reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witch do małej miejscowości jakieś 17 km do Zakopanego będziemy mieli po drodze na wakacje zwiedzimy Kraków sobie .

No i ja nigdy nie byłam w górach to będzie pierwszy raz nie wliczając wycieczek na Słowację z mężem, ale jak jechałam z mężem to tylko z auta góry podziwialam bo jechaliśmy na rozładunek i zaraz powrót bo czas w zawodzie kierowcy się liczy.

W przyszłym roku jak się uda to może na mazury wyjedziemy.

Ja się ogarnelam do spania już kupiłam nowa pizame taka na gorace noce góra na ramiączka taka bokserka i porteczki krótkie w kolorach moro mąż mówi że sexy ;)
To lecę do niego bo na 23 wyjazd ma .dobranoc dziewczynki.
 
reklama
@witch84 jak pytalam to juz tego nie pamietam hehe[emoji15]
Ale nie przejmuj sie [emoji4]
Moj M ciagle mowi ,ze to dziewczynka,zobaczymy czy ma dobre przeczucia,a ja chce zdrowe[emoji5][emoji5][emoji5]

@mamcia2014 to milego pizamkowania[emoji23]

@roxie123 mnie tez solidarnie dzis kluje macica [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 jak miło haha [emoji4]
Słuchaj M on wie kogo majstrowal [emoji16] zdrowe będzie [emoji8]
Jutro wizyta ? :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@...Margotka9022... mnie tez nie bolaly a bylo dobrze[emoji5]ale rozumiem strach.
Mnie czasem bola ,potem znow schizuje ,ze nie a potem bol wraca[emoji4]

@roxie123 byle zdrowe[emoji5][emoji5][emoji5]
Taaa jutro,jutro,Ty to masz pamiec[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny Ja mam pytanie z innej beczki. Otoz w weekend odwiedzaja nas znajomi z trójką dzieci. I az sie boje tej wizyty bo wiecie jak to jest w nowym domku, wszystko takie nowe i czyste. A te dzieci biegaja z jedzeniem po całym domu, pozniej np. takimi łapkami po zjedzeniu wafelka dorykaja wszystkiego i nie wiem czy wypada zwrocic uwage dzieciom czy rodzicom. Nie chciałabym wyjsc na niekulturalna czy sztywniare, ale ja lubie miec czysto i moje dziecko od malego uczylam ze nie chodzi sie z jedzeniem a przed i po jedzeniu myje rączki. Dziewczyny prosze was o szczera opinię.czy ze mna jest cos nie tak i czy odezwać sie czy siedziec cicho i robic dobrą mine do zlej gry.???
Teraz doczytałam post @...Margotka9022... jak Cię to mocno niepokoi to idz jutro na usg, uspokoisz sie kochana. Ja wierze ze jest wszystko dobrze. Sciskam
 
reklama
Dziewczyny Ja mam pytanie z innej beczki. Otoz w weekend odwiedzaja nas znajomi z trójką dzieci. I az sie boje tej wizyty bo wiecie jak to jest w nowym domku, wszystko takie nowe i czyste. A te dzieci biegaja z jedzeniem po całym domu, pozniej np. takimi łapkami po zjedzeniu wafelka dorykaja wszystkiego i nie wiem czy wypada zwrocic uwage dzieciom czy rodzicom. Nie chciałabym wyjsc na niekulturalna czy sztywniare, ale ja lubie miec czysto i moje dziecko od malego uczylam ze nie chodzi sie z jedzeniem a przed i po jedzeniu myje rączki. Dziewczyny prosze was o szczera opinię.czy ze mna jest cos nie tak i czy odezwać sie czy siedziec cicho i robic dobrą mine do zlej gry.???
Teraz doczytałam post @...Margotka9022... jak Cię to mocno niepokoi to idz jutro na usg, uspokoisz sie kochana. Ja wierze ze jest wszystko dobrze. Sciskam
Ciężka sprawa. Wszystko zależy, jak bliscy Ci znajomi i jak dobrze Ciebie znają
 
Do góry