reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny :) Ja nawet wyspana, choć sny miałam zdrowo porąbane.:no:
U mnie na razie na luzie,czekam na następny cykl i zobaczymy. A poza tym jeszcze z moim P. w sumie nie rozmawiałam, nie było kiedy, a jak już okazja się zdarzyła,to byłam tak zmęczona,że w ogóle mi się nic nie chciało mówić.:rolleyes2: Chyba poczekam na weekend.
Za chwilkę spacerek do sklepu, chyba kupię nam jakieś piwko na wieczór i na jutro cycki z kurczaka,bo będę robić kotleciki z serem żółtym i papryką. :D
 
reklama
Witajcie dziewczyny mamisiom zycze wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy zafasolkowanym duzo zdrowka a staracxkom zafasolkowania. Dla mnie dzien mamy jest bardzo przykrym dniem bo mamy nie mam mama tez nie jestem naszcxescie ide do pracy wiec dzien szybciutko minie.
Katerina dlatego ja nie robilam tych mutacji szczerze to juz nie robie badan stanelo na tym immunofenotypie mam nadzieje ze doczekam sie dzidziusia.
 
Dziewczyny - postanowiłam, że znów zacznę dietę (ostatnio mój zapał trwał 1,5 tygodnia), więc Was proszę o wsparcie i kopa w tyłek jakbym miała się poddać. Do zgubienia mam z 15kg, ale nie najważniejsze by ten cel osiągnąć, ale chociaż zacząć się do niego zbliżać :p Jak będzie i 5kg to też super (te 5 to bym chciała zgubić przed wakacjami pod koniec lipca).
 
Dziewczyny przyszły mi wyniki tych mutacji.. wyszedł układ heterozygotyczny w genie mthfr c677t i pai-1 4g/5g. Ta pierwsza jak rozumiem oznacza problemy z przyswajaniem kwasu foliowego a druga jakieś problemy z krzepliwoscia. Co w takim wypadku macie przepisane od lekarzy? @Funia90 wiem ze ty tez masz je, co Co dokładnie lekarz dał na te dwie rzeczy?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula prawdopodobnie clexane to sa zastrzyki ma dzialanie przeciwzakrzepowe ale przeciwzakrzepowe dzialanie ma rowniez acard dlatego warto go brac ja nie badam tych mutacji bo co 4 osoba je ma tak jak pisala Katarina i wydaje mi sie ze to jest naciaganie ludzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Istnieje mpzliwosc usuniecia postu dwa razy mi sie dodal czy tylko moge post zedytowac?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Katarina91 o widzisz to wiem ,że i u mnie nie ma sensu dzwonić do genetyka . Ale powiem mojemu lekarzowi i tak czy może mi dac profilaktycznie bo te czynniki krzepliwości i tak mam na górnej granicy z normą więc może nie będzie robił problemu...oby bo boję się ,że nie donoszę bez tych zastrzyków ;/ i tak też mu powiem ...

Moje TSH z miesiąca na miesiąc waha się między 1,5 a 2 więc myślę ,że jest ok do starań :) od ow zwiększe dawke letroxu do 100 teraz biore 70 i już bo jak mi wywinduje znowu to wolę wcześniej atakować hormony ;p . Od wczoraj biorę acard , ale rano po śniadaniu nie na wieczór . No i nie mogę doczekać się następnego weekendu :D przynajmniej trochę czasu spędzę z M sam na sam ... bo póki co mieszkamy u moich rodziców i jeszcze jest siostra i babka < wredna > to nie ma az takej intymności niestety ;/ no ale do czasu bo coraz bliżej wprowadzki do nowego domku :) wczoraj zamontowali mi blaty w kuchni i zaczeliśmy wstawiać drzwi . Tak zostało dużo i nie dużo takie ostatki ale wiadomo działamy z M dopiero jak wraca z pracy o 16 więc do wieczora to tak nie narobi się za wiele ;/ ale pozytywnie wszystko :D
 
Dziewczyny przyszły mi wyniki tych mutacji.. wyszedł układ heterozygotyczny w genie mthfr c677t i pai-1 4g/5g. Ta pierwsza jak rozumiem oznacza problemy z przyswajaniem kwasu foliowego a druga jakieś problemy z krzepliwoscia. Co w takim wypadku macie przepisane od lekarzy? @Funia90 wiem ze ty tez masz je, co Co dokładnie lekarz dał na te dwie rzeczy?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Paula ja dzisiaj miałam konsultacje genetyczna, przeczytaj sobie wyżej co mi powiedziała genetyk. Ogólnie wg niej to sa najmniej poważne mutacje, szczególnie jeśli sa heterozygotyczne. Radziła tylko zbadac homocysteine i brać metylowe formy b6,b9 i b12. Powiedziała, ze ona nie radziła by brać heparyny w takim przypadku


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juz wiem coś więcej bo udało mi się umówić do lekarza którego mam obok pracy i właśnie od niego wróciłam. Na szczęście poszłam po innego. Okazuje się ze jednak nie miałam tej owulacji a dziś juz 17dc i rano wzięłam pierwsza tabletkę duphastonu. Lekarka kazała mi narazie odstawić i mam przyjść w poniedziałek zobaczyć czy może jednak ta owulacji nastąpi. Mówiła ze jak nic z tego nie będzie to wtedy mam wrócić do dupka. I pewnie cykl będzie stracony. Ale w następnym cyklu będzie mi monitorować czy dochodzi do owulacji i jeśli nie to da mi coś na pękanie pęcherzyków. Takze mega się ciesze:) mówiłam jej też o tych mutacjach ale to tylko powiedziała żebym została przy tym prenatalu uno i pożegnała się folikiem. I że od pozytywnego testu da mi clexane bo mówiła ze acard może się okazać za mało. Także jestem pełna nadziei w końcu ktoś mnie nie olal i jeśli nawet się nie uda teraz to może w przyszłym miesiącu będzie ok :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry