reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@witch84 chyba w wieku 13-14 lat, teraz mam 26 wiec juz sporo czasu minęło. Chyba zrobię w takim razie również badanie na różyczkę, tyle ze ona chyba nie przebiega bezobjawowo?
Toxoplazmoze robiłam jeszcze będąc w ciąży, wiec nie bede teraz powtarzać. Obydwie klasy ujemne.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@calineczka to prawda ,mezczyzni totalnie inaczej przez to przechodza,ale mam wrazenie ,ze za pierwszym razem bylo wieksze wsparcie.

@Roxie te pocieszenie tez mnie irytuja,a juz najbardziej z ust bliskich mi osob ,na ktore licze.
Moja Mama po pierwszej stracie powiedziala mi ,ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo a ja sie pytam co moze mi wyjsc z tego ,ze poronilam na dobre...marne to bylo pocieszenie.
Zdecydowalam ,ze na pewno zrobie te badania ,nawet jak M bedzie przeciwko,mysle,ze argument @hajmal z zakladem pogrzebowym bedzie najlepszy[emoji4]
Powiedz mi prosze Roxie czy Ty robilas te badania w diagnostyce?i jesli mozesz ike mniej wiecej zaplacialas?i coz to za badanie z kamerka?

@katarina jezeli bylas szczepiona na rozyczke to bedziesz miala we krwi pp igg.
Cytomegalie zrobilabym w obu klasach(ja tak sprawdzalam)
Ja badalam pp antykardiolipinowe,antyfosfolipidowych nie robilam i tez sie zastanawiam czy robic.
Obilo mi sie o uszy na jakiejs stronie ,ze chlamydie mozna zbadac z krwi ale bylo to duzo drozsze niz wymaz.
Ja zrobilam wymaz

@zosiak dobrze ,ze znalazlas dobrego lekarza.
Ze staraniami tez jest tak ,ze kazdy przypadek jest inny i kazdy lekarz mowi tez co innego.
A z Mezami to jak widac dziewczyny tez roznie to jest[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie ja poszukam gdzie bedzie najtaniej,do konca weekendu zrobie liste planowanych badan[emoji4]
Tak wlasnie myslalam ,ze mowisz o tej histeroskopii ale wczoraj zrozumialam,ze nie bedziesz tego robic[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katarina ja brałam luteine i pewnie przez to nie miałam żadnych plamien. Miałam normalne dolegliwości. Nudności i wstrętny slinotok. Usg zrobiła bo prosiłam. Miałam źle przeczucia od kilku dni. Przez 10 minut próbowała znaleźć akcje serca. W 7 tygodniu serduszko biło pięknie i dzidziuś rozwijał się perfekcyjnie. Nigdy nie zapomnę usg na którym Maluszek się nie ruszał i nie widać było wykresu tętna..
O okres pytałam bo jeśli faktycznie występowała by u mnie owulacja to okres powinnam dostać za dwa tygodnie czyli akurat na wizytę. Mam nadzieje ze mi się przesunie do przodu troszeczkę i uda się to usg zrobić.
W kalendarzu mam wpisane 30.03, godzina 17, usg genetyczne...
[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
To takie smutne:(:( wyrzuc ten kalendaez ale jakby mialo byc bardzo chore ... *** swiatelka dla twojego aniolka
 
Ja za porade genetyka placilam chyba 150. Wysylalam wszystkie badania łącznie z tymi na trombofilie. Oprocz porady telefonicznej dostalam wytyczne postepowania na meila, skan pisma podbity i podpisany przez p. Profesor . Bardzo jestem z tego zadowolona . Teraz kazdy lekarz to czyta, zaden nie olal sprawy.

Katarina zrob caly zestaw p/c antyfosfoliipidowych bo same kardolipidowe to tylko 1/3 badania. Pojdziesz do jakiegokolwiek lekarza potem i bedzie sie pytal gdzie reszta.

Ja trombofie robilam w test dna w katowicach za 330zl to byl zestaw 2x mthfr, pai1, v leiden,mutacje protrombiny i v r2. Kiedys gdzies widzialam w ktoryms laboratorium ze robia osobno ale wychodzily drozej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@hajmal oblukam sobie pozniej to dna w Katowicach bo z tego co widze to duzo taniej.To jest na Zalezu?dobrze kojarze?
Ja zrobilam tylko pp antykardiolipinowe,ale w takim razie antyfospolidowe tez zrobie.
Dziewczyny a co myslicie o tarczycy,zanim zaczelismy sie starac to badalam ja w maju i mialam 2,9 , w ciazy wynik 0,600 ,a jak zbadalam w grudniu przed zajsciem 1,2 i w drugiej ciazy juz taka zostala,zbadac ft3 i ft 4 czy u mnie to raczej bez sensu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Margotka gratuluję :* Niech fasolka rośnie zdrowo :)

Funia powinno się robić cały komplet badań tarczycowych. Czasami jest tak ze tsh jest w normie a reszta już nie. Zrób Tsh, ft3, ft4, aTPO, aTG.
Zobaczysz czy jest wszystko ok.
 
Do góry