reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Roxie w poprzedniej straconej ciąży od początku byłam na luteinie i nie zapobieglo to tragedii. Duphaston miałam przypisany i miałam go zacząć zażywać gdyby zaczęło się dziać coś niepokojącego. No i dziś nadszedł ten moment. Jestem juz po pierwszej dawce. Teraz wytrwać jakoś ta dobę...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@...Margotka9022... co lekarz to opinia ;/ ale trzeba ich słuchać ...
Kochana to tylko i aż piersi , wiem ,że się denerwujesz ale zobacz dziewczyny też miały zaniki objawów i wszystko jest ok , u Ciebie też będzie :*
 
@roxie123 obiecuję że będę grzecznie brać wszystkie witaminki :) tylko sama nie wiem do końca jakie... Mam kwas foliowy 5mg i zastanawiam się czy go brać czy lepiej póki co zwykły folik. Mam ten castagnus na zbicie tej prolaktyny. I nie wiem sama co jeszcze brać. Jakieś witaminy b12i b6? Czy coś innego jeszcze??
@Margotka9022 skoro lekarz tak powiedział,to trzeba słuchać. Musisz wytrzymać do jutra.trzymam kciuki, będzie dobrze :)
 
Dzień dobry dziewczyny.
U nas też strasznie wieje i pada .
Wypilam kawkę i ogarnelam młodego.
Maz miał jechać o 23 i pojechał ale towaru nie było wrócił do domu i spal do rana dopiero rano wyruszył.

Słuchajcie wiecie coś może na temat cholestazy ciążowej? Moja kumpela jest w 38 tc i ma podejrzenie tego pobrano jej krew i czeka na wyniki to jest groźne ? Bo ja czytałam że to ma związek z wątroba.
Z tego co mi gin mowila swedza stopy i dlonie jest to zatrucie ciazowe i o ile pamietam natychmiast wyciagnuecie dzidzi bo moze obumrzec :(
Roxie kciuki zacisniete :)
 
@roxie123 ja właśnie przeciwnie bo jestem nastawiona na ciążę i wierzę, że się udało. Jak nie to będę rozczarowana bardzo

Ja miałam w poprzednim cyklu tak samo... rozumiem Cię doskonale! Trzymam kciuki! :)

Muszę się Wam pochwalić, że jestem dumna z mojego M. :) był dzisiaj u okulisty, bo nawróciło mu się zapalenie rogówki oka i powiedział lekarce, że stanowczo odmawia brania sterydowych leków, bo staramy się o dziecko i że prosi o jakiś inny sposób leczenia :D Normalnie SZOK :p
 
Ja się cieszę, tym bardziej że od zabiegu minęło 2.5miesiąca.... I cały czas było coś nie tak... Jakieś krwawienie jakieś bóle. Masakra. A dzisiaj w końcu mogę zamknąć ten etap i cieszyć się że za chwilę zaczniemy staranka :) oj się będzie działo :p po takiej przerwie :p
 
@Frezja_1 cale autko bylo zakryte wielkim drzewem a ja akarat wstalam okna pozamykac bo byl straszny przeciag ,tak wialo.

@...Margotka9022... wiem ,ze to bedzie jeden z dluzszych dni w tej ciazy ale spokojnie byle nerwami nie zaszkodzic[emoji4]
Trzymam kciuki za Was[emoji8]

Moja kolezanka miala zatrucie ciazowe ale na poczatku 7 miesiaca.
Dzidzia zyje a miala 1200 gramow[emoji58]

@roki_1991 nooo pieknie ,gratuluje[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Nusia123 tak dokładnie tak jak piszesz ;/ ale dobrze że ta dzidzia już jest duża i wg to nawet jak urodzi to będzie ok , byle nie trzymali jej długo . dzięki za kciuki :* zdrówka Ci życzę
@roki_1991 hm nie doradzę Ci , zbadaj homocysteine może najpierw i wit D :)
@Ewelyn jak u Ciebie ?
@gabrika faceci zaskakują nas w najmniej oczekiwanym momencie :)
 
Do góry