reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@kari21 gdzie jestes teraz w Polsce. Jakbys byla niedaleko krakowa to moge co dac luteine. Walcz o maluszka, choc wiadomo ze ciezko i wszystko sie moze zdarzyc

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Destino ja z nowego sacza, 2 h do krakowa wiec troche kawalek :( a lekarz nie chce dac bo jest calkowitym zwolennikiem natury... lekarz igla, naprawde dobry ale pod tym wzgledem ma swoje zasady i w sumie powiem wam szczerze ze jesli cos mialoby nie wyjsc to wole juz teraz kiedy okres mam miec ksiazkowo w czwartek niz tak jak dawniej w 10 tyg lub co gorsza 15 [emoji22]

Roxie trzymaj sie, w koncu sie uda, moze to nawet teraz. Zauwazylam ze najczesciej sie udaje kiedy najmniej sie spodziewasz. U mnie mijaja 2 lata od poronienia, i 2 lata ponownego starania wiec rozumiem parcie na zajscie.

U mnie krwawienie ustalo, zostalo narazie plamienie ale juz nie podbarwione krwia tylko zwykle. Teraz musze jakos przezyc 20h jazdy samochodem do uk a potem zobaczymy co los przyniesie. Jako tako wstrpny plan dzialania mam. Nie wiem czy to krwawienie zaliczaj jako okres i ze juz po wszystkim a wiem ze hotmon sie utrzymuje w organizmie jakos czas wiec nawet nie robie testu. Poczekam, za jakies 2 tyg pujde prywatnie do polskiego ginekologa na usg chyba ze do tego czasu zaczne krwawic bardzo intensywnie to nawet nie bede sprawdzac.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kari21 w ciazy nigdy nie wiesz jak daleko zajdziesz. Zawsze chce sie do konc. Jakbys mnienila zdanie to napisz mi na priv adres to sprobuje wyslac ci do anglii choc nie wiem czy puszcza leki przez granice. No chyba ze decydujesz sie na zupelnie naturalna ciaze. Mozesz jeszcze tak zrobic, ze jedziesz do uk i tam idziesz do gina. Jak ciaza sie utrzyma to on da ci luteine lub duphaston. Oby wbrew wszystkim zlym opiniom sie udalo. Ja jestem w takiej ciazy, ale wiem, ze gdyby nie leki... a tak zyjemy dalej a juz przeszlo 17t. Powodzenia wam zycze

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki kochane.
Destino tak wlasnie mysle ze w uk polski gin bez problemu da cos na podtrzymanie bo on z tym problemu nie ma. Narazie chce zredukowac stres i poprostu myslec o tym w kategorii co ma byc to bedzie bo sie za bardzo boje ze sie nakrece a potem znow bede plakac. Wiecie, robiac ten pierwszy test w tym cyklu i widzac cien cienia bylam pewna ze sobie znowu wmawiam i powoedzialam sama sobie ze jesli bylabym w ciazy to w koncu spelnienie marzenia wiec same wiecie co poczulam 3 dni pozniej jak byly 2 kreski. Ale temu towazyszy strach okropny wiec wole na zapas o ciazy jako takiej nie myslec... na wiele czynnikow nie mamy wplywu. Ostatnia ciaza sie nie rozwijala a moj organizm nie chcial sam sobie poradzic z poronieniem, to byl koszmar bo wiedzialam ze chocby nir wirm co zrobila to dziecka nie bedzie i teraz mam podobne myslenie,ze mozr to znow byc jakas ciaza bez mozliwosci a jeski tak jest to chce zeby sie samo zakonczylo szybko zeby jak najszybciej moc sie starac na nowo.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ah wlasnie i moj gin ostrzegl ze istnieje niestety szansa ciazy pozamacicznej u mnie bo mam sporo tych zrostow i endometrium do niczego i zeby reagowac na kazdy wiekszy bol wiec wiecie.... w tyle glowy nadal strach wiekszy i uczucie wielkiej rezerwy do tej dziwnej sytuacji. Sama z szoku nie wyszlam ze cokolwiek zaskoczylo z moimi fatalnymi wynikami, okropna waga i stresem do tego z tylko jednym stosunkiem. Gdzie tydzien temu w zeszly czwartek ginekolog mnie badal, mierzyl tr wszystkie zrosty i moje endometrium i nawet pytal czy dajemy cos na wywolanie owulki w tym miesiacu bo tam sie nic nie dzieje i wszystko spi. Ja odmowilam bo moj maz tak czy owak w uk wiec nie potrzebuje w tym cyklu ale przeciez ja juz wtedy musialam byc po owulacji i juz prawdopodobnie po zaplodnieniu.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kari21 dokładnie jak piszesz, nie stresuj się - to nic nie da. Spróbuj ochłonąć, spokojnie, poczekać, mimo, że to rzecz niełatwa. Jeśli jeszcze jakaś iskierka w środku się tli to jej sprzymierzeńcami mogą być tylko Twój spokój i opanowanie
 
reklama
Do góry