reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aniu. brawo!!!! Gratulacje kochanie!!! Zuch dziewczyna z Ciebie. :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Dziewczyny jestem już z wakacji. NIe nadrobiłam jeszcze postów.Wszystkim zafasolkowanym gratuluje i informuję,ze dołączyłam do Waszego grona :) . Nie mialam jeszcze skanu, czekam, ale mam nadzieje,że teraz będzie już ok.

CZekam na resztę...
Buziaki
 
Witajcie Tolka i Cfcgirl! 17.08 przyszlo na swiat moje Szczescie. Troszke sie pospieszyl,ale urodzil sie zdrowy. Czesto tu zagladam i trzymam za Was mocno kciuki! Mam nadzieje,ze za rok i Wy bedziecie cieszyc sie tak jak ja.:tak:
 
Hej babeczki.Witam,dawno mnie tu nie było.Czasem podczytywałam,ale nie miałam siły pisać.
Ostatnie kilka tygodni miałam dosłownie "wyjęte z życia".Szpital,narkoza,biopsja,potem dłuuuugie czekanie na wyniki hist-patol.Ale mój synek jest ZDROWY !!! Na początku to nawet nie miałam siły cieszyć się z wyników.
Wierzcie mi,że nie ma nic gorszego niż szpital dziecięcy,patrzenie na cierpienie dzieci (i własnego dziecka),na porzucone dzieci.A czekanie na diagnozę,która mogła być straszna...ale przetrwaliśmy:-)
Cfc girl gratuluję !!! I mocno trzymam kciuki.Trzymam za wszystkie z Was:tak::tak::tak:
A szczególnie mocno przytulam Ewulkę i życzę dużo siły.Tak mi głupio kochana,że często mam tylko chwilkę na rozmowę:zawstydzona/y: Ale myślami jestem z Tobą !
Buziaki dla wszystkich !!!
Papapapa.
 
:tak:Witajcie Kobietki!
cfcgirl - gratuluję i cieszę się razem z Tobą ;-)
majandra - pozdrawiam szczęśliwą Mamusię:-)
Gabi - wiedziałam,że wszystko będzie dobrze. Kamień z serca...mówiłam Ci,że Twój Synek jest silny i nie da się żadnemu choróbsku;-)
Ika_s - a co u Ciebie Kochana??
Fogia - jak się miewa nasze ciało pedagogiczne? :-)jak się nowe mundurki podobają :-D??
ewulka - przesyłam słoneczne uśmiechy:-)...mimo,że niebo płacze...musimy wierzyć,że my też będziemy szczęśliwymi mamusiami...
ania - i jak się miewa nasz świeżo upieczony kierowca?;-)
Pozdrawiam wszystkie Kobietki bardzo serdecznie...i życzę dużo dobrego...buziaki:tak:
 
witam :-)

cfcgirl - na wstępie chciałam serdecznie Ci pogratulować :tak::tak:bardzo się cieszę że tak szybko Ci się udało ;-);-):-):-)

Gabi - witaj spowrotem i cieszę się że z Twoim synusiem już dobrze :tak:buziaczki dla Was :-D:-D

majandra - Tobie też gratuluje :-) zaglądam do Was często i podczytuje co tam nowego i kto nowy jest rozdwojony :tak: ostanio weszłam na post ze zdięciami Waszych dziodziusiów ale widzę że teraz już go nie ma :-:)-(

wszystkim pozostałym dziewczyną życzę wytrwałości i dużo pozytywnych fluidów :rofl2::rofl2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry