reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Popieram Zosie. Ja niestety mialam juz sepsę i wylądowałam w szpitalu na tydzień pod kroplowki. U mnie zaczęło się od bólu brzucha. Jak siadałam to czułam jakby wszystko chciało mi wypaść ze środka a potem doszła temp 40 st i drgawki. Wtedy pojechaliśmy na IP i bez gadania pod kroplowki ale pierwsze co robił lekarz to sprawdzał zapach wydzieliny.
Warto to skontrolować ale jak nie ma innych objawów to może nie jest źle .
 
reklama
Dzięki za te słowa :) chyba jednak na wszelki wypadek jutro podjadę sobie do szpitala, tak dla własnego spokoju. Nie zniosłabym jakby się okazało że jeszcze coś dzieje się tam złego.... A moja gin jest na urlopie właśnie, wraca dopiero 15.05... Zły moment sobie wybrała na to, ale też się jej należy ;)
 
Dziewczyny, a tu co taka cisza? :-) moze u Was dopisuje pogoda w majówkę, u nas straszna kicha z pogoda...
@...Margotka9022... jak u Ciebie sprawy? Działacie w tym cyklu? Pamietam ze jesteśmy w tym samym czyli 18dc, ja wlasnie w poniedziałek i wtorek miałam płodny śluz wiec moze cos z tego będzie, za jakieś 10 dni bede testować. Dziewczyny a z krwi kiedy juz beta moze wyjść?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,
Mam pytanie może głupie no ale cóż zarykuje i zapytam :)
Robię testy owulacyjne od 28 kwietnia i dziś mam owulacje wg moich obserwacji i kalkulatora owulacyjnego. I mam tylko kreskę kontrolna i nic więcej... Nigdy wcześniej testów nie używałam. Pomijając fakt ze mogą być trafne, to co może być jeszcze nie tak? Niski poziom lh czy jego brak, a może po poronieniu mam 2 cykl bezowulacyjny. Robiłyście takie testy, i jakie macie odczucia co do nich?
 
@Amfora podobno te testy wychodzą tylko u 50% kobiet... u mnie tez sie nic nie pojawia, tylko kreska kontrolna


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a tu co taka cisza? :-) moze u Was dopisuje pogoda w majówkę, u nas straszna kicha z pogoda...
@...Margotka9022... jak u Ciebie sprawy? Działacie w tym cyklu? Pamietam ze jesteśmy w tym samym czyli 18dc, ja wlasnie w poniedziałek i wtorek miałam płodny śluz wiec moze cos z tego będzie, za jakieś 10 dni bede testować. Dziewczyny a z krwi kiedy juz beta moze wyjść?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej Kochana, tak u mnie też 18 dc, działamy co drugi dzień. Mnie bolało w niedziele, test owulacyjny wyszedł bardzo mocny, śluz był już od soboty. Jutro mam wizytę u ginekologa wiec może na usg będzie widać czy owulacja w ogóle była i jak ta moja torbiel się ma. No i odbieram rano wyniki histo pato bo JUZ!!!!! są. Kurde ponad miesiąc czekałam. W 10dpo beta może wyjść ale poczekaj do 11-12. Ja powinnam okres dostać 14 maja i dopiero wtedy robie test.
U nas pogoda do bani. Ja pracuje w turystyce wiec weekendu majowego nie mam.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,
Mam pytanie może głupie no ale cóż zarykuje i zapytam :)
Robię testy owulacyjne od 28 kwietnia i dziś mam owulacje wg moich obserwacji i kalkulatora owulacyjnego. I mam tylko kreskę kontrolna i nic więcej... Nigdy wcześniej testów nie używałam. Pomijając fakt ze mogą być trafne, to co może być jeszcze nie tak? Niski poziom lh czy jego brak, a może po poronieniu mam 2 cykl bezowulacyjny. Robiłyście takie testy, i jakie macie odczucia co do nich?
Amfora a mierzysz temperature? Myślę że wykresy bardziej się sprawdzają nuż testy i jeśli masz mały pik LH to i skoku tempki nie będzie.
 
Amfora a mierzysz temperature? Myślę że wykresy bardziej się sprawdzają nuż testy i jeśli masz mały pik LH to i skoku tempki nie będzie.
Ja długo mierzyłam temperaturę i wykresy pokrywały mi się z testami. Ale zrezygnowalam z mierzenia bo to powodowało ze za bardzo się nakręcalam. Wydaje mi się ze ja po owulacji juz jestem (przed ciążą owulacje miałam 11-13 dc) a teraz wyszło ok 15-16. Macica mnie boli, mietosi w środku. Jak na okres. W poniedziałek zrobię progesteron.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj zmierzyłam i dziś i wyszło 36,9,
Pogoda u mnie taka sobie, nie pada ale nie nastraja optymistycznie.
 
reklama
Wczoraj zmierzyłam i dziś i wyszło 36,9,
Pogoda u mnie taka sobie, nie pada ale nie nastraja optymistycznie.
U mnie to zwykle wygląda tak ze przed owulacja ok 36.5. Dzień przed owulacja lekki spadek, w owulacje skok najczęściej do 36.7-36.8 rośnie sobie przez 13 dni do 37 a potem 36.7 i przychodzi okres.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry