reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Marika92 takie niespodzianki sa mega :D mój też mi tak kiedyś zrobił na zawał mało nie padłam także rozumiem :D cieszcie siębi sobą :))
@kari21 zostań z nami jak pisza dziewczyny ...wyładujesz tu swoje emocje i będzie Ci może trochę łatwiej
@Calineczka24 a czym były spowodowane te plamienia ? dobrze ,że juz jest ok :) :*
@Zaaaneta ojoj a co to się podziało ? każdy ma czasami złe sny , jest zmęczony... ale depresja ? no co Ty ;* przecież taki piękny czas przed Tobą :)
Ehhh za dużo mam problemów, dowiedziałam się że tata ma raka i może też dlatego nie śpię:( lekarze nie chcą pomóc bo nic nie można brać :(
 
Cześć. Jestem tu nowa. Aktualnie przechodze drugie poronienie. 10 września mialam ciaze biochemiczna. 12 października znow to samo. Ciaza kończy się chwilę po terminie okresu. Ledwo 3-4 dni. Wartość bety nie przekracza 20. Pozniej zaczyna spadać. Dzis zrobilam wyniki. Tsh 2. Progesteron 0.29. Beta 1.5. Co robic dalej? Mam 2 letnia corke. Przed nią mialam jedynie problem z progesteronem i bralam w ciazy luteine. Nigdy wcześniej nie poronilam. A teraz dwa razy pod rząd. 3 miesiace temy progesteron 7 dni po owu wynosil 23.2. Ale dzis jest strasznie niski. Zastanawiam się czy był od początku tak niski i stąd poronienia? W ciazy nie badalam. Dodam że w tamtej ciazy bylam na ip i endometrium wynosilo ledwo 7.2. To chyba za malo by ciaza sie dobrze rozwijala?już nie wiem co myslec i od czego zacząć szukać przyczyny :(

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj bardzo Ci współczuje. Jesli chodzi o endometrium, to u mnie takie to standard i nie stanowiły problemu przy zachodzeniu i utrzymaniu ciazy. Progesteron 7 dno po owulacji tez wydaje mi sie w porzadku. Tym obecnym sienie sugeruj, bo mial juz prawo spaść. Niestety jakas przyczyna jest, ze ciaza nie chce sie utrzymac. Mysle, ze dziewczyny cos podpowiedzą. Wazne jwst tez to, ze latwo zachodzisz w ciążę,musisz znalezc przyczynę, czemu sie nie wytrzymuje i bedzie dobrze. Zycze powodzenia i bys jyz nigdy przez to nie przechodzila.
@Funia90 dziękuje. Masz racje z ta praca. Jak wszystko jest ok, to lepiej wyjac do ludzi niz siedziec samemu.
 
Kochana wlasnie to samo usłyszałam od lekarza na połówkowych, ze nie widzi potrzeby badań prenatalnych III trymestru wiec chyba sie nie zdecydujemy, chyba, ze dostane od mojej lekarki skierowanie na NFZ
emoji4.png


U nas dobrze kochana, mały wariuje w brzuchu
emoji6.png
dzisiaj tez miałam kiepska noc, nie mogłam spac, przewracałam sie z boku na bok
emoji57.png
dzisiaj tez jak stałam w kolejce w sklepie to zaczęły mnie bolec plecy na dole i czułam jakbym miała bóle miesiączkowe. Macie tez tak???

Kochana a jak tam Juleczka sie ma?
emoji4.png
kompletujesz wyprawkę/szykujesz pokoik?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Juleczka to jest taka ruchliwa, że zastanawiam się czy czasem czegoś nie przeskrobałam, że dostaję takie siarczyste kopniaki :D

Wczoraj chcieliśmy kupić komodę do Julki do pokoju, ale jak na złość jej nie było na magazynie :( Dzisiaj M pojedzie i ją zamówi bo jeździliśmy jeszcze wczoraj oglądać w innych sklepach, ale żadna nie wpadła mi w oko i zostaniemy przy tej pierwszej :)
Za półtorej miesiąca chcę pobrać ubranka od siostry i zacząć sobie pomału przejrzeć, wyprać i później się zacznie wielkie prasowanie ;) - będę to robiła z uśmiechem na twarzy ;)
Za wózkiem też się już rozglądamy - moja teściowa stwierdziła, że mamy jeszcze czas na wózek, ale ja powiedziałam, że nie będę później kupowała wózka na szybko. To musi być przemyślana decyzja, tym bardziej, że nie mam jakiegoś konkretnego modelu na oku. Chcę, żeby był na pewno 3w1

A jak U Ciebie? Masz już wszystko?
Jak maluszek? Przypomnij mi proszę imię bo wyleciało mi z głowy :(

@Funia90 pokrzywa mówisz? To spróbuję.
Czuję i widzę sama po sobie, że znowu schudłam. :D
Moja waga pokazuje 61.7 a tak jak mówiłam między moją wagą a lekarza jest 2 kilo różnicy ( moja domowa zawyża - te elektroniczne tak lubią podobno ) ostatnio u lekarza ważyłam 62 kg to teraz z 60 będę ważyć, ale to wszystko przez tą dietę którą muszę stosować.
Ja tam mogę chudnąć, najważniejsze że z Juleczką wszystko dobrze :)

Mi się śniło, że znalazłam na łące dwie świnie zastrzelone, dotknęłam jedną nogą a ona ożyła i uciekałam przed nią bo mnie zaczęła gonić :D
Uciekłam na drzewo i nagle moi teście się na tej łące pojawili i zaczęli po mnie krzyczeć, że w ciąży po drzewach skacze i natychmiast mam schodzić na dół bo spadnę :D

@roxie123 jak się masz?

@Zaaaneta Zapewne to jest spowodowane tym, że spać nie możesz. Strach i stres robi swoje i ma bardzo duży wpływ na naszą psychikę. Ty sama nic nie zrobisz, musisz wierzyć w to, że lekarze tacie pomogą.

@Frezja_1 a co tam U Ciebie? :)
 
miesiączka powinna być jutro, ale do dziś żadnych objawów, zawsze jadłam wszystko co miałam pod ręka tak już 10 dni przed okresem, bolał brzuch, byłam bardzo nerwowa a teraz nic ... oaza spokoju... piersi są większe ale tylko to, nie wytrzymałam i dziś rano zrobiłam test w pierwszej nie widziałam nic ale usiadłam spokojnie się przyjrzałam i zobaczyłam bladziutka kreskę, miała któraś tak blada kreske i rzeczywiście była to ciąża ?? ☺️
 

Załączniki

  • 07631688-7296-4C5A-8D3C-FD5487091517.jpeg
    07631688-7296-4C5A-8D3C-FD5487091517.jpeg
    29,2 KB · Wyświetleń: 113
miesiączka powinna być jutro, ale do dziś żadnych objawów, zawsze jadłam wszystko co miałam pod ręka tak już 10 dni przed okresem, bolał brzuch, byłam bardzo nerwowa a teraz nic ... oaza spokoju... piersi są większe ale tylko to, nie wytrzymałam i dziś rano zrobiłam test w pierwszej nie widziałam nic ale usiadłam spokojnie się przyjrzałam i zobaczyłam bladziutka kreskę, miała któraś tak blada kreske i rzeczywiście była to ciąża ?? ☺️
Kreska rzeczywiście baaaaardzo bladziutka.. U mnie dwa dni przed okresem była kreska dość widoczna. Trzymam kciuki, żeby okazało się że jest ciąża :)
 
Juleczka to jest taka ruchliwa, że zastanawiam się czy czasem czegoś nie przeskrobałam, że dostaję takie siarczyste kopniaki :D

Wczoraj chcieliśmy kupić komodę do Julki do pokoju, ale jak na złość jej nie było na magazynie :( Dzisiaj M pojedzie i ją zamówi bo jeździliśmy jeszcze wczoraj oglądać w innych sklepach, ale żadna nie wpadła mi w oko i zostaniemy przy tej pierwszej :)
Za półtorej miesiąca chcę pobrać ubranka od siostry i zacząć sobie pomału przejrzeć, wyprać i później się zacznie wielkie prasowanie ;) - będę to robiła z uśmiechem na twarzy ;)
Za wózkiem też się już rozglądamy - moja teściowa stwierdziła, że mamy jeszcze czas na wózek, ale ja powiedziałam, że nie będę później kupowała wózka na szybko. To musi być przemyślana decyzja, tym bardziej, że nie mam jakiegoś konkretnego modelu na oku. Chcę, żeby był na pewno 3w1

A jak U Ciebie? Masz już wszystko?
Jak maluszek? Przypomnij mi proszę imię bo wyleciało mi z głowy :(

@Funia90 pokrzywa mówisz? To spróbuję.
Czuję i widzę sama po sobie, że znowu schudłam. :D
Moja waga pokazuje 61.7 a tak jak mówiłam między moją wagą a lekarza jest 2 kilo różnicy ( moja domowa zawyża - te elektroniczne tak lubią podobno ) ostatnio u lekarza ważyłam 62 kg to teraz z 60 będę ważyć, ale to wszystko przez tą dietę którą muszę stosować.
Ja tam mogę chudnąć, najważniejsze że z Juleczką wszystko dobrze :)

Mi się śniło, że znalazłam na łące dwie świnie zastrzelone, dotknęłam jedną nogą a ona ożyła i uciekałam przed nią bo mnie zaczęła gonić :D
Uciekłam na drzewo i nagle moi teście się na tej łące pojawili i zaczęli po mnie krzyczeć, że w ciąży po drzewach skacze i natychmiast mam schodzić na dół bo spadnę :D

@roxie123 jak się masz?

@Zaaaneta Zapewne to jest spowodowane tym, że spać nie możesz. Strach i stres robi swoje i ma bardzo duży wpływ na naszą psychikę. Ty sama nic nie zrobisz, musisz wierzyć w to, że lekarze tacie pomogą.

@Frezja_1 a co tam U Ciebie? :)

Kochana imię nie wyleciało Ci z głowy, bo jeszcze nie do końca jest wybrane ale prawdopodobnie będzie Tymon o ile znowu mi sie nie odmieni [emoji2]

My wózek i fotelik mamy juz upatrzony, ale w grudniu będziemy zamawiać [emoji6] mebelki tez komodę z przewijakiem i łóżeczko z Pinio Meble, które w sumie niedługo będziemy zamawiać bo do 7 tygodni trzeba na nie czekać [emoji6]

Funia a jak u Ciebie wyprawka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana imię nie wyleciało Ci z głowy, bo jeszcze nie do końca jest wybrane ale prawdopodobnie będzie Tymon o ile znowu mi sie nie odmieni [emoji2]

My wózek i fotelik mamy juz upatrzony, ale w grudniu będziemy zamawiać [emoji6] mebelki tez komodę z przewijakiem i łóżeczko z Pinio Meble, które w sumie niedługo będziemy zamawiać bo do 7 tygodni trzeba na nie czekać [emoji6]

Funia a jak u Ciebie wyprawka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Imię ładne :) Tymuś :)
Dużo miałaś upatrzonych imion? :p

Nim zaszłam w ciążę to M mówił, że jak będziemy mieli kiedys dziecko i będzie to córka to jak nic będzie Wiktoria. Jak widać odmieniło mu się bo imię dla Julki wybrał właśnie M :D a tak się zawsze zarzekał, że żadne inne tylko Wiktoria :D

Ty na kiedy masz termin?
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

@Zaaaneta wiem ,że takie wiadomości są straszne , ale Ty potrzebujesz teraz spokoju przede wszystkim...
Witam nowe koleżanki przykro ,mi że też Was to spotkało...;/
Brzuchatki coraz bliżej rozwiązania zdrówka dla Was ;*
Dziewczyny nie załamujcie się , musicie przestawić myślenie...
My dzisiaj byliśmy na tej mszy i był pogrzeb i wg ... oczywiście łzy same spływały , przy wrażliwych słowach , ale jakoś i tak czułam się silna wewnętrznie .
Ciągle jakoś w głowie miałam ,że zaraz będziemy mieć dzidziusia , a kiedyś w niebie zobacze nasze Aniołki.... no nie wiem nie mogłam pozbyć się tej myśli , ale to chyba dobre nastawienie mimo wszystko :)
Napisałam do lekarza , że wyniki mam dobre ,że w wymazach nic nie wykryto ... kazał planować od następnego cyklu z tym clo , ale w tym od 16dc do 25 dalej brać leki oprócz clexane . Dobrze że napisałam do niego bo zapomniałam zapytać , a dzisiaj juz 18dc ;p jajniki czuje jak nie wiem więc pewnie owulacja ... ryzykowałabym z planowaniem , ale jak trzeba podrasować jajeczka to odpuszczę .
 
Do góry