reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

O cprawidlowej ciazy nie swiadczy wielkosc bety Zaneta tylko przyrost najlepiej zrobic bete jedna po drugiej w odstepie 48h wtedy wiesz czy wszystko w porzadku u Ciebie przy wartosci 1000 juz powinien byc widac pecherzyk wiec lec do lekarza sprawdzic powodzenia
Aha to nie wiedziałam o tym:) wizytę mam we wtorek umówiona może zobaczę już serduszko jak myślicie?
@Zaaaneta Zosia ma racje :) a najlepiej idź na usg

Dziewczyny miłego weekendu , my śmigamy w Bieszczady :) ale będę tu zaglądać do Was czasami :):*

We wtorek dam znać ;)
Życzę udanego wypoczynku troszeczkę ci zazdroszczę :) owocowych nocek, szalejcie ile się da:p :)
 
reklama
@Zaaaneta przy biecie 1000 pojawia sie prcherzyk i tak jak pisza dziewczyny o prawidlowej ciazy swiadczy przyrost[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aaa i kochanie cos zle liczysz,skoro 12 maja mialas 11 dc to dzis masz 4t3d a nie 6t3d .
Wiec beta na ten czas akurat.
Bo rozumiem ,ze om 2 maja?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chyba pójdę po prostu we wtorek na usg, czytam w internecie ze do 5 tygodnia beta wzrasta o 66% co 48h a pozniej przyrost zwalnia. @nafoczka moze Ty pomożesz? Czy przyrost z 23904 na 47734 po prawie 92h jest Ok? 6t5d? Czy juz teraz nie powinnam sie sugerować beta?


Roxie patrzyłam juz na kalkulatorze, wg niego wynik za niski 42% ale podobno po 5 tygodniu nie ma juz przyrostu 66% tylko mniej, wiec moze niepotrzebnie sie schizuje :/

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też bym już bety nie robiła o poszła na badanie :) trzymam mocno kciuki :)

Malo ostatnio zaglądam bo pierwsze był chory starszy syn a teraz młodszy i tu większy problem bo temo 39.2-39.7 i dostał zastrzyki ehhh po ktorych się nie chwile zachodzi czyli nue oddychu ze strachu :( Ja juz chodzę na rzęsach i tez złapałam bakterie ropne oczy +opryszczka
Zatem ściskam was mocno. Jak coś to mnie wywołujecie z @ :*
 
Hmm Żaneta tak jak Funia pisze chyba cos nie tak obliczyłas :) przy becie 1000 i ponad powinno byc widać pęcherzyk. Ja np na pierwszej wizycie miałam 1750 i był pęcherzyk tylko.
Dziewczyny macie racje, nie bede sie schizowac tylko pójdę na wizytę. Niestety dopiero 13 czerwca bo moja lekarka ma urlop ale z tego co wyczytałam w internecie to beta raczej jest Ok.

Jak wam mija sobota? :-) ja wlasnie zażywam promieni słonecznych na działeczce:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hmm Żaneta tak jak Funia pisze chyba cos nie tak obliczyłas :) przy becie 1000 i ponad powinno byc widać pęcherzyk. Ja np na pierwszej wizycie miałam 1750 i był pęcherzyk tylko.
Dziewczyny macie racje, nie bede sie schizowac tylko pójdę na wizytę. Niestety dopiero 13 czerwca bo moja lekarka ma urlop ale z tego co wyczytałam w internecie to beta raczej jest Ok.

Jak wam mija sobota? :-) ja wlasnie zażywam promieni słonecznych na działeczce:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja wcinam zupę ogórkowa. Zaraz się do pracy wybieram

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa i kochanie cos zle liczysz,skoro 12 maja mialas 11 dc to dzis masz 4t3d a nie 6t3d .
Wiec beta na ten czas akurat.
Bo rozumiem ,ze om 2 maja?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak Funia właśnie nie wiem dlaczego ja tak liczę :/hmm sama się zastanawiam. Czyli jak pójdę we wtorek to może jeszcze nie być serduszka , no ale zobaczymy okaże się :-) dzięki za info :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Ja wlasnie po wizycie. Wg OM dzis 6t3d ale na usg tylko pecherzyk ciazowy w macicy. Lekarz mowi zeby sie nie martwic, bo moze owu byla pozniej. Zestaw lekow ktory biore, czyli heparyna, akard, duphaston, luteina, wit D i K, wit B6, B12 i folian metylowane, jest ok. Teraz tylko trzeba brac leki, myslec pozytywnie i czekac. Za 2 tyg znow na usg zobaczyc czy ciaza sie rozwija. Martwie sie troche, ale nic wiecej zrobic nie moge. Mowil, ze jezeli pojawi sie brunatne plamienie zeby sie nie martwic bo tak moze byc przy luteinie.
 
Wiatm sie po powrocie z ip...mialam bardzo duze brazowe plamienie,jechalam jak na sciecie,zrobili usg i jest [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wg usg 6t1d wg om 5t5d
Poplakalam sie tam ze szczescia.
Niewiadomo skad plamienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Olciaj ja mam od poniedziałku oprócz dwóch dni plamienie po luteinie, na początku sie zestresowałam:)

Funia super!! Jest serduszko?? Powiedzieli co moze byc przyczyna plamienia?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry