reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roxie123 ja jak mialam sama wkluc to dziabnelsm sie z piec razy ale nie wbilam,wole jak M mi robi.
Ta igla wcale lekko nie wchodzi jakby sie moglo wydawac po jej grubosci[emoji4]

Z testami owu to jest tak ,ze one czesto kilka dni pokazuja dwie kreski ale pozytyw jest tylko wtedy kiedy ta pierwsza kreska jest taka sama lub mocniejsza [emoji4]
Nie rob juz ich ,bez sensu sie zastanwiac[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 to był tylko taki eksperyment czy wg działają bo to te tanie z allegro :D poza tym odciełam się już od myślenia , bo do testowania daleko :) idziemy trawke dosadzać tam gdzie nam słabo urosła :)
O widzisz ja spróbuję sama , jakoś się będę musiała nauczyć , bo jak mówię mój M igieł nie lubi ;p chyba ,że nie będzie miał wyboru , ale może się wkłuję jakoś wrrrrr najgorsze są początki ;/
 
@roxie123 dokaldnie pocztaki najgorsze,potem bedzie szlo jak z platka,nie ma co panikowac to tylko ok 300 zastrzykow hahaha[emoji23]
Milego sadzenia[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Marluk gratulacje!!
Funia ja wczoraj i w sobotę tez byłam bardzo senna, normalnie myslalam ze w śpiączkę zapadam :D spałam 12 godzin i jeszcze w ciągu dnia mnie mulilo strasznie [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funia o nie:( trzymaj sie kochana! Oby wszystko było dobrze, pewnie fasolka płata nam figle co by za spokojnie nie było...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry