reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@AgaB33 na poczatku pazdziernika, jak bralam chyba z miesiac ale nieregularnie o ile dobrze pamietam 1 dawki po 2000, bylo 17 czyli silny niedobor czyli tragedia o_O ale od tego czasu biore dziennie po 2, 3 dawki 2000, mialam dzis wlasnie badac poziom i kwasu i homocysteiny innych rzeczy ale jak mi lekarka powiedziala o oskrzelach to mi sie odechcialo:/
@anja93 dopiero doczytalam ze wizyta przeniesiona, troche szkoda ale moze bedzie wiecej widac i bedziesz sie mniej martwic:) Twoj brak objawow traktuje jak dobry objaw:) ze ciaza jest ksiazkowa :) bedzie dobrze a bety bym nie sprawdzala:) ja juz po @:)
@angie. Staramy sie od lipca, 10.07 mialam om czyli udalo sie od razu ale 12.09 mialam poronienie samoistne a 15.09 zabieg bo siennie oczyscilam, lekarze 30.08 obstawiali ciaze nieprawidlowa bo bylo slabe echo zarodka, nie bylo serduszka i ciaza przestala sie rozwijac . nie wiadomo czemu, jak w wiekszosci sytuacji, sporo badan robilam mam przeciwciala ana, dokładnie anty ro, moga szkodzic ale nie musza, 3 gin i 3 reumatologow mowia ze steryd dla mnie na pewno nie, dostane heparyne po pozytywie, ale na razie 3ci cykl staran bez rezultatu.obecnie zapalenie oskrzeli i antybiotyk ale wcinam witaminy probiotyki i pylek pszczeli to moze organizm jakos sie totalnie nie wyjałowi..
@membaris nie liczysz ile od owu?? Ja to bym z godzinami wiedziala ile :p
Dżizas dziewczyny jak wy juz daleko.swiezo zafasolkowane no jak to leci! Wszystkie serduszka i dzidzie beda piekne i zdrowe!
 
Ostatnia edycja:
@Totois30 oj obys miala racje, wiem ze dobrze mi zyczysz. :) mam nadzieje ze za pare tygodni ja bede Cie tak wspierac.. Poki co fajnie ze @ sie juz skonczyla, pewnie to Twoja ostatnia na pare dlluuugich miesiecy ❤

@mamcia2014 a co u Ciebie? Ani widu ani slychu Cie tu :)
 
Ostatnia edycja:
@membaris hmmm nie wiem, dziewczyny mnie tutaj uspakajały zebym poczekala do wizyty a na pewno bede miala usg i moze juz cos zobacze (moje najwieksze marzenie i chyba nie mam wiekszego- uslyszec serduszko).. Ale kurcze moze bylabym spokpjniejsza jakbym zrobila bete, ale znow jak cos wyjdzie nie tak np za mala czy cos to znow nie przezyje do poniedzialku. :/
Chyba nigdy bardziej nie panikowalam, zawsze staralam sie pocieszac dziewczyny a teraz jak sama jestem w takiej sytuacji to ehhh najchetniej to biegalabym codziennie na bete i co dwa dni do gina haha. A Ty robisz czy juz czekasz na spokojnie? A przypomnij mi kochana , Ty od razu zaskoczylas no nie? Pierwszy Twoj cykl?
@anja93 9pazdziernika miałam zabieg, w listopadzie nic nie wyszło ale w grudniu juz tak :) jak sie nic złego nie dzieje to nie ma co tracić kasy na betę czekajmy do wizyt ;) @Totois30 ja jeszcze na spokojnie podchodzę do tej ciąży tak jakbym jeszcze sama w nią nie mogla uwierzyć :)
 
@membaris mam to samo. Nawet glosno nie mowie "jestem w ciazy" chyba tym razem wole sie nie przyzwyczajac
Poczekajmy faktycznie do wizyt Ty masz w czwartek po mnie no nie?? Kurcze oczekiwanie jak na szpilkach.
Aaa i wlasnie pamietam ze tez mialas zabieg w pazdzierniku tylko nie kojarzylam czy zaskoczylas od razu czy juz jednak staralas sie cykl wczesniej :)
 
@Calineczka24 ja jak byłam u gina chyba w 34 tyg to mi sie wydaje ze mówiła ze łożysko I stopnia, ale nie wiem czy to mozliwe [emoji12] i więcej nic na ten temat


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Calineczka24 to ze masz lozysko 3stopnia okresla jego dojrzalosc. Skoro tak jest to teraz byloby dobrze czesciej je badac. Trzeba sprawdzic przeplywy i regularnie sprawdzac jak sie sprawy maja, by w razie czego zareagowac. Rozumiem ze odczuwasz niepokoj z tego tytulu. Jesli tak, to wybierz sie do gina i niech jeszcze raz sprawdzi i powie co dalej. Bedziesz spokojniejsza

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 no u mnie to wyglądało tak że po tej tabletce zemdlałam. Po ocknięciu usiadlam sobie i czułam sie dobrze jednak po chwili zaczęłam sie dusić czego nie byłam już świadoma. Przed oczami miałam wizję jak pełni radości cala rodzina zmierzaliśmy w stronę światła. Uratował mnie M. Mój tato jak przybiegł to już podobno usta sine miałam. Jak się ocknęłam to nie wiedziałam co się dzieje i czemu z tak poęknego snu ktoś mnie obudził. Lekarz kardiolog stwierdził że po tym omdleniu powinnam poleżeć w pozycji bezpiecznej. W ulotce jest napisane że mozliwe omdlenia i napady padaczkowe.
 
Hm masakra współczuję :/
Mam nadzieję ze inaczej bede reagować z resztą pogadam z doktorem

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@membaris @AgaB33 @anja93 też raczej odpuszczę betę. Jeśli już to w poniedziałek i w środę jak mi się bedzie chciało, ale tylko dla zaspokojenia własnej ciekawości. Ostatnio podsunęłam te wyniki na wizycie. Lekarz tam wcale się tak nad nimi nie rozczulał, bardziej dopytywał czy coś boli, czy są plamienia, czy się nie przemęczam, czy biorę regularnie leki.
 
Do góry