reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Po jakim czasie znowu sie staralas gloria o dziecko po ciazy pozamacicznej. Ja mialam okropne bole boje sie ze ponownie mnie to spotka. Leze dalej w szpitalu bo dostalam biegunki i goraczki na dodatek tak mnie kluje tak jakby w miejscach tych ran:(
 
Starałam się po czterech msc. Mnie też bolało po operacji. Teraz jestem w czwartym tygodniu ciąży w czwartek będę wiedziała czy to ciąża wewnątrz maciczna. To moje ostatnie podejście. Mam dwie córki i dwie ciąże nieudane. Po operacji powinnaś mieć badanie na drożność mi tego nie zaproponowano. Zrobiłam w szpitalu i wyszło że jest drożność i od razu musiałam się starać bo później to już gorzej.
 
@zosiak mieszkam blisko centrum,chodze do jednego gina do Siemianowic prywatnie,a do drugiego na fundusz w Katowicach.
A tez stad jestes?
Biedaczko alez sie nacierpisz[emoji20]domagaj sie aby zadbali o Ciebie
Czekamy na info


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w poniedziałek poronilam w 8 tc, poronienie niezupełne ale gin odwiodla mnie od lyzeczkowania.Strwierdzila ze ciąża wczesna wszystko powinno ładnie się oczyścić.Pytanie do Dziewczyn ktore nie mialy zabiegu lyzeczkowania, kiedy dostalyscie pierwszą @,kiedy przestalyscie krwawic po poronieniu, kiedy mozna bezpiecznie wspolzyc(gin mowi ze za 3 mc mozna znow starac sie o fasolkę)pozdrawiam Was i życzę Wam szybkiego zaciazenia
 
@zosiak chodze do Kackiego i generalnie on uchodzi za specjaliste od ciaz.Jest zastepca ordynatora w Siemianowicach.

@Aniaa81 witaj,przykro mi ,ze tu sie spotykamy.
Zostan z nami.
Ja poronilam dwa razy,w pazdzierniku zabieg przy ciazy 10tyg ,w marcu poronienie farmakologiczne tez 10-11 tydz.
Dzis mam 24dc i juz zaczynam podplamiac ,ale ja pewnie mam znow hormony rozwalone,tak samo mialam po pierwszej stracie.
Okzae sie po miesiaczce jak zrobie badanie.
Do wspolzycia wrocilismy po ok 2 tygodniach jak ustalo krwawienie.
Po pierwszej stracie po zabiegu mniej wiecej bylo podobnie.
Kontroluj teraz bhcg ,bo obowiazkowo musi spasc do 0.ja po 3 tygodniach jeszcze mialam i lekarz straszyl zabiegiem,narazie spada wiec zobaczymy.
Ale to bardzo wazne bo utrzymujaca sie beta grozi rakiem kosmowki(oczywiscie zdarza sie to bardzo rzadko)
Trzymaj sie [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@zosiak chodze do Kackiego i generalnie on uchodzi za specjaliste od ciaz.Jest zastepca ordynatora w Siemianowicach.

@Aniaa81 witaj,przykro mi ,ze tu sie spotykamy.
Zostan z nami.
Ja poronilam dwa razy,w pazdzierniku zabieg przy ciazy 10tyg ,w marcu poronienie farmakologiczne tez 10-11 tydz.
Dzis mam 24dc i juz zaczynam podplamiac ,ale ja pewnie mam znow hormony rozwalone,tak samo mialam po pierwszej stracie.
Okzae sie po miesiaczce jak zrobie badanie.
Do wspolzycia wrocilismy po ok 2 tygodniach jak ustalo krwawienie.
Po pierwszej stracie po zabiegu mniej wiecej bylo podobnie.
Kontroluj teraz bhcg ,bo obowiazkowo musi spasc do 0.ja po 3 tygodniach jeszcze mialam i lekarz straszyl zabiegiem,narazie spada wiec zobaczymy.
Ale to bardzo wazne bo utrzymujaca sie beta grozi rakiem kosmowki(oczywiscie zdarza sie to bardzo rzadko)
Trzymaj sie [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki @funia26 za odpowiedź, jutro robie bete po raz drugi zobaczymy jak spada, pierwsza ok 352,9 .Bardzo chialabym uniknąć zabiegu wiem ze po nim moge miec problemy z zajściem w kolejna ciążę a mloda juz nie jestem wiele czasu mi nie zostało.Jestem dodatkowo w totalnej rozsypce emocjonalnej tak bardzo cieszylam sie z tej ciąży , nie mogę uwierzyć że tak sie stało.Pozdrawiam i ściskam
 
Do góry