reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No w sumie pasowałoby mi to na owu, bo jeśli to poprzednie krwawienie to była @ to pasuje, bo dziś 15 dc :) byłoby fajnie, ale wolę się nie nastawiac chyba.
 
Cześć dziewczyny :)
Ciężko was nadrobić tak się wczoraj naprodukowalyscie że szok :) poczytam jak będę miała chwilkę, a teraz chce was o coś zapytać. Czy któraś z was miała jakieś plamienia w czasie cyklu? Bo teoretycznie dzisiaj mam 14 dc i zauważyłam kilka takich plam krwi, ale tylko kilka a teraz czysto... Nie wiem czy się martwić czy nie muszę... :(
U mnie śluz płodny i lekko podbarwiony jakby krwią. Taki różowy. Tez jestem ciekawa..

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Katarina91, ja nie uzywam tego aplikatora. Aplikuje palcem jak tampon. W poniedzialek zrobilam bete bylo 104, ale na usg jeszcze nic nie bylo widac, a z OM to byl 4t5dz. Ginekolog mowila, ze jeszcze za wczesnie i zeby sie nie martwic, ale ja i tak bardzo sie boje zeby wszystko okazalo sie dobrze. Bety nie mam jak powtorzyc zeby sprawdzic czy przyrasta i jak glupia codziennie robie testy zeby sprawdzic czy 2ga kreska ciagle sie pojawia. Przepisala mi 3 razy dziennie luteine i duphaston, no i oczywiscie raz dziennie zastrzyk i akard. Nie wiem jak wytrzymam do jeszcze ponad tydzien do nastepnego usg.
 
Ja to jak to w ciazy , raz boli raz kuje itd. Dzis mam 21,1tc. W niedziele drugie prenatalne.
Ja tez czasami popijam inke, zwyklej sie boje bo moje cisnienie skacze, mysle ze slaba kawe moze sie napic jesli tylko nie masz z nim problemu.
Musze was pozniej nadrobic bo inaczej spoznie sie do szkoly z mlodym. Milego dnia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) ja wczoraj byłam u lekarza bo myślałam ,że zawal serca dostane takie miałąm skurcze w klatce i bolało a powiedział ,że stan zapalny przełyku , bo jadłam coś kwasnego i mi podrażniło ;/ fakt faktem 2 dni bigos wcinałam hehe ;p dzisiaj rano tez mnie ból obudził ale mam tabsy to może przejdzie za 2 dni . Pierwszy raz w życiu coś takiego mam ale chyba się sypie całkiem i nic mnie juz nie zdziwi :D
Dzisiaj Dzień Mamy więc wszystkim mamuniom i przyszłym mamusiom składam najlepsze zyczenia :* A wszystkim staraczkom żeby szybciutko zostały mamuniami :** no i sobie też tego życzę ...moja @ sie kończy i mój M obiecał mnie gdzieś zabrac na przyszły weekend wyluzować mam nadzieję ,że będzie owocny :D
 
Ostatnia edycja:
U mnie dziś 17dc i wzięłam juz pierwsza tabletkę duphastonu. Mam nadzieje ze juz faktycznie to ostatnie klucie to była owulacja i za 10 dni czeka mnie miła niespodzianka na teście ;)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olciaj dzięki za odpowiedz, tez zaaplikowałam palcem :)

Dziewczyny jestem po konsultacji z genetykiem, pani genetyk powiedziała ze przy moich heterozygotycznych i w sumie najmniej poważnych mutacjach ona nie widzi podstawy przyjmowania heparyny szczególnie jeśli mam homocysteine na dobrym poziomie. Powiedziała ze ta mutacje mthfr ma co 4 osoba a pai-1 co druga osoba i jakoś te osoby heparyny nie przyjmują i ze jej zdaniem to nie był powód poronienia :/ także zastrzyków nie dostane :/ szczególnie ze ani w mojej rodzinie ani rodzinie narzeczonego nie było nawykowych poronienień


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry