reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej Dziewczęta, co tam u Was?

Nie było mnie długo, musiałam odpocząć tak solidnie od tematu starań. Wróciłam do treningów, solidnej diety, zaplanowaliśmy wakacje na koniec czerwca, życie wróciło do normy!

U mnie równy miesiąc od poronienia, ale @ jeszcze nie dała ani pół znaka, że nadchodzi... Mam zamiar w kolejnym cyklu wyluzować totalnie, nie będe nic mierzyć, będziemy rozrabiać z mężem tylkok wtedy gdy najdzie ochota, zero stresu...

Dużo wpisów - nie ogarnę chyba wszystkiego. Napiszecie mi co tam nowego, dobrego się działo pod moją nieobecność? :) Jak się miewacie?
 
reklama
Ja jestem juz 22 dni po poronieniu i tez bym już chciała dostać okres i zacząć starania. Zapas wiesiołka juz mam i kupiłam nowy termometr. Gdyby tylko pozbyć się tego strachu

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem jak będzie u Ciebie, ale mój pierwszy cykl po poronieniu był dłuższy niż zazwyczaj miałam wcześniej tak 28-30 dni a ten był 35, czekałam na niego jak na zbawienie [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roki _1991 skoro jest krwawienie to dobrze. Macica musi się oczyścić. Tak samo pierwsza miesiączka po zabiegu powinna być bardziej obfita. To lepiej niż po prostu plamienie.

Wiem że krwawienie jest dobre w tym przypadku, przez pierwsze 5 dni nie było nic, tylko w noc po zabiegu trochę i zaczynało mnie to martwić. Ale każdy organizm jest inny i żeby wiedzieć jak będzie u mnie, muszę po prostu poczekać i okaże się....

Roki, ja krwawilam 11 dni plus 3 takie podplamianie. Okresu miałam w ogóle nie dostać przez torbiel a dostałam w 31 dniu po zabiegu. Niczego nie przyspieszysz ale czasami może być lepiej niż sugerowano. Teraz odpoczywaj, jedz dużo witamin, czekoladę. Silny organizm szybciej się ogarnie.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Staram się właśnie odpoczywać, nie dźwigać nic itp. Mam jeszcze dwa tygodnie zwolnienia, bo jak moja lekarka usłyszała ile dostałam po szpitalu, to wypisala mi nowe.... Staram się też nie nakręcac, chociaż są momenty że ciężko tego nie robić, ale wierzę że dam radę :)

Mi było właśnie łatwiej jak już przestalam krwawic bo to krwawienie mi tylko przypominało o wszystkim. Wtedy też wróciłam do pracy. A miesiączki po poronieniu nie miałam bardziej obfitej. Ale ja nie miałam zabiegu. Za 3 tyg mam wizytę i sprawdzę czy wszystko w porządku.
A jeśli mogę zapytać ile czasu u Ciebie minęło od tego?
 
Hej @gabrika :) Ja tez juz luzuje powoli. Teraz jestem na urlopie do końca tygodnia i totalnie o tym nie myślę. Dziś dałam się namówić M na rowery do Ojcowa także zrobiłam 45km i jeszcze nabilam przy okazji siniaka na pół uda. Postanowiłam ze jeśli w tym cyklu nic nie wyjdzie to porobie jakieś badania dla własnego spokoju.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem że krwawienie jest dobre w tym przypadku, przez pierwsze 5 dni nie było nic, tylko w noc po zabiegu trochę i zaczynało mnie to martwić. Ale każdy organizm jest inny i żeby wiedzieć jak będzie u mnie, muszę po prostu poczekać i okaże się....



Staram się właśnie odpoczywać, nie dźwigać nic itp. Mam jeszcze dwa tygodnie zwolnienia, bo jak moja lekarka usłyszała ile dostałam po szpitalu, to wypisala mi nowe.... Staram się też nie nakręcac, chociaż są momenty że ciężko tego nie robić, ale wierzę że dam radę :)


A jeśli mogę zapytać ile czasu u Ciebie minęło od tego?
15 mają będą 2 miesiące.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem że krwawienie jest dobre w tym przypadku, przez pierwsze 5 dni nie było nic, tylko w noc po zabiegu trochę i zaczynało mnie to martwić. Ale każdy organizm jest inny i żeby wiedzieć jak będzie u mnie, muszę po prostu poczekać i okaże się....



Staram się właśnie odpoczywać, nie dźwigać nic itp. Mam jeszcze dwa tygodnie zwolnienia, bo jak moja lekarka usłyszała ile dostałam po szpitalu, to wypisala mi nowe.... Staram się też nie nakręcac, chociaż są momenty że ciężko tego nie robić, ale wierzę że dam radę :)


A jeśli mogę zapytać ile czasu u Ciebie minęło od tego?
A jeśli mogę spytać Ty miałaś całkowite łyżeczkowanie, czy poronienie nastąpiło samoistnie, a zabieg tylko doczyszczal? Bo ja byłam doczyszczana i krwawienie, a w zasadzie plamienie delikatne miałam 4 dni później już nic. Zapach był taki jak zwykłej krwi miesiaczkowej.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej @gabrika :) Ja tez juz luzuje powoli. Teraz jestem na urlopie do końca tygodnia i totalnie o tym nie myślę. Dziś dałam się namówić M na rowery do Ojcowa także zrobiłam 45km i jeszcze nabilam przy okazji siniaka na pół uda. Postanowiłam ze jeśli w tym cyklu nic nie wyjdzie to porobie jakieś badania dla własnego spokoju.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja do Ojcowa pojechałam na rowerze raz jedyny kilka lat temu. W jedna stronę było ok bo z górki, ale powrót przeszłam obok roweru :p od tej pory jeździmy tylko autem [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeśli mogę spytać Ty miałaś całkowite łyżeczkowanie, czy poronienie nastąpiło samoistnie, a zabieg tylko doczyszczal? Bo ja byłam doczyszczana i krwawienie, a w zasadzie plamienie delikatne miałam 4 dni później już nic. Zapach był taki jak zwykłej krwi miesiaczkowej.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam całkowite łyżeczkowanie. Czułam się dobrze, nic mi nie było, zero bólu, plamienia czy krwawienia, a na usg okazało się że serduszko przestało bić dwa tygodnie wcześniej :(
 
reklama
Do góry