reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@roxie123, oj Słoneczko, przykro mi bardzo. Ale nie płacz już (ja mogę za Ciebie pochlipać jakby co). A może faktycznie ten wrzesień będzie szczęśliwszy i takie piękne kreski przyniesie, jakich świat nie widział.

@kari21, nie trać wiary, różne cuda się zdarzają, możliwości organizmu czasem mogą zaskoczyć.
 
...najgorsze to że leki muszę odstawić i rano już sterydu nie brałam najwyżej heparyne wieczorem nie będę przerywać jeszcze do jutra
Kari musisz zrobić badania bo skąd bd wiedzieć czy ta ciąża jest czy nie ... I dbaj o siebie ile wazysz? Wiesz nie chce Cię straszyć ale skoro ze stresu nie jesz a wymiotujesz to faktycznie nie jest zdrowe może to ma podłoże bardziej psychiczne i warto pogadać z psychologiem taka rada moja ;*

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak dziewczyny dlatego tez miedzy innymi jestem w polsce bo oprocz ginekologa i zrostow mam problem z waga. Wydzlo mi w badaniach zapalenie odcinka jelita dlatego tez mam problem z wcglanianiem i nawet jak jem ksiazkowo to chudne. A w ostatnim czasie doszedl stres okropny i tak sie potoczylo ze zjechalam do takiej wagi. Nie wiem jak to sie rozwiaze dlatego sie ciaza nie ludze, leki na jelita dostalam ale nie mozna ich w ciazy brac... tak ze czekam co sie wydarzy, chce wracac do domu jaknajszybciej i w koncu troche sie wyluzowac u siebie

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 przykro mi plbardzo ale kondolencji Ci nie bede skladac bo mysle ze jestes w ciazy kreske wczoraj widzialam a slepa nie jestem to ze byla noe wyrazna tzn ze to wczesna ciaza u mnie dopiero po terminoe mies wyszla i tez slabiutka dla mnie wynik bety jest lepszy noz te testy i Cie ostatnio namawialam nic poczekam do jutra. A u mnie mala od siostry tak w nocy sie darla jakby ja ze skory obdzierali staralam sie ja na wszystkie sposoby uspokoic ale wiecie co nigdy mamy nie opuszczala a wczoraj byl pierwszy raz ja juz zajmowalam sie dziecmi od siostr malymi ale wczoraj mnie to przeroslo w dzien byla ekstra bylismy na placu zabaw itp siostra mowi ze ona taka jest nawet przy niej teraz juz sama nie wiem czy chce miec dziecko czy sie na to nadaje chyba jeszcze przeloze te starania kobiety cale zycie pod gorke maja wczoraj nawet myslalam troche o adopcji tez.
Tez mam dzisiaj kiepski dzien wczoraj mialam@ dostac i nic wkurzona chodze bo nie chcialam miec @ na wyjezdzie i co... najlepsze ze mialam zawsze regularne cykle a teraz pewnie sie cos pokopalo:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@zosiak Kochana, ja często pilnowałam dzieci siostry zanim miałam swoje i uwierz, że inne podejście jest do swoich a inne do innych dzieci. Jak studiowałam i nie byłam mężatką to często jak miałam instynkt macierzyński to szłam do siostry i szybko mi przechodziło a do swojego dziecka ma się więcej cierpliwości itp. Spokojnie, nie przekladaj starań bo będziesz wspaniałą mamusią:):*
 
Ponoc dzieci w tym okresie maja jakies leki senne bylo to przed godz 24 i potem spokoj siostra mowila ze teraz to i tak sie uspokoilo ze teraz tylko bardzo wrzeszczy ale to z calej sily a jeszcze nie daeno wstawala i ja bila ://
@Olasec dziekuje Ci bardzo ale noe wiem czy w ogole zostane mama nie nastawiam sie na to. Dzisiaj musze sie troche wspomoc moze alkohol przyspieszy miesiaczke jaki los jest dziwny ja tu pragne jak najszybciej dostac a tu kicha.
 
@zosiak Olasec ma rację że ze swoimi jest inaczej [emoji4] ja bym starań nie przekladala...widzisz my rok czasu się staramy i z niepowodzeniem teraz 3 cykl nie zachodze nie wiem czemu i nie wiem ile to jeszcze potrwa :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ovli Nie mam i lekarz nie chce dac

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

A dlaczego ci nie chce dać ? Podał jakiś przykład ?
Jak oni ci nie chce dać to idź do innego lekarza !


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
Do góry