reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Oj dziewczyny nie mam już siły ... musimy przejść specjalistyczne badania jaka jest przyczyna ze bez problemu zachodze a nie moge donosić :(
 
reklama
Calineczka o której Ty chodzisz do pracy??

My z mężem bijemy wszystko na głowę... :-) po ślubie 5, ale razem 17! :-D Jesteśmy razem dłużej, niż osobno ;-)

Jak idę na rano to na 6 z tym, że muszę dojechać jeszcze ;) o 5 mam tramwaj :errr:

Dziewczyny nie wiem co mam myśleć o tym plamieniu, Raz plamienie jest brązowe raz w kolorze krwi i tak na zmianę..
 
Ostatnia edycja:
Calineczka to masakra! Latem pewnie jest łatwiej, ale zimą... Kiedyś miałam pacjenta, który pracował w masarni i chodził do pracy na 3 rano (albo raczej w nocy?!) I jak siedział u mnie na fotelu o 16 to zasypiał.
 
Jestem po wizycie
Dzdziolka zyje ale jest dopiero 7t0d a wg om mam 8t2d a bylam na monitoringu i wiem kiedy owu byla wiec lekarz powiedzial ,ze za dwa tyg zobaczymy jak dzidzia sie rozwija ,nie wiadomo czy to cos niepokojacego[emoji19]
Krwaiak dalej widoczny niestety na usg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia data owu nie ma tu nic wspólnego z terminami wiec bądź dobrej myśli.
...stało się :( już po wszystkim...okazal sie pechezyk bez zarodka beta prawie nie urosła ; ( znowu to samo...
Roxie bardzo nam wszystkim przykro. Trzymaj się mała. Wiem ze to nie pocieszenie ale lepiej już teraz niż o każdy kolejny tydzień.. [*] ŚWIATEŁKO DO NIEBA
 
Roxie to rzeczywiscie o wiele za malo,nawet od tego poniedzilku byloby malo,ale jeszcze bylaby sznasa
Nie gniewaj sie na mnie ale moze lepiej,ze teraz poki nie widzialas serduszka
Mocno Cie tule [emoji20]
Ktora to byla ciaza?

Alza dziekuje,mam nadzieje,ze u mnie tez zakonczy sie to happy endem[emoji5]

Baslan oby,oby a Ty jak tam sie czujesz?wychodzi na to,ze jestesmy na podobnym etapie chyba


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roxi bardzo mi przykro.

Dziewczyny dzisiaj Pani dr kardiolog u której byłam z Alą jak zobaczyła kartę inf. Ali ze szpitala gdzie jest napisane, że to moja 4 ciąża a poród 1 powiedziała, że nieporozumieniem jest, że w PL nie wykonuje się badań genetycznych traconej ciąży i była zbulwersowana, że za wszystkie badania płaciłam.

Alza i to w Instytucie Matki Polki, ale to zasługa pracujących tam lekarzy między innymi Pani dr u której byliśmy :)
 
reklama
Calineczka to masakra! Latem pewnie jest łatwiej, ale zimą... Kiedyś miałam pacjenta, który pracował w masarni i chodził do pracy na 3 rano (albo raczej w nocy?!) I jak siedział u mnie na fotelu o 16 to zasypiał.
Alza ja tak pracowalam 4 lata. 3-12. Ale to byla moja najlepsza praca w zyciu, w poludnie juz po pracy i moglam sobie wszystko pozalatwiac. Ale bywaly dni ze faktycznie o 14 padalam na "drzemke" trwajaca az do nastepnej zmiany...

Roxie bardzo bardzo mi przykro. Moja beta z pierwszego poronienia byla 34 chyba i tez sie nie utrzymala :( nie zalamuj sie i nigdy ale to nigdy nie poddawaj!
 
Do góry