reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Byleby nie brac ot,tak [emoji4]bez potrzeby [emoji4]

@witch84 po jednym poronieniu to w sumie malo kto bada mutacje czy immunologie[emoji4]
Dobrze ,ze tylko raz Cie to spotkalo[emoji4]

Jejku ja juz mojego brzuszka nie chce odstepowac az do stycznia[emoji4]mam nadzieje,ze bedzie w porzadku


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@witch84 aha... hm , no cóż muszę zaryzykować ;/ jak mi kazał brać dziewczyny biorą to może przetrwam , grunt żeby ciąża się utrzymała
@Funia90 no pewnie :) bierz to co masz i czekamy na serduszko :)

Na drugim forum jedna z dziewczyn pisała że na tym samym zestawie jest co ja i ma 18sty tydzień więc jest nadzieja , że u mnie może zadziała taki sposób ;/
 
@roxie123 Wielu dziewczynom dzięki encortonowi udaje się donosić ciążę. Zwykle jest to związane za autoimmunologią. Także skoro lekarz mówi, żeby brać - to widocznie ma takie doświadczenia, że jednak on pomaga. Więc się nie lękaj - tylko mu zaufaj!
 
@Funia90 @witch84 dzięki za pocieszenie :* już się prawie zdołowałam że mam coś z kosmosu brać ;/
ale no , uwaga nowe wiadomości :D
17976062_1900062846935342_303727744_o.jpg
 

Załączniki

  • 17976062_1900062846935342_303727744_o.jpg
    17976062_1900062846935342_303727744_o.jpg
    139,8 KB · Wyświetleń: 358
@roxie123 Ty wez zadzwon do tego labo i powiedz im co oni sobie wyobrazaja???niech kase oddaja i sie zamkna bo tylko ludzi strasza....
Nigdy wiecej sie tam nie badaj,a juz na pewno nie bhcg[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny:) ja wlasnie zrobiłam sobie nowe pazury na odstresowanie:) jutro rano jadę zbadac betę. Ogólnie to stwierdzam ze plamienie mam najpewniej od luteiny, bo występuje tylko wtedy gdy wylatują pozostałości. Funia a Ty plamisz jeszcze? U mnie dzisiaj 6t4d wg om, ale ciąża na pewno jest trochę młodsza bo owulacja myśle ze była około 19 dc. Funia a Ty kiedy masz wizytę u lekarza?
Calineczka, Żaneta jak u was??

Dziewczyny trzymam kciuki za czerwcowy wysyp dwóch kresek!!
emoji173.png
emoji173.png



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej kochana u mnie jakoś pomalutku czas leci, rozkojarzona strasznie chodzę nawet ostatnio na czerwonym świetle przejechalam wyobraźcie sobie:( jakąś lipa się zemna dzieje :( nic mi się nie chce cały czas bym tylko spała albo lezakowala aż mnie to wkurza.
Martwię się trochę swoją beta bi ty masz taką wysoka a u mnie w pon była niecałe 1000 a Według om mam 6t3d w pon lecę na kolejną betę zobaczę co się dzieje. Owulacje miałam raczej na pewno 12maja w 11dc dość wcześnie także beta trochę mała chyba:(
 
O cprawidlowej ciazy nie swiadczy wielkosc bety Zaneta tylko przyrost najlepiej zrobic bete jedna po drugiej w odstepie 48h wtedy wiesz czy wszystko w porzadku u Ciebie przy wartosci 1000 juz powinien byc widac pecherzyk wiec lec do lekarza sprawdzic powodzenia
 
reklama
Do góry