reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Trzeba jasno i otwarcie powiedziec, " tu dzieciacki maja talerzyki i kubeczki"
Jak by ktores chcialo z czyms isc to zwrocic delikatnie uwage " Kubus choc zjedz tutaj" Nie ma co przez jednego glupiego wafelka musiec malowac sciany od nowa. Zas wszystko zalezy od dzieci, mysle ze rodzice sami zwroca uwage.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Margotka słuchaj dziewczyn [emoji4]wiem ze strach ale bądź dobrej myśli ok [emoji8]ja wiem że jest ok

@Funia90 ja nie mam pamięci właśnie [emoji23][emoji23][emoji23]ale jakoś Ciebie zawsze w głowie mam . Zdrowe będzie zdrowe [emoji4]

A ja też shizuje peklybyscie ze smiechu M się pyta co ja robię wg [emoji23][emoji23][emoji23]bo poprawiam majteczki ciągle i naciagam [emoji23]mówi źle ci to ściąg [emoji23] a ja tak teges bo mnie jakoś w pachwinie coś ciągnie i najpierw myślałam że majtki ale jednak nie [emoji23] ja nigdy nie byłam normalna hahaha[emoji38]

@Frezja_1 ja bym grzecznie powiedziała jak bliscy znajomi to się nie obraża a jak obraża to lepiej nie mieć takich znajomych hehe . Chyba zrozumiałe ze nie jest się u siebie i obowiązują inne zasady

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie oni sa tacy ze nie zwroca.generalnie fajni ludzie, ale w mieszkaniu nie maja za czysto.
@roxie123 bol w pachwinie to dobry znak.mnie tak bolalo bardzo w pachwinie jak bylam w 5 tc. U mnie totalna cisza. Niby wiem ze i tak sie nie udalo ale jakos mi smutno bo czuje ze sie juz nie uda. Nie wiem czemu tak czuję i nie moge przegonic tych mysli.
 
Ostatnia edycja:
@Frezja_1 ja bym powiedziala ,jakos delikatnie ale bym powiedziala.
Nie rob dobrej miny do zlej gry bo przeciez to nie ostatnia wizyta wiec niech wiedza ,ze takie sa u was zasady ,ze szanujecie swoj dom[emoji4]

@roxie123 hehe nie mysl lepiej o tym ciagnieciu,udawaj ,ze wcale go nie ma[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 nawet nie tyle ze myślę bo nie tylko mnie drażni po prostu xD będę bardzo zła jak to wszystko na @ :/ no ale czekam


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

@Frezja_1 funia ma rację :) tamto to byl taki żart jakby co , żeby nie mieć znajomych [emoji14] ale jak mi by ktoś zwrócił uwagę to by mi się glupio zrobilo i bym dzieci pilnowała w miarę możliwości
 
@Frezja_1 ja bym powiedziala ,jakos delikatnie ale bym powiedziala.
Nie rob dobrej miny do zlej gry bo przeciez to nie ostatnia wizyta wiec niech wiedza ,ze takie sa u was zasady ,ze szanujecie swoj dom[emoji4]

@roxie123 hehe nie mysl lepiej o tym ciagnieciu,udawaj ,ze wcale go nie ma[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziękuję dziewczyny. Tez uwazalam zeby powiedziec, ale nie bylam pewna czy wypada. Chce uscislic sprawe, nie chodzi mi o okruszki bo te sobie poodkurzam tylko o czekoladowe raczki na scianach. Ja moge nie podawac czekolady, ale goscie pewnie przyniosa jakies kinderki czy czekoladke dla mojej corki i na pewno beda dzieci chcialy zjesc.
 
Mam nadzieję, ze mnie nie skrzyczycie ze zasmiecam watek jakimis czekoladowymi lapkami na ścianach. Chcialam tylko się poradzic kogos kto spojrzy na sprawe z dystansu i bardzo Wam dziękuję za opinie.
@...Margotka9022... jak sie czujesz kochana? A jak pozostałe objawy? Masz apetyt, mdłości?
 
reklama
@Frezja_1 przestań tak myśleć wszystko przed Tobą ;* ja tez mam czarne myśli ale trzeba rozwiewac.
Hm to by się zgadzało: p tylko mnie ciągnie z lewej strony bardziej jak na razie . I też jakoś trudno mi uwierzyć ze mogło się udać nie przyswajam tego do świadomości . Się okaże
@Funia90 mam ja w poważaniu [emoji4]nie mam ani jednej podpaski[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry