reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roxie123 a jak dzisiaj owulacyjny?
Jesli jest ciaza to 11 dni po wyjdzie beta, ale ja bym sie wstrzymała do momentu, az bedziesz pewna ze jest cien różowej kreseczki. Caly czas trzymam kciuki za Ciebie i nie chciałabym zebys nas opuszczala, ale jak tego potrzebujesz to my musimy to uszanowac.
 
reklama
Będę Was czytać[emoji8] ale nie chce Wam już tu tyle smecic ... bo ja jestem nadpobudliwa i jak wpadam w euforię to panika i milion pytań na sekundę i nie wiem co robić... A Was obciążam swoimi wymyslami :( i wiem że to może irytować ... A nie chce Was tu ten tego nastroju psuc bo macie się czym cieszyć [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 za gadanie że nie chcesz nam tu smucic, to na prawdę zasługujesz na kopa w tylek :p także @Funia90 jak będziesz kopać to mocno, żeby za nas też było :p
A tak na serio, to wcale nie smucisz. Każda z nas ma gorsze dni i każda to rozumie. A ty zostań z nami :*
 
Chyba naprawdę potrzebuje kopa...czasami mnie przerastają te dni kiedy czekam i nie wychodzi...[emoji22]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rowniez daje kopa:p wez przestan Roxie jestes tu wsparciem dla kazdej z nas i wszystkie czekamy na szczesliwe wiadomosci od Ciebie moze te hustawki nastrojow cos znacza:)
 
@roxie123 kochanie jestesmy rodzina i dobrze wiesz ,ze przezywamy razem,ja tez ledwo sie obudzialam i juz o Tobie myslalam[emoji5]
Moj M sie mnie pyta zdziwiony z kim tam pisze od rana...ale on wie ,ze ja tutaj kazdej z dziewczyn kibicuje[emoji4]
Jezeli potrzebujesz pauzy to rozumiem...ale pamietaj nic nie smucisz i jestesmy tu wszystkie razem[emoji4]poza tym skarbie jeszcze nic nie jest przesadzone...[emoji8]
@roki_1991 zasadze jej mocnego kopa i zatargam na bete [emoji38]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 jeśli musisz złapać oddech, łap, zrobić reset to rób, ale nooo weź wróć. I nie smęcisz na pewno. Dzielnie walczysz, a to zawsze wiąże się z dniami gorszymi i lepszymi. I z uśmiechem i ze łzami. Jak widzę, że Ty się nie poddajesz: kontrole lekarskie, leki, testy, modlitwy (u mnie druga nowenna) to ja też mam siłę. Może przeżywasz, bardziej i wrzucasz mnóstwo emocji w posty, bo czułki masz na wierzchu, ale taka jesteś i za to Cię lubię. I już.
 
reklama
Dokładnie nic dodać nic ująć. Kazda z nas ma gorsze dni, a najgorsze sa wlasnie te gdy sie testuje i dupa, pozniej przychodzi okres i budzi sie nowa nadzieja. Ja tez czasem mam dosc,ale jak czytam m.in. Twoje posty jest mi latwiej, bo wiem , ze nie jestem sama z ta walką, z gniewem, ze zloscia, z zniecheceniem, czy z nowymi nadziejami na nowy cykl. Naprawdę Twoje posty duzo wnoszą i wszystkim nam by Ciebie brakowo, ale jezeli rzeczywiście potrzebujesz pauzy, to odpocznij troszke od nas i wróć jak bedziesz gotowa, nawet gdybyś miala sie zalic i plakac, to bedziemy płakać z Toba. Jak czytam Twoje posty, to bardzo mi przypominasz moja siostre, macie chyba podobne usposobienie.:biggrin2: wiec jestes mi szczegolnie bliska.
 
Do góry