reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Katarina91 jest serduszko[emoji5]
Nie widac zadnego krwiaka,powiedzial ,ze do 12-tego tygodnia czesto zdarzaja sie plamienia.
Normalnie poplkalam sie tam[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 gratulacje kochana, wspaniala wiadomosc, teraz juz mozesz byc spokojna.
@Katarina91 lekarz mowil zeby sie nie przejmowac takim plamieniem brunatnym, ze tak moze byc po luteinie.
Ja niestety jeszcze 2 tyg niepewnosci :(
 
@Olciaj niestety spokojna to ja bede jak urodze,albo jak chociaz mine 1 trymestr,dwie poprzednie ciaze dotrwaly do 10 tyg wiec narazie to mnie calkowicie nie uspokaja[emoji4]
Ale musimy byc dzielne i czekac,ja jestem juz tak zahartowana ,ze nawet na ip pojechalam sama[emoji58]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiatm sie po powrocie z ip...mialam bardzo duze brazowe plamienie,jechalam jak na sciecie,zrobili usg i jest [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wg usg 6t1d wg om 5t5d
Poplakalam sie tam ze szczescia.
Niewiadomo skad plamienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak dobrze [emoji3]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiatm sie po powrocie z ip...mialam bardzo duze brazowe plamienie,jechalam jak na sciecie,zrobili usg i jest [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wg usg 6t1d wg om 5t5d
Poplakalam sie tam ze szczescia.
Niewiadomo skad plamienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 ojeeej to pieknie !!!❤
Pisze z tel nie lubie :/ moze plamienia po lekach grunt zeby bylo dobrze wypoczywajcie duzo :*

" Bieszczadzkie Anioly pozdrawiaja '' ;*
20170603_183146.jpg
 

Załączniki

  • 20170603_183146.jpg
    20170603_183146.jpg
    259,5 KB · Wyświetleń: 464
Wiatm sie po powrocie z ip...mialam bardzo duze brazowe plamienie,jechalam jak na sciecie,zrobili usg i jest
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png

Wg usg 6t1d wg om 5t5d
Poplakalam sie tam ze szczescia.
Niewiadomo skad plamienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ojej kochana jaka wspaniała wiadomość normalnie i mi łezka się zakrecila :) wierzę że teraz wam się uda <3 trzymam za cb bardzo mocno kciuki :) a ja już wiem skąd mi ten 6 tydzień się wziął haha:) bo jak robiłam ostatnio bete w pon to normy pokazywały na 5 tydzień a nawet ponad bo do 750 kończył się 4t (według norm tych w wynikach) i powyżej to już 5 myślicie żeby się tym sugerować czy bardziej om?a ja w pon mialam prawie 1000 myślałam że krew jest bardziej prawdopodobna
 
reklama
Do góry