reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Marika92 najważniejsze, że maleństwo ma się dobrze. Zrobisz badania, skonsultujesz, masz dobrą lekarkę, więc ona to pomoże Ci ogarnąć.

@witch84, dzięki. Zrobiłam plakat tym Gimpem. Całkiem ładnie wypełnia kolorem i do rzeczy wyszło.

Normalnie od 13.00 siedziałam przy tym kompie. Kurczę, aż mi w ręce zaszło. Niech tylko mi powiedzą jutro, że jest do poprawki to się załamię chyba.
 
@Totois30 ja mialam to samo z infekcja. Ale w tym cyklu biore sie do roboty od nowa.
Kto jeszcze w tym cylku? @AgaB33?
Robimy kolko wsparcia.
Ja mam juz zalatwione cycopompki do mleka i bujaczek, wiec musze sie mocno postarac o uzytkownika. Zakupilam sobie na Amazonie zestaw testow LH i HCG, kremy z progesteronem przyszly, lubrykant lezy na szafce przy lozku, witaminy w laziecnce. Dzis 5dc wiec juz niedlugo!

Dołączam do tego kółeczka ;)
 
Dziewczynki ktore niedlugo rodzą- ale Wam zazdroszcze :)
Teraz wychodzi jaka jestem panikara, a myslalam ze nie jestem. Jednak chcialabym byc juz po pierwszej wizycie i byc spokojna, a przeciez do poniedzialku oszaleje. To juz bedzie prawie 7tc. Wtedy moze juz byc serduszko, tak?
@Totois30 jak tam na dzis? @ sie juz skonczyla?
 
@anja93 nie martw się ja też jestem panikarą i jak będę dzień przed swoja wizyta też stres mnie złapie. No ale cóż jestesmy po przejściach wiec to zrozumiałe. A co do serduszka to juz powinno być dlatego też moja gin stwierdziła żebyśmy poczekamy z wizytą do 18 bo więcej zobaczy :)
 
Nie mogłam się oprzeć...;) i przerobiłam
na forum.png
 

Załączniki

  • na forum.png
    na forum.png
    150,3 KB · Wyświetleń: 339
@membaris Ty jesteś tydzień za mną prawda? Ja 6t4d. No to może u mnie 12.01 też będzie już to serduszko.

@roxie123 ten dostinex to z tego co kojarzę to raz na tydzień się bierze. To są te tabletki po których bym się przekręciła - opisywałam Wam kiedyś moją posróż do światła - Pogotowie stwierdziło że to od tego, no w skutkach ubocznych była taka reakcja jednak Endokrynolog twierdził że jak pracuje nie spotkał się z taką reakcją. Kardiolog mówi że to przez tendencję do słabych ciśnień. A moja aktualna Endokrynolog stwierdziła że wszystko razem bo ten lek obniża ciśnienie a jak z natury mam niskie to po wzięciu tabletki była taka reakcja. Tak piszę bo doświadczyłam. Wiadomo jak liczy się czas to lepsze takie tabletki niż ziołowe ale trzeba uważać na skutki uboczne.

@Totois30 to ja trzymam kciuki abyś się wykaraskała z tej choroby do owu.

@roki_1991 przesyłam buziaki i przytulaki. No i siły do picia specyfików podczas czwartkowych badań.

@ivvonka bardzo kreatywne i ładne ;-)

Ja akurat mam przewrót płacowy w pracy...i raczej nie skończy on się do czasu póki w niej jesrem. Jest okazja przelać na papier ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej, no ale mimo że mi trochę szkoda to dzidzia i jej zdrowie jest najważniejsze
 
reklama
Do góry