reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Zaaaneta bardzo mi przykro z powodu Twojego Taty[emoji29]

@Frezja_1 przynajmniej musze sie ogarnac i jakas taka jestem lepiej zorganizowana jak musze do pracy chodzic[emoji4]

@Calineczka24 ale Ci fajnie ,ze choc czesc ubranek dostaniesz,ja musze wszystsko od zera zamawiac:/

Ja przybieram na wadze ale w moim przypadku to normalne i mam nadzieje,ze Asiula tez przybiera.

@daria95 ciaza jest mozliwa ,powtorz test lub pedz na bete w poniedzialek[emoji4]

@Katarina91 bardzo ladne imie[emoji5]a meble z pinio sa piekne,z litego drewna,kupilabym ale tu nie mamy miejsca ,w nowym domu zaszaleje z pokojem marzen dla ksiezniczki[emoji5]
Ja wozek bede miala gdzies pn/sr takze na dniach no i fotelik tez.
A tak to lozeczko upatrzone,matercyka musze poszukac ale chyba zdecydowalam sie na lateks -pianka.
Komody chyba wezme z ikei ale musze jechac je oblukac.
Ubranek troszke mam ale malo.
Musze zrobic liste ile szt i jakie rozmiary mam i zobacze wtedy co dokupic.
Wybralam spiworek do wozka ,tylko musze zamowic.
Zamowialam baldachim,kokon ,kocyki.
No i zostanie potem czesc kosmetyczna,wanienka i przewijak.
Hustawka i monitor oddechu i takie tam.
Ale prawda taka ,ze to wszystko moge zorganizowac w ciagu jednego dnia ,tylko musze sie zdecydowac co chce[emoji4]

@roxie123 kochana bardzo dobre podejcsie,oczywiscie ,ze bedziesz Mamusia[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziś oficjalnie pochowałam moją córeczke[emoji20]emocji sporo
Łzy, płacz, Rozpacz, ból[emoji20]pochówek mimo smutku był piękną uroczystością i od dziś mam miejsce gdzie mogę odwiedzić moją kruszynke
Emocje wzięły górę nawet u mojego chłopaka... Pierwszy raz widziałam jak się wzrusza i płacze.. I to było mimo wszystko piękne.. [emoji20]moja córeczka została pochowana dziś razem z innymi Aniołkami. A słowa księdza były piękne całą mszę[emoji20]płakałam od wejścia do kaplicy.
.mimo że minęło trochę czasu

Jako pierwsi złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicz po czym rozwyłam się jak dziecko rzucając się w ramiona chłopaka[emoji20]podeszła do nas siostra zakonna nas pocieszyć, powiedziała że nasze dziecko jest bezpieczne i jest mu dobrze i ja jako mama mimo że cierpię powinnam się cieszyć bo ma teraz wspaniałego Boga ojca[emoji20]cały czas czułam ogromne wsparcie w nim wspierając jego jednocześnie bo wiem że też cierpiał. Piękna uroczystość. Pożegnałam ją oficjalnie i ostatecznie. A ona ma na ziemi prócz naszych serc swoje miejsce.. Nasza Anastazja

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tylko wpadłam was pozdrowić z pięknego Wrocławia :) świętujemy z M rocznicę ślubu :) także nadrobię was jutro. A Tobie @Aga33 również wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ;) mam nadzieję że nie pomyliłam sobie osób :p
 
@Marika92 trzymaj sie kochana i ciesze sie ,ze masz teraz miejsce gdzie mozesz zapaloc znicz.
Trudny dzien,ale pamietaj,ze za niedlugo wyjdzie slonce[emoji5]

@roki_1991 wszystkiego najlpeszego[emoji5]no i prezentu wiadomo jakiego[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imię ładne :) Tymuś :)
Dużo miałaś upatrzonych imion? :p

Nim zaszłam w ciążę to M mówił, że jak będziemy mieli kiedys dziecko i będzie to córka to jak nic będzie Wiktoria. Jak widać odmieniło mu się bo imię dla Julki wybrał właśnie M :D a tak się zawsze zarzekał, że żadne inne tylko Wiktoria :D

Ty na kiedy masz termin?

Na 21 stycznia [emoji4] a Ty?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry