reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej dziewczyny pisałam jakos miesiąc temu ... wtedy miałam druga blada kreskę ale po kilku dniach zaczęłam krwawić, wiec stwierdziłam ze to biochemiczna ewentualnie test zle wyszedł albo sobie uroiłam ale ciagle złe się czułam wiec poszłam do lekarza rodzinnego w tamtym tyg i podejrzewał niedoczynnosc, zaparcia, senność ogólne rozdrażnienie, krew z nosa i sporadycznie wymioty. we wtorek miałam isc na badania, ale teraz znów okres mi się spóźnia 2 dzień, i miałam jeszcze test i zrobiłam sobie ot tak patrzę a tu odrazu 2 takie grube mocne kreski
 

Załączniki

  • 0875A1EC-2B78-4D70-904A-7EB73ED70F55.jpeg
    0875A1EC-2B78-4D70-904A-7EB73ED70F55.jpeg
    841,6 KB · Wyświetleń: 119
hej dziewczyny pisałam jakos miesiąc temu ... wtedy miałam druga blada kreskę ale po kilku dniach zaczęłam krwawić, wiec stwierdziłam ze to biochemiczna ewentualnie test zle wyszedł albo sobie uroiłam ale ciagle złe się czułam wiec poszłam do lekarza rodzinnego w tamtym tyg i podejrzewał niedoczynnosc, zaparcia, senność ogólne rozdrażnienie, krew z nosa i sporadycznie wymioty. we wtorek miałam isc na badania, ale teraz znów okres mi się spóźnia 2 dzień, i miałam jeszcze test i zrobiłam sobie ot tak patrzę a tu odrazu 2 takie grube mocne kreski


Moje gratulacje :)
 
jutro lecę do lekarza, pierwsze emocje opadły póki co powiedziałam tylko siostrze ;) boje się chłopakowi powiedzieć bo po ostatniej „niby” @ doszliśmy do wniosku ze poczekamy do wiosny wtedy już będę miała tylko jeden semestr szkoły i trochę kasy odłożymy :)
 
@daria95 przepraszam nie chce się wtrącac... nie uważasz , że to trochę głupie bać się powiedzieć facetowi o ciąży wiadomo skąd biorą się dzieci [emoji14] także nie powinien być w szoku [emoji39]... według mnie on pierwszy powinien wiedzieć ale nie znam Waszych relacji .
W każdym razie pomyślnego rozwoju ciąży [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zosiak nasza nowa mama @daria95 moim zdaniem będzie potrzebowała wsparcia w tych pierwszych tyg szczegolnie a któż jak nie tatuś [emoji4] a Ty kiedy zaczynasz starania w lutym? :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
on jest taki ze na test będzie miał problem uwierzyć ;) poprostu wiem ze na pewno będzie zmieszany ale zaraz ma przyjechać to mu pokaże :) a jutro do lekarza idę, mam nadzieje ze będzie coś widać :)
 
Do góry