reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

1492779758-aaaaaa.jpeg
Co o tym sądzicie?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak nic Pozytywny [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mfifi04 przywracasz wiarę w to co dobre! Powiedz proszę który dzień cyklu u Ciebie? Bo to pierwszy cykl starań po 3 miesiącach od poronienia? Przepraszam ze dopytuje ale tyle tu nas ze może się mieszać...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Mieliśmy czekać 3 miesiące ale moja gin pozwoliła po 2 miesiącach. Dziś jest 22 dc. W nocy miałam plamienia brązowe. Dlatego zrobiłam test

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za wsparcie. Wiem, ze mam szczęście, ze mam juz córkę, ale to nie znaczy, ze ta strata boli mniej :( pewnie musi upłynąć jeszcze duzo czasu zebyn mogła dojsc do siebie psychicznie. Ciagle mam mnóstwo niepewności, ze moze w jakis sposob zawinilam i dlatego to poronienie. Tez mialyscie wrażenie ze nikt was nie rozumie po stracie? Ze nikt, nawet partner nie jest w stanie zrozumieć waszego bólu?
Dziewczyny jak bylo u was, kiedy lekarze pozwolili sie znowu starac o dzidziusia? W glowie mam albo mysli, ze chce juz teraz dziecko, a zaraz potem strach i mysl ze juz chyba nigdy sie nie zdecyduje ;(
 
Dziękuję za wsparcie. Wiem, ze mam szczęście, ze mam juz córkę, ale to nie znaczy, ze ta strata boli mniej :( pewnie musi upłynąć jeszcze duzo czasu zebyn mogła dojsc do siebie psychicznie. Ciagle mam mnóstwo niepewności, ze moze w jakis sposob zawinilam i dlatego to poronienie. Tez mialyscie wrażenie ze nikt was nie rozumie po stracie? Ze nikt, nawet partner nie jest w stanie zrozumieć waszego bólu?
Dziewczyny jak bylo u was, kiedy lekarze pozwolili sie znowu starac o dzidziusia? W glowie mam albo mysli, ze chce juz teraz dziecko, a zaraz potem strach i mysl ze juz chyba nigdy sie nie zdecyduje ;(
Jak wyszłam z gabinetu to powiedziałam lekarce ze dwa lata się starałam i nie mam sił dłużej. Tydzień po zabiegu wiedziałam że się nie poddam i chce jak najszybciej.
Jeśli miałaś zabieg to na pewno będziesz mieć badania histopatologiczne. Okres dostaniesz pewnie za 5-6 tygodni. Teraz kontroluj betę czy spada. Nie analizuj i nie obwiniaj się. Żadna z nas się do swojej straty nie przyczyniła. Jak będziesz po okresie to idź do lekarza i wtedy zobaczysz jak Twoje ciało zniosło to wszystko i co dalej. Masz malutka córeczkę wiec większość badań Ci odpadnie. Pewnie też kilka zdążyłas zrobić w ciąży. Daj sobie czas. Mężczyźni znoszą to wszystko inaczej. Bo nie tak namacalnie. Dbajcie o siebie nawzajem. Wyzywaj się tutaj. Tule mocno!

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Dziewczyny, stron do poczytania w tym temacie jest masa, więc mam nadzieję że pomożecie ☺️ W listopadzie 2016 miałam łyżeczkowanie, w ostatnim cyklu rozpoczęliśmy starania, dziś zrobiłam test i jest pozytywny ☺️ wiele radości, ale też mnóstwo strachu. Czy w każdej ciąży po poronieniu powinno się przyjmować leki na podtrzymanie i kiedy udać się do lekarza? Czy około 6 tyg, jak będzie mogło być widoczne serduszko, czy lepiej wcześniej?
 
Do góry