reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@AgaB33 czuje się kiepsko. Mdlości straszne i ta ogólna słabość to jakiś dramat. Ale nie wymiotuje od kąd biore leki na obniżenie TSH. Zmieniłam nastawienie do życia i jest troche lepiej ze mną psychicznie. Przecież bardzo chce tego dziecka i mdłości to dobry znak i kiedyś się skończą, bardzo możliwe, że dopiero po porodzie ale kiedyś to nastąpi. Mam lepsze i gorsze dni.

@roxie123 wstyd się przyznać ale do Łagiewnik mam 18 km i jeszcze nigdy nie byłam w Sanktuarium :(

@Totois30 po poronieniach to chyba każdy lekarz zabezpiecza pacjentkę progesteronem w formie luteteiny czy duphastonu. Ja w pierwszej ciązy nie brałam i poroniłam ale każdej nastepnej już brałam.

@Baslan jeszcze dużo przed Wami ale fajnie, że początki nie są tak ciężkie. Super, że się karmicie cycem :)
 
reklama
@roki_1991 aha. Spróbujemy, zobaczymy ;-)

@Totois30 ja w pierwszej ciąży od razu dostałam od gina luteinę u teraz tak samo było

@Olasec współczuję. Ja przez całą pierwszą caliążę tylko raz wymiotowałam, mdłości miałam ale nie dużo. Taraz małe mdłości. Życzę dużo siły. Będzie wszystko dobrze.
 
Ostatnia edycja:
@Calineczka24 powoli do przodu z wyprawka [emoji4] dzis lub jutro zamawiam mebelki. Pomóż mi kochana, co Ty przy tej cukrzycy jesz na obiad? Jestem kompletnie załamana, szczególnie tymi obiadami [emoji20] do tej pory mój obiad to zazwyczaj było cos smażonego, ziemniaki, makarony, ryż...

Wlasnie dzisiaj byłam w Hm i kupiłam sobie stanik do karmienia. PS. Dziewczyny macie wyciek siary? Mi niby nic nie leci jako tako, ale wieczorem mam w sutkach jakby zaschnięte grudki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zrobiłam dziś badania krwi i moczu i glukoza super i TSH też fajnie spadło po lekach. W moczu tylko jakieś bakterie:/

@Katarina91 ja dopiero 9 tydzień zaczęłam a mam to samo. Ale w ciąży z synkiem też tak miałam od początku jakieś coś w sutkach.
 
@mfifi04 a co to znaczy w razie "w"? Mialam pierwsza ciaze i nigdy nie slyszalam o braniu luteiny lub duphastonu bez przyczyny moze gin mi jeszcze cos powie, nigdy bym nie pomyslala zeby stosowac, stosujecie na wlasna reke?tzn nie zeby cos ze zle, ale tez chetnie bym wlaczyla cokolwiek w przyszlosci zeby wiedziec ze robie cos inaczej i moze lepiej i psychicznie troche sie uspokoic
Dla mnie luteina jest w razie pozytywnego testu[emoji3]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Integracja jest ok. Zawsze jest ok, bo fajna grupa.
Nawet z @ niespodzianką. Zdążyłam zapakować się do groty solnej, na początek, bo się zmroziłam trochę przy zwiedzaniu. I tak sobie siedzę i tak dumam. I jak wstawałam, bo koleżanka zapytała, czy idziemy do wody to już czułam, że wodowania nie będzie, bo muszę szybko iść do pokoju zakrywając na wszelki wypadek dolne wdzięki i to nie z racji skromności.:cool2:

Pozdrowionka dla wszystkich.:-) :)
 
@Baslan w ogóle mnie to nie dziwi, że nie masz czasu przesiadywać na forum.
e-ciocia wysyła buziaki dla maleństwa :*
A przypomnij proszę jak maluszek ma na imie? :)

@Funia90 ja też do Świąt chciałabym być ogarnięta ze wszystkim :)

@Olasec życzę wytrwałości :* może nie będzie tak źle?
Mdłości i wymioty może miną szybciej niż Ci się wydaje ;)

@Katarina91 też mam po całym dniu "grudki w sutkach" zasycha siara, normalna sprawa :)
Powiem Ci, że co do obiadu to staram się jeść na parze, ale po normalnym obiedzie też mam dobry cukier. Nie jem oczywiście tyle co wcześniej. Porcje mam małe. Ale zjem malutki kawałek kotleta z piersi ( dosłownie jak dla ptaszka tego kotleta, ale zawsze to coś ) :) do tego 6 klusek śląskich i trochę surówki i cukier miałam w normie.
A zjem 3 kromki chleba żytniego z ogórkiem zielonym i cukier 180 :o
Ja to dopiero nie wiem co mam jeść.
We wtorek mam diabetologa i mu powiem co jem i jakie mam cukry.
Moja teściowa wyczytała, że kasza jaglana jest bardzo dobra dla cukrzyków.
Ty masz robić sobie pomiary cukru po posiłkach?
 
@Baslan w ogóle mnie to nie dziwi, że nie masz czasu przesiadywać na forum.
e-ciocia wysyła buziaki dla maleństwa :*
A przypomnij proszę jak maluszek ma na imie? :)

@Funia90 ja też do Świąt chciałabym być ogarnięta ze wszystkim :)

@Olasec życzę wytrwałości :* może nie będzie tak źle?
Mdłości i wymioty może miną szybciej niż Ci się wydaje ;)

@Katarina91 też mam po całym dniu "grudki w sutkach" zasycha siara, normalna sprawa :)
Powiem Ci, że co do obiadu to staram się jeść na parze, ale po normalnym obiedzie też mam dobry cukier. Nie jem oczywiście tyle co wcześniej. Porcje mam małe. Ale zjem malutki kawałek kotleta z piersi ( dosłownie jak dla ptaszka tego kotleta, ale zawsze to coś ) :) do tego 6 klusek śląskich i trochę surówki i cukier miałam w normie.
A zjem 3 kromki chleba żytniego z ogórkiem zielonym i cukier 180 :o
Ja to dopiero nie wiem co mam jeść.
We wtorek mam diabetologa i mu powiem co jem i jakie mam cukry.
Moja teściowa wyczytała, że kasza jaglana jest bardzo dobra dla cukrzyków.
Ty masz robić sobie pomiary cukru po posiłkach?
Gabrysia :)
Dzisiaj mieliśmy dużo gości i mała niespokojna :( Juz nie mogę się doczekać końca wizyt.
 
@Baslan i to jest najgorsze, te odwiedziny gdzie Ty i dziecko potrzebujecie spokoju... Eh przerabiałam. Dobrze że moja mama przyjeżdżała bo przy mojej pogoni za mlekiem yo bym na stół paluszki i krakersy postawiła
 
reklama
@Olasec na te bakterie w moczu to mozesz od razu zurawinke podjadac, na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc, ale z bakreria to idz szybciutko do lekarza, jak nie do gina to do internisty.
 
Do góry