełknąć, bo mi niedobrze, jak nie wiem co. Są też dni, że czuję się dobrze.

Dziś dzień mdły, a ja muszę jeszcze parę spraw załatwić. Jadę z koleżanką, jej autem. Żebym tylko jej bryki nie uśliczniła, jak mnie zemdli. Hmmm... a może jej powiedzieć, że mi się zaszło? Tak, żeby nie była zaskoczona, jak okaże się, że za chwilę będzie z nami jechał jeszcze mój przyjaciel - paw . ;)
 
Nie urodzilam[emoji4]chcieli mnie wyslac do domu ale zostalam bo spotkalam lekarke ,ktora 20 lat pracowala z tesciowa i zapytala mnie o nazwisko.
Powiedzialam jej ,wole zostac.
Za jej poleceniem zrobili ktg ,byly skircze juz przed podlaczeniem kroploeki,polozna powiedziala ,ze wyczuwa porod,zrobili mi test oxy,skurcze byly,po odlaczeniu oxy tez,ale glowka jeszcze za wysoko i rozwarcie sie musi zrobic ale szyjka miekknie (niby)
Nie robili masazu ale to i lepiej bo samo badanie tragedia.
Moge urodzic jak sie rozkreci za niedlugo a jak nie to jutro chyba powtorka.
Pytalam poloznej czy wyjde powiedziala,ze raczej z mala[emoji4]
Bede chodzic po schodsch ale to potem bo od wczoraj ani minuty snu .
Musze sie przespac.
A za nieflugo niby znow ktg
Takze jak sie cos okaze lub dojde do siebie to dam znac [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@gosia100 no co Ty..jestes pewna ze to malpa? Ech nie martw sie bedziemy dzialac na magic zelu następny cykl: ) a moze to jakies zagniezdzajace plamienie? Jeszcze poczekaj, chociaz jak mialam bole to wiedzialam ze to malpa bo plamienie z zagniezdzenia to bez boli miesiaczkowych no ale moze jeszcze moze..
@anja93 no co Ty a dzieje sie cos niepokojącego? ?ciesz sie bejbe przeciez jak tfu tfu tfu cos by bylo nie tak to wtedy sie bedziesz martwic a nie teraz jak wszystko jest dobrze! Ciesz sie i zarazaj fasolke pozytywnym nastawieniem:* moze kino albo seans w domku, albo maly wyjazd na spacerki, odganiaj zle mysli i przywoluj dobre:) jest wszystko pieknie i bedzie na pewno!:*
@AgaB33 łooo jak juz daleko super:) a ponad miesiac temu beta 0 no co niespodziewanka byla:)
@Aggs ja to w ogole nie lubie jak cos robie a moj przy mnie spi jakos mnie to irytuje a cwiczenia? No way! Kaz mu zostawac w lozku albo ruszac dupencje:D ja nigdy nie mialam zwierzaka..ale instykt powoli mnie chyba zmusi do jakiegos a btw. Ty masz 30 lat? Myslalam ze 25 o_O albo skleroza znow:D
 
@Funia90 jak tylko masz chwilkę to zamykaj oczka i odsypiaj bo pewnie lada moment urodzisz. Niestety poród jest męczący, a później niunia będzie jadła pewnie co 2 godz także ciężko jest się wyspać. Odpoczywaj i bądź cierpliwa jesteś podświetną opieką.
@ivvonka fajnie się złożyło że wszystkie mamy wizyty po kolei bo cały czas coś się dzieje :)
jeśli bardzo uporczywe masz mdłości to może kup sobie te kropelki Imbifem mi pomagały. A poleciła mi je moja ginekolog.
@AgaB33 fantastyczne wieści ! :) świetnie kochana oby tak dalej ufff :)
@anja93 teraz czekamy na Twoją wizytę :)
 
@AgaB33 super wieści!! Cieszę się ogromnie :)
@anja93 lez spokojnie, nie stresuj malucha ;) masz leki, odpoczywasz, będzie dobrze. Musi :)
@ivvonka a ty kiedy wizyta? Dobrze myślę że w czwartek czy już mieszam coś?
@gosia100 przykro mi. Ale spokojnie, uda się następnym razem. Wszystko siedzi w głowie, wiem że łatwo mówić, ale trzeba odpuścić ;)
 
reklama
@gosia100 no szkoda, ale ... szybciej przyszła, szybciej pójdzie. Bierz witaminy, kwas foliowy. Twój organizm dostał jeszcze jeden cykl do podbudowania sił na przyjęcie fasolki. Wykorzystaj to. Niektórzy lekarze zalecają nawet czekanie do 6 mcy na kolejne starania. I Gosiaczku nie martw się. Jeszcze zajdziesz w ciążę, zobaczysz, zajdziesz.

@roki_1991 a no prawie, w środę. Poznasz po tym, że będę ładnie histeryzować.

@Funia90 nie ma to jak swój człowiek, nigdzie nie wychodź. Siedź i ródź. :)

@Calineczka24 jak tam? Co tam? Już jest?

@membaris, a to coś z imbirem pewnie. Dzisiaj będę kupować prental uno to zapytam czy są. Chociaż ostatnio nie mam szczęścia. Jak coś chcę to albo im się skończyło, albo właśnie zamawiają albo mają tylko jedno opakowanie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry