reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@nafoczka nie wyobrazam sobie stewsu jaki przesliscie,z proba zachowania spokoju dla dziecka,wiara czyni cuda i ciesze sie ,ze u Was zakonczylo sie pozytywnie[emoji4]
Ja bede walczyc po kres moich sil ,choc mam cicha nadzieje,ze bedzie dobrze[emoji4]

@mififi04 narazie niezmiennie dobrze[emoji4]
Wizyta we wtorek ale bardziej po leki bo jeszcze troszke i skoncza mi sie zastrzyki[emoji4]
A Ty dzis 1 dc? Takze za chwile tez dzialacie[emoji5]
Korzystajcie i cieszcie sie soba[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@nafoczka nie wyobrazam sobie stewsu jaki przesliscie,z proba zachowania spokoju dla dziecka,wiara czyni cuda i ciesze sie ,ze u Was zakonczylo sie pozytywnie[emoji4]
Ja bede walczyc po kres moich sil ,choc mam cicha nadzieje,ze bedzie dobrze[emoji4]

@mififi04 narazie niezmiennie dobrze[emoji4]
Wizyta we wtorek ale bardziej po leki bo jeszcze troszke i skoncza mi sie zastrzyki[emoji4]
A Ty dzis 1 dc? Takze za chwile tez dzialacie[emoji5]
Korzystajcie i cieszcie sie soba[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak mój 1 dc. Może gin zobaczy co tam u maluszka?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mififi04 mam nadzieje ,ze zajrzy zeby zobaczyc ,ze pecherzyk jest w macicy[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie Kochane, dużo do nadrobienia. Witam nowa Aniolkowa mamę.

U mnie powoli będą zaczynać się dni płodne. Staram się o tym nie myśleć. Zaczęłam biegać ostatnio i jakoś to mi zajmuje myśli. Całe szczęście!

Przesyłam dużo [emoji9][emoji9][emoji9] dla naszych przyszłych Mamus [emoji1]

PS. Dziękuję ze chcecie mnie tutaj. To bardzo, bardzo miłe [emoji11]

Sent from my SM-J320FN using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja wam powiem,że temat usuwania ciąż,gdzie wykryto wady genetyczne bądź jakiekolwiek inne jest ciężki. Kiedyś byłam przeciwna,ale teraz nie wiem co bym zrobiła - tym bardziej mając w domu 2 zdrowych dzieci,nie wiem czy zdecydowałabym się urodzić i automatycznie skazywać całą rodzinę na ogromne poświęcenie i wszystko z tym związane. To bardzo ciężki temat,a ja nauczyłam się nikogo nie oceniać na podstawie słów.:no:
Ja tak się zastanawiam czy zaczynać działać od następnego cyklu,czy może lepiej jeszcze 2,3 miesiące poczekać. Ja nawet nie wiem czy po poronieniu można od razu się starać,chociaż w zasadzie już minęło prawie 8 tygodni i w tym czasie był już normalny okres. :hmm: Nie pytałam ginki w sumie. No i wypadałoby zapytać tego chłopa mojego. :rolleyes: Ale wiem,że on jest na tak,tylko nie chcę podejmować decyzji na gorąco,on zawsze bardziej praktycznie do wszystkiego podchodzi,ja jestem strasznie spontaniczna i idę "na żywioł",a nie zawsze dobrze się to kończy.:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ciężko was nadrobić tak się wczoraj naprodukowalyscie że szok :) poczytam jak będę miała chwilkę, a teraz chce was o coś zapytać. Czy któraś z was miała jakieś plamienia w czasie cyklu? Bo teoretycznie dzisiaj mam 14 dc i zauważyłam kilka takich plam krwi, ale tylko kilka a teraz czysto... Nie wiem czy się martwić czy nie muszę... :(
 
Do góry