reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

...stało się :( już po wszystkim...okazal sie pechezyk bez zarodka beta prawie nie urosła ; ( znowu to samo...
 
reklama
Roxie ale od kiedy beta nie urosla ?prawie to znaczy jaki byl przysrost?
Moze jeszcze nie wszystko strcone w koncu to dopiero 5t i kilka dni ,zarodka ma prawo nie byc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witch tarczyce masz chyba w dolnej granicy normy[emoji4]mi w poprzedniej ciazy spadla poniezej normy a i tak lekarz twierdzil ,ze jest oki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W tamten pon była 12.5 dziś 20...powiedzieli żebym przyszła w poniedziałek sprawdzić jeszcze raz usg ale ze raczej nie dają nadziei ...nie mam siły :(
 
roxie tule cieplutko jestem z tobą całym sercem .ale pamiętaj nadzieja umiera ostatnia także może jeszcze jest nadzieja.
 
Roxie kochana[emoji20]w zeszly poniedzialek czy w poniedzialek 13.02?
Troszke maly ten przyrost rzeczywiscie ,ale tak jak mamcia mowi nadzieja umiera ostatnia [emoji20]
Przytulam i jestesmy z Toba


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W zeszły ...Ale jestem pewna że implantacja była 1 lutego bo miałam 3 dni plamienia :( tak nadzieja... Ale beta w ciągu 10 dni urosła tylko 8 jednostek :(
 
Funia trzymam kciuki &&&& Staś też był o tydzień mniejszy od początku, długo czekałam na serduszko a jednak jest ze mną i to wielki kloc :-D Gin mówił, że każdy na ulicy jest inny. Jeden duży, drugi mały, jeden gruby, drugi chudy. Tak samo dzieci w brzuchu :-)

Roxie bardzo mi przykro :-(

Magdalena widzisz, jednak można pracować na fundusz w normalnych warunkach :-) Jak zaczęłam pracować w przychodni (jestem kierownikiem poradni) od razu wprowadziłam nowe zasady. Wszyscy się na początku buntowali, ale jak każdy wchodził do gabinetu na umówioną godzinę, był porządek w papierach i twarde zasady zgodne z prawem, to zmienili nastawienie.
 
reklama
Do góry