reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@p_a_t_i nie wiem na prawdę czy jest sens czekać pół roku.. Jeśli zbadasz jaki wirus mógł mieć wpływ na poronienie i okaże się że wyłączyłaś go totalnie to moim zdaniem jeśli cykl ci się ładnie unormuje i będzie normalna @ nie ma co czekać.. U mnie strata nastąpiła w 19tc i sama stwierdziłam że nie będę czekała pół roku.. Na razie mijają 4 mc ale brak ciąży wynika raczej bardziej z tego że nie mam faceta na miejscu [emoji14] ale niech tylko wróci :D także badania, leczenie - jeśli konieczne i do dzieła :) ja przez moją ciążę trafiłam do 4 lekarzy i co inny to inna opinia na temat późniejszych starań. i oczywiście najstarszy z nich powiedział magiczne pół roku.. A jedna babeczka - z resztą bardzo dobry lekarz i na pewno będę do niej chodzić w kolejnej ciąży - powiedziała że to pół roku to książkowa gadka bardziej dla bezpieczeństwa lekarza żeby nie było że dał zielone światło i znów się nie powiodło.. Ale gwarancji nie mamy tak na prawdę nigdy. Ja nie myślałam że mnie to w ogóle spotka a masz ci los.. Także trzymam kciuki! Za każdą która chce się starać o fasoleczkę :)

27.06.17 Anastazja [*]

Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Ostatnia edycja:
reklama
@p_a_t_i mi lekarz w szpitalu powiedziala ze 3 miesiące to stara szkolamialam samoistne ale niecalkowite, moze mialam jakis delikatny ten zabieg bo ani nie plamilam a @przyszla elegancko po 28 dniach wiec moze faktycznie jakas malą mialam tam ingerencje jesli to w ogole mozliwe bo nie wiem czy to zawsze duzy czy moze byc mniejszy zabieg.no i Ci lekarze w szpitalu mowili ze miesiac:p ale dopiero we wt gin i wtedy zdecyduje:)
 
Ostatnia edycja:
@zosiak Tylko tak prawdę mówiąc, prawdopodobieństwo będzie zawsze. Niezależnie czy zajdziesz teraz za miesiąc czy za 10 lat. Jedynie musisz uspokoić emocje - ale wierz mi - strach będzie zawsze :*

@Marika92 Już mi się miesza - kiedy piszesz ty, a kiedy @roxie123 :p Gdzieś mi umknęło, że straciłaś tak wysoką ciążę. Ale jakby się cofnąć xxx stron wstecz, to jest tu dziewczyna co poroniła w 16tc, nie doczekała pierwszej @ i jest obecnie szczęśliwą mamusią.

@Calineczka24 Popieram koleżankę - jestem tego doskonałym przykładem. Ciąża w zasadzie bezproblemowa (pomijając plamienia na początku), wyniki super. A tu BACH. Synek stwierdził, że dość siedzenia w brzuchu i 35t1d był już na świecie.

@ivvonka Aż mi się przypomniała rozmowa mojego M z moją córką (wówczas lat 4 lub 5).
M.: Niedługo będą mamy urodziny. Może masz pomysł jaki prezent jej kupimy?
D.: Hmm... Samochód!!!
M.: ???
D.: No taki jak nasz. TYLKO NOWY!! :D
 
@witch84 super :) bardzo się cieszę że jest szczęśliwą mamą :) to pokazuje że to możliwe mimo straty wysokiej ciąży :)

Mówisz że mieszamy Ci się z roxie123 hehe a to ciekaczego :)

27.06.17 Anastazja [*]

Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Może dlatego, że obie jesteście młodziutkie i obu Wam się należy ujrzeć upragnione dwie kreseczki - zresztą jak każdej innej starczce :p A może dlatego, że obie blondynki jesteście. Sama nie wiem :p
 
reklama
Ja wam chcialam tylko powiedziec, ze moja dobra znajoma stracila synka w 25tyg.. Rodzila naturalnie, ogolnie miala problemy z zajsciem w ciaze starali sie 8 lat..az tu nagle wielka radosc..ciaza..juz w sumie w tak zaawqnsowqnm stadim..rutynowa kontrola u lekarza i co?? Serduszko nie bije..
Dzisiaj jest mamą prawie rocznego chlopczyka, zaszla w ciaze niecale 3 miesiace po stracie..wiec glowa do gory!! :-)
 
Do góry