reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roxie123 wiem kochana ze sie staracie ale ja wierze ze sie Wam uda u mnie z zajsciem pewnie by nie bylo problemu istatnio jedno bzykanie bylo i szok w cale nie planowane ale co z tego jak bym zaraz do szpitala trafila bo przeciez nie moze byc normalnie... odwlekam bo sie boje znowu cp a jeszcze po wcxorajszym znaczy po nocce to mi dalo duzo do myslenia.
 
reklama
@zosiak zycze ci zeby bylo za pierwszym razem :) u mnie tez nie bylo problemu za pierwszym razem zawsze zachodzilam jajowody drożne wszystko jest niby ok a widzisz teraz coś nie idzie :/ a też mówiłam ze z zajściem nie będzie problemu...wiec wiesz nigdy nie ma pewności

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kochane. Przepraszam ze nie pisze i nie jestem na bieżąco ale weekend pracowity, były Julki urodziny. Przyjechała tez moja siostra z Austrii wiec nawet nie chce mi się siedzieć na internecie.

Nie wiem, nie pamiętam już kto pytał mnie o duphaston. Wraz z rozpoczęciem 14 tygodnia biorę tylko raz dziennie ale jeśli chodzi o mdłości to nie ma żadnej różnicy :( ciągle mnie męczy.

@roxie123 ciężko mi coś powiedzieć ns temat tego testu bo faktycznie "cos" tam widać ale moim zdaniem to nie jest druga kreska. Może na żywo wygląda inaczej. Tylko beta rozwiąże wątpliwości.
Spróbuj w tym cyklu działać co drugi dzień. Od początku do końca cyklu. Nie skupiaj się na boboseksach tylko w dni płodne.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok [emoji4] teraz będzie inna metoda dzień tak dzień nie [emoji23]

Dziewczyny moje drogie jeszcze cgce się Was doradzić... wszystkie kalkulatory pokazują mi ze że dziś 10dpo ... czy warto iść jutro na betę czy czekać do weekendu ? Bo jak pójdę to czy jest szansa na wynik czy to za szybko ? Może ja faktycznie niepotrzebnie testowalam . Nie chce się łudzić ale chce mieć miarodajny wynik . Czekac czy nie czekać?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny[emoji4]tak ja od 5 dzis na nogach,co poradze heh[emoji4]

@kari21 trzymam kciuki i gratulacje[emoji5]

@roki_1991 pewnie ,ze jak miala przyjsc to lepiej szybciej,tym bardziej po tym co u Ciebie bylo z cyklami[emoji4]trzymam kciukasy

@mamcia2014 ja cwiczylam przed pierwsza ciaza regularnie,czyli rok temu[emoji4]a potem ciagle albo bylam po owu albo w tralcie @ ale po porodzie wracam do cwiczen[emoji4]

@roxie123 narazie nie rozpaczajmy bo ja mam jeszcze nadzieje i uwazam ,ze beta wyjdzie bez problemu,ja co prawda 11 dpo w tej ciazy milam tylko 47 ale w pierwszej 280 wiec jak widac nie ma reguly.
Ja bym szla jutro ale to Ty muisz zdecydowac[emoji5]

Ja dokladnie rok temu ujrzalam dwie kreski a raczej cien[emoji4]
Uswiadomilam sobie to dopiero dzisiaj[emoji29][emoji53]
Mam nadzieje,ze teraz skonczy sie dobrze[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 Ja bety wcale nie robiłam, bo to niepotrzebny stres. Zrobili mi jedynie jak trafiłam do szpitala z krwawieniem. Ja bym się wstrzymała i robiła testy codziennie z rana. Jak będzie druga kreska - to już beta nie będzie potrzebna.
 
@witch84 wykonczy mnie to testowanie :/
@Funia90 zrobię i zobaczymy ...

Nie wiem czy nie opuszczę forum na trochę ...
Może za dużo w tym wszystkim jestem przezywam sama nie wiem

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 z calego serca życzę ci zeby jednak ciąża byla tym razem. Jeżeli jednak nie udalo sie w tym miesiącu, to pomyslalam podobnie jak @...Margotka9022... , ze moze masz pozniej owulacje i nie powinnaś tak szybko rezygnowac ze starań tylko próbować cały cykl. Trzymam kciuki.
 
reklama
@roxie123 mnie by testowanie tez stresiwalo a kiedy masz dostac @? ja bym rpbila 1 dzien po spodziewanej @ a juz bardziej wierzylabym becie oczywiscie ze jesli zaszlas to Ci wykarze
 
Do góry