reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cze Dziewczynki,

tolka23- ja wlasciwie nie wiem co sie z moim cialem dzieje :confused: @ nie mam, powinna byc 01.09. test robilam w dniu spodziewanej @ i negatywny wyszedl :-( no ale nigdy mi sie franca @ nie spozniala. mam za to brazowe plamienia- jak duzo chodze. nie wiem co o tym myslec. brzuch mnie boli jak na @, jestem rozdrazniona i plakac mi sie chce! moze torbiel mi sie zrobil.... :-(chyba bedzie najlepiej jak pojde po test i zrobie go tak dla pewnosci ze to nie fasolka, tylko jakies swinstwo...

pozdrawiam Was wszystkie
 
reklama
A ja jestem tu po raz pierwszy. Jestem po pierwszej ciąży, która niestety skończyła się na 8 tygodniu. Ciąża obumarła i trzeba było zrobić zabieg. 2 tygodnie w szpitalu na obserwacji, która niestety nie przyniosła pozytywnych wyników. Jestem już 3 miesiące po zabiegu, ale nadal robię badania. Lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne, więc z następną ciążą chyba jeszcze się wstrzymam. Zresztą i tak jeszcze badania przede mną.
Przestałam również brać folik, ale po przeczytaniu waszych postów od dziś wracam do zażywania!!
A jak się czuję - dobrze, o dziwo, ale dzięki mężowi i chyba własnemu podejściu do życia, szybko wróciłam do normalnego życia. Lekarze w szpitalu pocieszali, że to patologia tej ciąży i że następna będzie w porządku. Zobaczymy...
Pozdrawiam Was Dziewczyny bardzo ciepło!! Trzymajcie się i życzę Wam Wszystkim dużo radości!!
 
witajcie dziewczyny w ten deszczoy dzień :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ewa - witaj spowrotem :-D:-D oby remoncik szybko się skończył :tak::tak:wiem coś o remontach bo sami mamy remont domku i akurat zmieniamy dach w ten deszczowy tydzień i woda leje się wszędzie gdzie popadnie :no::no: bo folia się zerwała z dachu i kicha :wściekła/y::wściekła/y: a tu nie widać aby miało sie poprawić :shocked2::shocked2:

muffy - lepiej idź do lekarza bo Ja też miałam tekie plamienia brązowawe kiedy doszło do tragedii :dry::dry:ale może w Twoim przypadku bedzie inaczej :tak: ale na wszelki wypadek idź dla uspokojenia sumienia :blink::blink:

Hanus78 - witaj u Nas :-):-)

buziaczki
 
Cześć dziewczyny!:happy2:
:rofl::-D:rofl: ZDAŁAM!!! :rofl::-D:rofl:

Tak bardzo się cieszę, aż uwierzyć nie mogę! Sama, o własnych siłach i za drugim razem! Super!:happy:
Jeździłam dobre 45min. miałam zatoczkę, zawracanie na trzy i zawracanie tyłem w bramę wjazdową. Jedynie zatoczę musiałam powtórzyć, ale wyszła!:cool:
 
Ania - brawo:tak:jestem z Ciebie dumna;-) wiedziałam,że Ci się uda...normalnie wiedziałam;-) bardzo się cieszę...no to szerokiej drogi...i niech nas św.Krzysztof ma w opiece;-);-)
pozdrawiam wszystkie Kobietki;-)
 
Aniulka - kochana gratulecje wielkie i szerokiej drogii :tak::tak::rofl2::rofl2:

a Ja sobie siedzę sama w domku :sick:bo mąż poszedł na kawalerskie do kumpla :crazy: jakoś muszę przetyrwać tą nockę :sorry2::sorry2:pewnie przy kompie :rofl2::rofl2:

buziaczki kochane :-p:-p
 
Aneczko gratulacje !!!! super !!! wiesz ja zdałam prawko ponad półtora roku temu i teraz nie wyobrazam sobie abym miała jexdzic komunikacja miejską.;-)
JA jakos powracam do rzeczywistosci i jak narazie nie mysle wogóle o nastepnej ciązy.W przyszłym tygodniu robię ssobie cytogenetyczne badania sobie i męzowi - zobaczymy co nam wyjdzie a czy któras robiła sobie takie badania?? po okresie ide do swojego gina ma mi dac skierowania na cytomegalie i tokso.. Ucałowania

Buziaczki dla Hanusi - witamy Cię serdecznie
 
reklama
Cześć dziewczyny!:happy2:

jm80, Antila, tolka23, agusia9915, ewulka123 - ogromne dzięki dziewczyny!!!!!:-D
Ja dzisiaj stawiam!

Ściskam Was mocno
Buziaki i zapraszam na
images
images
images



 
Do góry