reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Magdalena niestety lekarze wykonują procedury a nie leczą. Moje zdanie zawsze było takie, że służba zdrowia powinna być sprywatyzowana. Tylko konkurencja i szeroki rynek usług dają zadowolenie klienta. Wszyscy się oburzają, że przecież płacą składki, to im się należy. Ale czy nie byłoby dla wszystkich lepiej, gdybyśmy oddawali dla państwa tą dziesięcinę a 90% zarobionych pieniędzy wydali na to, co sami chcemy? Przypomnę, że po wprowadzeniu dziesięciny chłopi bardzo się buntowali. Dzisiaj oddaję połowę pensji na wstępie, nie wspominając o opodatkowanych produktach i usługach. Ale jakoś nikt się nie buntuje...
 
reklama
Roxie bardzo mi przykro ;( co za pech !!!
Ile jeszcze my musimy przejść ;(
Kochana może jeszcze nic straconego jestem z tobą myślami .
Jesli niestety bedzie to koniec to do następnych starań zrób sobie szereg badań po poronieniach nawykowych i może pójdź od immunologa i zbadaj komórki nk i zespół fosfolidowy i kardiolipowy .
Która to twoja ciąża ?
Ile już straciłaś ?

Ja straciłam 4 ciaze przeszłam kupę badań i zabiegów nie znaleźli przyczyny moich poronień dopiero po 2 latach od ostatniego poronienia znalazłam nowego lekarza i zrobiłam badania komórek Nk i mam bardzo wysokie i one zabijają każda moją ciąże , wszystkie kończyły sie miedzy 4-8 tyg .
Takze nie trać czasu na kolejne straty zrób badania .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@funia26 no jesteśmy na bardzo zbliżonym etapie. A czuję się już o niebo lepiej, ostatnie dni to była masakra, ciągłe mdłości, wszystko śmierdzi, ciężko było coś zjeść, a głodna chodzę praktycznie non stop :p Oby do wizyty, teraz mam 23.02 na NFZ i już tam będę chodzić, do lekarza którego poleca dużo moich znajomych, zresztą ja też mam o nim dobre zdanie.
Rocie tak jak dziewczyny mówią porób badania, nawet jeśli będziesz musiała za wszystkie płacić, ale przynajmniej będziesz miała szansę dowiedzieć się co jest nie tak i zapobiec kolejnej stracie.
 
@Baslan ja mialam taki hardcore w poprzedniej ciazy,nic nie moglam jesc a jak juz jadlam to slodkie,warzywa mnie gryzly,obiadu zrobic nie moglam,ciagle spalam i mnie mdlilo
A teraz nic mi nie jest ,na prawde,gdyby nie usg czy beta to bym nie powiedziala ,ze to ciaza.[emoji4]
Takze tutaj potwierdza sie teoria ,ze kazda ciaza jest inna
Ja wlasnie wczoraj bylam na nfz,bo moj doktorek jest na miesiecznym urlopie i powiem Wam ,ze jestem zachwycona,chyba zmienie lekarza,wizyta pol godziny,wszystko dokladnie,usg,opowiadl mi o wszystkim,dodam jeszcze ,ze mlody i przystojny haha wiec juz w ogole warto[emoji12]
Ale przede wszystkim wyglada na dobrego lekarza,z reszta jego ojciec jest bardzo znanym ginem
Normalnie jestem cala w zachwycie i to na nfz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie dziewczyny
Jestem z wami na bieżącą,ale nie mam kiedy do was napisać,wiecie jak to jest zajmowanie się noworodkiem:)
Trzymam kciuki za brzuchatki,a za te co straciły ciąże zapalam światełko dla waszych malutkich nienarodzonych dzieci.
Piszę do was bo mam pytanie,otóż byłam na wizycie u ginekologa i ginekolog w czasie badania wykrył u mnie powiększony jajnik i mam do was pytanie czy ten powiększony jajnik może oznaczać jakąś chorobę?
 
@funia26 no jesteśmy na bardzo zbliżonym etapie. A czuję się już o niebo lepiej, ostatnie dni to była masakra, ciągłe mdłości, wszystko śmierdzi, ciężko było coś zjeść, a głodna chodzę praktycznie non stop [emoji14] Oby do wizyty, teraz mam 23.02 na NFZ i już tam będę chodzić, do lekarza którego poleca dużo moich znajomych, zresztą ja też mam o nim dobre zdanie.
Rocie tak jak dziewczyny mówią porób badania, nawet jeśli będziesz musiała za wszystkie płacić, ale przynajmniej będziesz miała szansę dowiedzieć się co jest nie tak i zapobiec kolejnej stracie.
Baslan jak ja Cię dobrze rozumiem... Ja nie mogę prawie nic jeść... Przyswajam serek waniliowy, rurki kukurydziane banany i pomarańcze i to nie zawsze.... Jest mi non stop niedobrze, po kilka razy dziennie wymiotuje ... Jak mój M je mięso albo wędliny to ja wychodzę do drugiego pokoju.... Ale zniose wszystko byleby było z Maluchem ok :-) damy radę!!


@funia26 Młody i przystojny - to brzmi zachęcająco [emoji13][emoji23][emoji6] jak się dziś czujesz?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roxie, ja w lipcu też miałam taką sytuację. Beta 13,5 i w kolejnych dniach zaczęła spadać. Wtedy już na lekach. Kolejnej @ już nie doczekałam. Teraz jestem w 30 tc. Także na tym etapie tj. po ciąży biochemicznej można odrazu się starać i to najczęściej z dobrym rezultatem.

 
Renia myślę, że może być wiele przyczyn powiększonego jajnika. Idź do lekarza i zapytaj :-)

Agatush ja czułam, jak ktoś otwierał lodówkę na dole a ja byłam na górze za zamkniętymi drzwiami w pokoju. Tak mi się wyostrzył smak i zapach po ciąży, że jestem niczym Magda Gessler ;-)

Funia mój też przystojny :-D Aż miło chodzić ;-)
 
Agatush dieta rzeczywiscie malo urozmaicona,kurcze zebys tylko jakiejs anemii sie nie nabawila,albo czegos w tym stylu:/
Ja sie ciesze ,ze moge jesc prawie wszystko [emoji4]
Alza to wiesz co czuje hahah[emoji12]

A ze mnie jest taka dupa wolowa ...w maju mam wesele kolezanki,postanowilam zamowic sukienke,nowej sie nie dalo bo sklep ja wycofal i musialam kupic uzywke ,a i z tym bylo ciezko
I jak sprawdzalam na wymiry,to wyszlo ,ze teraz xs bez problemu a w s mial byc zapas kilka centow w talii,hmm okazalo sie ,ze zapasu jest 1-1,5 haha wiec raczej nie przejdzie,a przerobic na pewno sie jej nie da,jestem wsciekla ,dalam za nia 300 i jeszcze nie wiem czy ja ubiore a tak mi sie podoba
Idiot ze mnie i co poradze ehhh [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z moją kobietą staramy się o dzidziusia i mam nadzieję ,że nie zakonczy się to tylko nieudanymi próbami . Wam wszystkim życzę powodzenia , wytrwałości i jeszcze więcej siły :)
 
Do góry