reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@AgaB33 tak , to teraz zawał mam ... bo ja jestem nisko cisnieniowiec ... na co to brałaś ?
Dobrze wiedzieć powiem P o tym


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@gosia100 a ja śledzie obtańcowałam. Jakoś ogólnie nie przepadam, ale tak zajrzałam do lodówki a one tam stoją i wołają: zjedz nas, zjedz nas, nie walcz z tym, zjeeeeedz no i nie było rady.

@membaris, @AgaB33 jak Wy to liczycie od ostatniej @ czy od owu. Zawsze mam z tym problemy.
 
@roxie123 na obnizenie prolaktyny. A okazało się że powodem jej wzrostu był stres. Po tym incydencie przestałam brać cokolwiek zmieniłam pracę i teraz jest w normach. Ale czynnościowa to chyba od stresu to tak bardzo nie skacze. Ja po obciążeniu miałam w normach.

@ivvonka od ostatniej @ kiedy była owu to w sumie nie wiem dokładnie. No to zostałaś napastowana przez śledzie ;-)
 
@AgaB33 no ja mam czynnosciowa i muszę zbić jakoś :/ tylko myślałam o tym a teraz mnie wystraszylas bardzo że można się przekręcić

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
1515531411-33e87a3515cf5caf-aaaaaa.jpeg

♡ Dobranoc ♡

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@membaris hmmm nie wiem, dziewczyny mnie tutaj uspakajały zebym poczekala do wizyty a na pewno bede miala usg i moze juz cos zobacze (moje najwieksze marzenie i chyba nie mam wiekszego- uslyszec serduszko).. Ale kurcze moze bylabym spokpjniejsza jakbym zrobila bete, ale znow jak cos wyjdzie nie tak np za mala czy cos to znow nie przezyje do poniedzialku. :/
Chyba nigdy bardziej nie panikowalam, zawsze staralam sie pocieszac dziewczyny a teraz jak sama jestem w takiej sytuacji to ehhh najchetniej to biegalabym codziennie na bete i co dwa dni do gina haha. A Ty robisz czy juz czekasz na spokojnie? A przypomnij mi kochana , Ty od razu zaskoczylas no nie? Pierwszy Twoj cykl?
 
reklama
Do góry