reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dokladnie dziewczyny musimy byc silne i tyle[emoji4]

@roxie zbadaj progesteron ,choc widzisz u mnie byl tak niski ,ze niby mialo owu nie byc a wtedy zaszlam[emoji4]

Wlasnie na lotnisko jedziemy ,takze nie wiem czy sie bede odzywac bo to zalezy czy bedzie internet[emoji4]
Tazke w razie czego najpozniej wroce tu za tydzien[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Miłego wypoczynku;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze, zaczynam się denerwować... Od zabiegu minęły 4 dni, w ogóle nie krwawie, jest tylko taka wydzielina jak zawsze miałam na sam koniec okresu. Ale teraz mam wrażenie że jest taka ciemnożółta, może delikatnie brązowa, ale wydaje mi się że czuję jakiś lekki nieprzyjemny zapach... Moja ginekolog jak na złość jest na urlopie i nie wiem czy jechać jutro do tego szpitala gdzie mi to robili czy poczekać może do czwartku jak się rozwinie sytuacja. Dodam że nie mam przy tym żadnych dolegliwości, nic mnie nie boli, nie mam gorączki ani nic....
 
Kurcze, zaczynam się denerwować... Od zabiegu minęły 4 dni, w ogóle nie krwawie, jest tylko taka wydzielina jak zawsze miałam na sam koniec okresu. Ale teraz mam wrażenie że jest taka ciemnożółta, może delikatnie brązowa, ale wydaje mi się że czuję jakiś lekki nieprzyjemny zapach... Moja ginekolog jak na złość jest na urlopie i nie wiem czy jechać jutro do tego szpitala gdzie mi to robili czy poczekać może do czwartku jak się rozwinie sytuacja. Dodam że nie mam przy tym żadnych dolegliwości, nic mnie nie boli, nie mam gorączki ani nic....
Ja miałam chyba dość podobnie. Ze 2 dni wyglądalo jak końcówka okresu a później przez tydzień albo więcej taka brązowe plamki.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko ten zapach mnie trochę martwi. I zauważyłam taki większy "kawałek" gestszej wydzieliny, jakby śluz tylko żółty....
 
Kurcze, zaczynam się denerwować... Od zabiegu minęły 4 dni, w ogóle nie krwawie, jest tylko taka wydzielina jak zawsze miałam na sam koniec okresu. Ale teraz mam wrażenie że jest taka ciemnożółta, może delikatnie brązowa, ale wydaje mi się że czuję jakiś lekki nieprzyjemny zapach... Moja ginekolog jak na złość jest na urlopie i nie wiem czy jechać jutro do tego szpitala gdzie mi to robili czy poczekać może do czwartku jak się rozwinie sytuacja. Dodam że nie mam przy tym żadnych dolegliwości, nic mnie nie boli, nie mam gorączki ani nic....
Gdy jest nieprzyjemny zapach to podobno zły znak

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jesli nie masz goraczki to nic sie nie dzieje a Twoja lekarka nie odbiera telefonow? Ja mialam po laparoskopii po usunieciu ciazy krwawienie ale bylo ze skrzepami i takie smierdzace nie dalo sie zniesc tego zapachu ale mialam dosyc obfite krwawienie ze skrzepami mowilam o ty7m lekarzowi to powiedzial ze to normalne zapach zgnilizny powiedzial ze sie czysci bo mialam rowniez miec po laparoskopii lyzecxkowanie ale stwierdzili ze sama sie oczyszcze bo beta spadla bardzo. Natomiast dostalam tez goraczki ale to po zabiwgu albo z powidu ilosci krwi w brzuchu .
 
Do góry