reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc dziewczyny.
@roxie123 buziaczki. Wymodl sobie i nam ten cud.
@ivvonka i jak @przyszla? Tak czy tak baw sie dobrze.
@roki_1991 tak jak A @Funia90 pisze, lutke lepiej paluszkiem.
Dziewczyny, ja czytalam w necie, ze najnowsze badania dowodza, iz czekanie pol roku utrudnia zajscie. Kobiety, ktore zaczely po 3 miesiacach mialy wiekszy odsetek ciąż, niz te ktore czekaly pół roku. Po pierwszej @ mozna sie starac gdy nie było zabiegu, a po zabiegu 3 cykle.
Trzymam kciuki. :)
Ja zabieg miałam 01.11.2011 a w grudniu a na początku stycznia już byłam w ciąży 1@ tylko miałam. Julian ma teraz 5 lat [emoji3]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@witch84 czekam dlatego ze meza nie ma to raz dwa bylam po laparoskopii to troche inny zabieg niz lyzeczkowanie dluzej sie dochodzi do siebie wiec w moim przypadku 6 miesiecy czekania bylo napewno wskazane ze wzgledow zdrowotnych poza tym nie ukrywajmy ciagle zmiany hormonow predzej czy poniej odbija sie na zdrowiu.
Apropo ciekawostek leki dzialaja na organizm czlowieka maks 3 -6 mies pozniej sie czlowiek na uodparnia wiec najpierw sprobuje z tyni burakami.
 
@AgaB33 mi pokazywaly[emoji4]

@Calineczka24 ja te wszystskie rzeczy mam zamiar jakos w listopadzie kupic,teraz mam duzo na glowie i nie mam czasu,ale generalnie do Swiat chce byc zapieta na ostatni guzik[emoji16]

@Olasec to samo mysle jak pisze nick @p_a_t_i ,w dodatku ja z telefonu wiec musze to recznie za kazdym razem[emoji28]

@witch84 i co kipil Ci to auto?[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jak to jest z ta luteina.moze podpytac sie lekarza czy miec takie cos w pogotowiu, myslalam ze jej uzywa sie tylko jak sa problemy z hormonami a profilaktycznie tez ma to sens rozumiem?
 
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jak to jest z ta luteina.moze podpytac sie lekarza czy miec takie cos w pogotowiu, myslalam ze jej uzywa sie tylko jak sa problemy z hormonami a profilaktycznie tez ma to sens rozumiem?
W razie "w". Dla mnie lepszy jest dupek niz luteina. Faktycznie drozszy.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roki_1991 ja pierwszy raz w życiu brałam luteinę jak leżałam teraz w ciąży po plamieniach. Ja aplikowałam bez żadnych patyczków. Jak wykupiłam po szpitalu to w pudełku był ten aplikator, ale stwierdziłam, że nie będe pchała tam żadnych patyków :D robiłam to palcem :D

@Funia90 ja w połowie przyszłego miesiąca wezmę sobie ciuszki od siostry, żeby przejrzeć co tam jest i co jeszcze muszę dokupić.
Już po mału zastanawiam się nad zakupem tych wszystkich majtek poporodowych, podpasek, butelek do dziecka etc. Jednak sporo tego będzie a kupić później wszystko na hura to też nie lada wyzwanie bo jednak wszystko kosztuje a po drugie takie długie bieganie po sklepach też nie jest zalecane kobietom w ciąży.
Koleżanka mnie uczula cały czas, żebym miała już gotowe wszystko miesiąc przed porodem bo wiadomo, że różnie to bywa. Od 38 tygodnia ciążę uważa się za donoszoną, więc Julka i Asia mogą dojść do wniosku, że to już :p

@p_a_t_i tulę mocno :*
Ja bym na Twoim miejscu tabletek anty nie brała. Rozwalisz sobie cały cykl.
Co to za wirus?
Moja siostra w pierwszej ciąży złapała jakąś bakterię i urodziła synka Wiktorka w 26tc ważył 750gramów. Dziś taki rojbel jakich mało :)

@roxie123 pomódl się za Nas wszystkie :) za dzidziusie które są już z Nami, za te które pływają w brzuszkach, które pływać będą i oczywiście za wszystkie Aniołki :*
Cytaty piękne.
Udanego dnia życzę :*

@Baslan jak się macie?

@nafoczka w końcu weekend co? Czas dla dzieci i męża no i dla Nas bo tęskno za Tobą ;)

@aniaslu śniłaś mi się :)
Byłaś u mnie w domu i ze mną rozmawiałaś, ale nie pamiętam o czym :p

@ivvonka te Twoje przedszkolaki to udane :D
Ostatnio gdzieś przeczytałam jak 4 letnia dziewczynka mówi:
- Te drzewo jest zepsute !
- Dlaczego tak uważasz?
- Bo pogubiło wszystkie liście.
:D

Chciałam Wam wrzucić filmik jak Julka szaleje w brzuszku, ale plik za duży :( już zmniejszyłam do minimum i kapa :(
Hej, dzięki za pamięć i wywołanie :)
Mamy się dobrze, karmimy się cycem, w miarę wysypiamy :) Myślałam, że będzie gorzej, chociaż jeszcze dużo przed nami.
Nie jestem w stanie nadrobić forum, ani aktywni uczestniczyć, dlatego proszę o oznaczanie w razie w.
Czy mój brzuszek już przejęty? :)
 
@mfifi04 a co to znaczy w razie "w"? Mialam pierwsza ciaze i nigdy nie slyszalam o braniu luteiny lub duphastonu bez przyczyny moze gin mi jeszcze cos powie, nigdy bym nie pomyslala zeby stosowac, stosujecie na wlasna reke?tzn nie zeby cos ze zle, ale tez chetnie bym wlaczyla cokolwiek w przyszlosci zeby wiedziec ze robie cos inaczej i moze lepiej i psychicznie troche sie uspokoic
 
reklama
Do góry