reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zbadałam dzis betę po poronieniu zeby sprawdzić czy spadła bo ostatnio było 10, teraz <1,20 wiec jest juz Ok :) zbadałam tez
D-dimery 330
APTT 30 sek. Norma 25-36
Wit b12 542 norma 190-880 (biorę metyle od 2 tyg)
Czekam jeszcze na wynik homocysteiny, kwasu foliowego, toxo IgM, przeciwciał przeciwlozyskowych


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wyrazy współczucia dla nowych dziewczyn. Mam pytanie do tych co po pierwszej @ po łyżeczkowaniu. Dostałam okres prawie równo miesiąc po. Ale krwawię bardzo intensywnie. Przed ciążą miałam 5 dniowe krwawienie, tylko jeden dzień mocne. Teraz 3 dc, a nadal się leje. Też Wam się wasze miesiączki zmieniły?
 
Wyrazy współczucia dla nowych dziewczyn. Mam pytanie do tych co po pierwszej @ po łyżeczkowaniu. Dostałam okres prawie równo miesiąc po. Ale krwawię bardzo intensywnie. Przed ciążą miałam 5 dniowe krwawienie, tylko jeden dzień mocne. Teraz 3 dc, a nadal się leje. Też Wam się wasze miesiączki zmieniły?
Ja jestem w trakcie i faktycznie moja jest bardziej intensywna niż przed ciążą. 6 dc i nadal krwawie.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyrazy współczucia dla nowych dziewczyn. Mam pytanie do tych co po pierwszej @ po łyżeczkowaniu. Dostałam okres prawie równo miesiąc po. Ale krwawię bardzo intensywnie. Przed ciążą miałam 5 dniowe krwawienie, tylko jeden dzień mocne. Teraz 3 dc, a nadal się leje. Też Wam się wasze miesiączki zmieniły?
Po łyżeczkowaniu dostałam @ równo po miesiącu, 10.11.2016 zabieg i 10.12.2016 @. Zawsze miałam długie i obfite, ale ta w grudniu była baaardzo obfita, mój lekarz mówił że to bardzo dobrze, że wszystko dobrze się oczyszcza. W styczniu i w lutym @ też miałam idealnie, marzec się przesunął ale to pewnie przez wycięcie ósemki i przyjmowanie antybiotyku.
 
1492779758-aaaaaa.jpeg
Co o tym sądzicie?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Pozytyw jak nic [emoji7]
 
@mififi gratulacje kochana[emoji7]w koncu dziewczyny odczarowujecie forum[emoji5]
Dawno nie bylo nowej brzuchatki[emoji4]
@zanetaa pokazuj swoj tescik[emoji4]

@Bananowiec po pierwszym poronieniu dostalismy swiatelko po pierwszej@[emoji4]teraz jestem na dniach przed druga (po drugim poronieniu) i jeszcze nie wiem czy bedziemy dzialac,choc taki byl plan bo czekam na wyniki[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji3] mam pytanie, skończyły mi się plamienia po poronieniu, które miałam 1,5 tyg temu. Nie miałam zabiegu i mam pytanie czy mogę poseksowac się juz, oczywiście z zabezpieczeniem? Czy to jednak za wcześnie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji3] mam pytanie, skończyły mi się plamienia po poronieniu, które miałam 1,5 tyg temu. Nie miałam zabiegu i mam pytanie czy mogę poseksowac się juz, oczywiście z zabezpieczeniem? Czy to jednak za wcześnie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ciężko powiedzieć. Ja pierwszy stosunek miałam 28 dni po zabiegu i po wizycie u lekarza. Ale po samoistnym pewnie mniej szkod jest. Myślę że możecie spróbować ale jak poczujesz ból albo dyskomfort to przerwać.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry