reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wszystkiego dobrego Dziewczyny :* nie tylko dziś ale codziennie ;)

@hona daj Boże! Trzymam kciuki :)

@funia26 czy ja dobrze kojarzę, że pisałaś o zakupie wycieczki na Kręte na maj?

Co do ćwiczeń, ja miałam mała przerwę od Chodakowskiej ale uskutecznialam hula hop. O dziwo spadło mi 2kg :o ale kończy sie okres i zaczynam Chodakowska z kwasem wspomagającym spalanie tłuszczu, zobaczymy czy cos da...mam motywacje teraz :)

@alza hop hop? Co sie dzieje ze tak długo milczysz? Mam nadzieje, ze żałobę w sercu pomagają przetrwać ci Twoje dwa promyczki :*

@gloria6 wszystko też zależy od Księdza... mojej Mani chrzestna (nie świadek chrztu) nie ma bierzmowania i nasz ksiądz się zgodził i przymknął na to oko .. zaświadczenia też z kościoła nie musiała przynosić, po prostu podaliśmy imię i nazwisko i normalnie jest matką chrzestną.
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny,z jednej strony baaaardzo bym chciala,a z drugiej jeszcze bardziej sie boje.U nas nie bylo problemu z zajsciem w ciaze,moge powiedziec smialo,ze udawalo sie za pierwszym razem,problem byl z donoszeniem :(
 
Teraz takie pytanie do Was mam ile placicie za wizyte u ginekologa chodzicie prywatnie? Ja place 100 zl ale zastanawiam sie nad zmiana lekarza czytalam wiele pozytywnych opinii nactemat lekarza Magnuckiego z Katowic bierze 200 zl ale zajmuje sie bezplodnoscia i ciazami wysokiego ryzyka
Ja płaciłam 200 za każdą wizytę z usg + badania+30 zł za ktg.

Hona trzymam kciuki za narozrabianie ;)
 
Dzieki dziewczyny,z jednej strony baaaardzo bym chciala,a z drugiej jeszcze bardziej sie boje.U nas nie bylo problemu z zajsciem w ciaze,moge powiedziec smialo,ze udawalo sie za pierwszym razem,problem byl z donoszeniem :(
@hona u nas też ten sam problem :/ ale może akurat będziesz mile zaskoczona i wszystko będzie pozytywnie , strach jest ale nie nastawiaj się z góry :*
 
Hej dziewczyny.
U nas dziś chłodno chyba sobie daruje spacerki dziś.
Siedzimy z młodym w domu .
Pozdrawiam wszystkie i miłego dnia życzę; )
 
No wlasnie, co parafia to inne reguly. Ale juz po temacie, bedzie moj brat ktory bardzo sie cieszy ze go poprosilismy a szwagier prawdopodobnie wcale nie przyjdzie. I kij mu w ucho.
Wczoraj minely dwa lata odkad odszedl nasz pierwszy Aniolek. Dlatego nie lubie dnia kobiet. Niemniej jestem bardzo szczesliwa ze Marcelina jest z nami w taki dzien, chociaz o Kindze pamietamy. Nie wiem czy to byla dziewczynka ale jakos tak o niej zawsze mowilismy Kinga.
 
Hej dziewczynki[emoji8]spoznione życzenia dla Was[emoji4]

Hona jakby sie udalo to byloby super[emoji6]trzymam kciuki[emoji4]

Roxie my tez robimy poki co sami,a dom bedzie dosc duzy 185 m uzytkowej powierzchni plus podwojny garaz i inne gospodarcze pomieszczenia ale bez piwnic.
Mamy nadzieje,ze za dwa lata sie wprowadzimy[emoji5]ale to nie jest dla nas najwazniejsze,na szczescie mieszkamy sami wiec nie mamy parcia.Ale widomo,tam bedzie lepiej[emoji5]

Zanetka sliczna kuchnia[emoji4]fajnie ,ze juz mieszkacie[emoji5]

Olasec to jestesmy na tym samym etpaie[emoji4]na jaki czas przewidujwcie budowe?

Masha tak ja pisalam,ale lecimy na Korfu ,na Krecie tez bylam [emoji4]lecicie na Krete?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry