reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pod koniec czerwca zakończona w 19 t ciąża a teraz po 4mc kolejna i obecnie 6+4

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
a co było przyczyną zakończenia ciązy w 19 tc? Bardzo Ci współczuję :( To już prawie połowa :( Ciąża od początku była problemowa? Czy tak nagle? To jest straszne ze takie rzeczy sie dzieją :(
 
reklama
Jutro wizyta popołudniu.. Będę dokładnie 7t.. Bardzo się denerwuję bo mimo duphastonu nadal mam lekkie brązowe plamienie :( boję się co jutro mi powie moja gin :( czy któraś z was tak miała a mimo ciąża trwa dalej??

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
kochana, ja tez dużo plamiłam na samym poczatku (lekarz twierdził, ze się leje), odstawilam na tydzień clexan i acard bo P bardzo sie na mnie złościł a że moja gin kazała brać wiec tylko ze strachu na tydzień przestałam :) Nie wiem, czy Cie to pocieszy, ale moja tylko jedna ciąża z krwawieniem skończyła się żle, na trzech pozostałych nie było, żadnych ale to zadnych ojawów, bóli, plamień itp. wierzymy w was :*
 
tak jak myslalam, był strasznie zmieszany nie sadził ze to się uda tak szybko musi oswoić sie z ta myślą :)
teraz mam przerwę w pracy i nie mogę się do lekarza dodzwonić no chyba zwariuje napisałam mu sms może odpisze, oddzwoni bo niestety nie mogę mieć przy sobie telefonu w pracy -,-
 
@daria95 a ile Wy macie lat ? :)
Niech sie cieszy nie oswaja [emoji14] i modli żeby dobrze bylo , bo to czasami wiesz różnie bywa .
Daj znać po wizycie powodzenia [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 u mnie teraz jakby lepiej. Zjadłam śniadanko, jakoś żyję. Za godzinkę muszę się zbierać do pracy. O której wizyta w czwartek? Ja mam na szczęście na 8.30, pierwszy raz nie popołudniu :p
@Marika92 kciuki za dzisiejszą wizytę. Dawaj znać zaraz po :*
@AgaB33 znalezienie odpowiedniego lekarza to podstawa, dlatego trzymam kciuki żebyś na takiego trafiła :) a taki gin na nfz to fajna sprawa, zawsze jakieś skierowanie na badanie może dać :)
@daria95 witam wśród nas i także trzymam kciuki żeby było dobrze wszystko :) piękne dwie kreski :)
 
a co było przyczyną zakończenia ciązy w 19 tc? Bardzo Ci współczuję :( To już prawie połowa :( Ciąża od początku była problemowa? Czy tak nagle? To jest straszne ze takie rzeczy sie dzieją :(
Jako tako mi nie dolegało nic, brałam clexane i w sumie było w miarę ok, nie wiedziałam jeszcze wtedy o mutacji MTHFR, ale na to co wyszło było to mało istotne. Moja córka miała wadę genetyczną i wiele innych wad wrodzonych.. Ale z plamieniem nie miałam problemu. Zobaczymy co powie na wizycie

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
@roxie123 nie, cały czas nie ma opcji w mojej pracy. Planuję do końca miesiąca popracować. Ale to zależy co wyjdzie na czwartkowej wizycie. Boję się bardzo co usłyszę. Póki co nikt nie wie o ciąży, bo nie chce mówić jakby potem coś miało być nie tak....
 
Do góry