reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Olciaj @Katarina91 @Zaaaneta nie martwcie się dziewczyny , czekamy na waszą wizytę i serduszko <3 :)
@Funia90 wczoraj nie bardzo miałam kiedy pisać :D ale jak przeczytałam to w hotelu to krzyknełam do mojego M z radości " aaaa funia ma serduszko !!! " hihi a on " kto , co ma ? " " no funia ma ... serduszko dzidziusia " ... " aaaha pewnie internetowa koleżanka ... a noo to fajnie " :D myślałam że padne :D no cóż nie da się ukryć ,że mam sobie z kim pogadać , jak leci turbo w tv to ja na necie u Was :D

My wróciliśmy , odświeżyłam się i odpoczywam :D było super ,wyluzowałam , będzie co wspominać hehe ;p
Brzuch mnie boli i krzyż więc zrobiłam dla pewności test ow i faktycznie 2 kreseczki także dziś 14dc , książkowo :)
Wykupiłam dziś recepte...i pochrzaniło mi się bo pisałam Wam ,że dostałam leków na 3 miesiące a tu dupa w paczce jest 10zastrzyków nie 30 więc mam na miesiąc . Ale za 3 paczki clexane + 2 dupka + 2 paczki encortonu zapłaciłam 170 zł więc spoko bo jak zobaczyłam że bez refundacji 10zastrzyków 112zł to grubo . Od wtorku zaczynam maraton , oczywiście mam stracha przed pierwszym samodzielnym zastrzykiem ale no pójdzie jakoś :) aha pani farmaceutka kazała trzymać zastrzyki w temp pokojowej nie w lodówce .
A jak u Was weekend ? :)

@nafoczka no nie mogłam się oprzeć takie sliczne były :) jakby się uparł może by znalazł podobieństwo :) tak na szczęście kupiłam :) a staranka tak tak...weekend pracowity :D mam nadzieję ,że okaże się owocny ;)
 
reklama
@Olciaj @Katarina91 @Zaaaneta nie martwcie się dziewczyny , czekamy na waszą wizytę i serduszko <3 :)
@Funia90 wczoraj nie bardzo miałam kiedy pisać :D ale jak przeczytałam to w hotelu to krzyknełam do mojego M z radości " aaaa funia ma serduszko !!! " hihi a on " kto , co ma ? " " no funia ma ... serduszko dzidziusia " ... " aaaha pewnie internetowa koleżanka ... a noo to fajnie " :D myślałam że padne :D no cóż nie da się ukryć ,że mam sobie z kim pogadać , jak leci turbo w tv to ja na necie u Was :D

My wróciliśmy , odświeżyłam się i odpoczywam :D było super ,wyluzowałam , będzie co wspominać hehe ;p
Brzuch mnie boli i krzyż więc zrobiłam dla pewności test ow i faktycznie 2 kreseczki także dziś 14dc , książkowo :)
Wykupiłam dziś recepte...i pochrzaniło mi się bo pisałam Wam ,że dostałam leków na 3 miesiące a tu dupa w paczce jest 10zastrzyków nie 30 więc mam na miesiąc . Ale za 3 paczki clexane + 2 dupka + 2 paczki encortonu zapłaciłam 170 zł więc spoko bo jak zobaczyłam że bez refundacji 10zastrzyków 112zł to grubo . Od wtorku zaczynam maraton , oczywiście mam stracha przed pierwszym samodzielnym zastrzykiem ale no pójdzie jakoś :) aha pani farmaceutka kazała trzymać zastrzyki w temp pokojowej nie w lodówce .
A jak u Was weekend ? :)

@nafoczka no nie mogłam się oprzeć takie sliczne były :) jakby się uparł może by znalazł podobieństwo :) tak na szczęście kupiłam :) a staranka tak tak...weekend pracowity :D mam nadzieję ,że okaże się owocny ;)
Kiedy będziesz testować? Pewnie koniec miesiąca. Ja 20 jestem w trakcie dni płodnych

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczynki u mnie niedziela byla dniem spiocha[emoji3]
Wstalam o 8 a potem mialam dwie drzemki w dzien w sumie 4,5 h ,mowie Wam ledwo zywa chodze,dobrze ,ze dzis zaczynam prace kolo poludnia bo bym nie dala rady[emoji4]
@roxie123 to sie musial Mezus zdziwc hehehe [emoji12]
Mam nadzieje,ze Wasz weekend zaowocuje piekna,zdrowa fasolka[emoji5]
Ja trzymam clexane w lodowce bo ostatnio w mieszkaniu mialam 27 stopni,a pisze ,ze do 25 ma byc,wiec jak upaly sie skoncza to wyciagne z lodowy[emoji4]

Dziewczyny co dzis na obiad robicie?dajcie jakas propozycje bo juz nie mam pomyslow[emoji58]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 jego już chyba nic nie zdziwi w moim przypadku :D ale muszę przyznać ,że On ostatnio mnie zaskakuje swoimi pomysłami :D
Senność to dobry objaw :) wypoczywaj dużo , bardzo wskazane :) ja w tamtych ciążach to nic nie robiłam tylko spałam , bo mnie łamało samo , nie mogłam funkcjonować normalnie :)
Eh mam nadzieję , na razie nie myśle o tym specjalnie...ale 18go będzie 14dpo ow więc może się coś pokaże o ile się pokaże . Jutro startuję z tymi wszystkimi lekami , ciągle mam stres przed zastrzykiem ;p oglądałam filmik co @nafoczka dodała na forum i to bardzo przydatne instrukcje , przynajmniej wiem gdzie można się wkłuć a gdzie nie . U mnie w domu dość chłodno więc wrzuciłam do szafki .
Ja dzisiaj na obiad robię mięsko w sosiku i ziemniaczki młode :) no i zupka jarzynowa z kalafiorkiem :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny @Funia90 gratulacje terazmusi juz byc wszystko dobrze.
@roxie123 trzymam kciukasy mocno.
Dzisiaj mam wolne :) dobrze ze nie mam stresow pon ze musze do pracy isc a zaraz robie obiadek ryz z kurczakiem warzywami i sosem slodko kwasnym;)
 
Ja chyba zrobie schabowego z ziemniaczkami mlodymi dzis[emoji4]mam ochote na konkret i zeby bylo w miare szybko[emoji4]do tego surowka z kapusty pekninskiej,jakas improwizacja[emoji16]

@mififi04 moj M nie lubi makaronow ale ja uwielbiam[emoji7]

@roxie123 nie boj sie zastrzyku[emoji5]sama bedziesz robic?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 sama bede , podobno lepiej ...? ;/ że masz wyczucie kiedy dajesz a nie czekasz kiedy Ci ktoś wkłuje ;D z resztą mój M to już przeżywa ,że się musze kłuć , chyba by nie dał rady takich rzeczy robić ;p biedny igły sie boi chyba xD A jak to jest z tymi testami ow , kiedy przestają pokazywać 2kreski ? bo w sumie pierwszy raz robiłam taki eksperyment i dzisiaj też 2 kreski pokazuje
 
Do góry