reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja bym zwracała uwagę i podawała chusteczki do brudnych lapek. Twój dom to również Twoje zasady.

Margotka, może to chwilowe i jutro znowu dadzą się we znaki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mdłości w ciągu dnia się pojawiały. Zmęczenie. Apetyt taki sobie. Niesmak w buzi. Brzuch pobolewa... Nie plamie bo to kontroluje. Ale poprzednio tez nie plamiłam. I miałam normalne objawy. Tylko cycki zeszły jak wtedy... dziś już za późno, jutro napisze do ginekolozki co robić. Czy czekac ten tydzień, czy duphaston brać... boże...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 kochana, ja nie chce cie nakrecac, ale objawy sa obiecujace, a szczegolnie podwyzszona temperatura. Trzymam mocno kciuki zeby w tym cyklu ci sie udalo!
Dziękuję [emoji8]sama się nakrecilam bo teraz raz jedna strona raz druga się odzywa...tak bardzo bym chciała żeby się okazało, ze to fasolka się przytula... Ale cóż wszystko z głową bo będę rozczarowana

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mdłości w ciągu dnia się pojawiały. Zmęczenie. Apetyt taki sobie. Niesmak w buzi. Brzuch pobolewa... Nie plamie bo to kontroluje. Ale poprzednio tez nie plamiłam. I miałam normalne objawy. Tylko cycki zeszły jak wtedy... dziś już za późno, jutro napisze do ginekolozki co robić. Czy czekac ten tydzień, czy duphaston brać... boże...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana duphaston nie zaszkodzi , powiedziałabym że to taka podstawa nawet [emoji4]reszta objawów jest ...moze cycki chcą odpocząć po co mają ciągle boleć : p żartuje oczywiście bo chce żebyś się nie nakrecala ze jest źle [emoji8] bo jest dobrze: *

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 brak podpasek to swietny protest[emoji4]

@Frezja_1 czasem piszemy o innych sprawach[emoji4]przynjamniej jest o czym pogadac[emoji4]

@...Margotka9022...jak szlam dwa tygodnie temu to tez nie mialam objawow i narzekalam ,ze piersi nie bola ,glowa do gory ma byc dobrze[emoji4][emoji8]daj znac co Ci odpowie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 ja sie budzialam w nocy bo takie wichury byly,balam sie spac bo dwa lata temu drzewo spadlo na moich oczach o 5 rano na auto M[emoji15]a dzis moje tam stalo[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mdłości w ciągu dnia się pojawiały. Zmęczenie. Apetyt taki sobie. Niesmak w buzi. Brzuch pobolewa... Nie plamie bo to kontroluje. Ale poprzednio tez nie plamiłam. I miałam normalne objawy. Tylko cycki zeszły jak wtedy... dziś już za późno, jutro napisze do ginekolozki co robić. Czy czekac ten tydzień, czy duphaston brać... boże...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym wolala isc na usg niz bez potrzeby brac duphaston. Zgadzam sie, ze jest to cudowny lek i w wielu przypadkach pomaga, ale lekarze w Polsce troche naduzywaja progesteronu.opinie sa rozne na temat dupka, nospy itd.jeżeli jest potrzeba to jak najbardziej trzeba brac, ale czasem daja na zapas. Mysle ze najlepiej jak bys poszła dzisiaj na wizytę. Zbada Cie zrobi usg i podpowie co dalej. Moze trzeba wlaczyc luteine, a moze nie, ale przynajmniej bedzies spokojniejsza. Jak przez telefon lekarz Ci powie żebyś brala dupka, to chyba i tak sie nie uspokoisz, bez upewnienia, ze z maluszkiem wszystko dobrze. Trzymam goraco kciuki. Tak myślałam o Tobie przed zaśnięciem, ze mi sie przysnilas.:biggrin2:
@Funia90 to przezylas z tym samochodem. Ja ogolnie sie burzy nie balam, ale teraz nasz nowy dom stoi bardzo blisko wielkiego drzewa i zaczelam sie troche bac.
 
Do góry