reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Funia a który to tydzień? Normalnie gotuje się w człowieku... żeby na ginekologii nie mieli dobrego sprzętu??? Znajdź lekarza i umów się na wizytę. A do tego czasu leżeć w łóżku i wstawać TYLKO na siku. Niech Ci połówek zrobi bazę przy łóżku, komputer, książki, gazety, woda, przekąski, jedzonko podaje do łóżka a Ty wysiaduj grzecznie jajo :-)
 
reklama
Funia będzie dobrze. Tak jak pisze Alza, leż i tylko wstawaj na siku i szybki prysznic. Ja krwawiłam bardzo z Michałkiem i wszystko się skończyło dobrze ale leżałam od 8 tygodnia do chyba 16 cały czas. Tylko u mnie była ciąża bliźniacza i jedno dzidzi zmarło i było krwawienie. Odpoczywaj!!
 
Alza taki mam zamiar ,lezenie i nic wiecej[emoji4]
W czwartek mam lekarza wiec zobaczymy[emoji4]
Wg om 7t6d
Wg usg 6t5d ale juz ostatnio slyszalam ,ze ciaza jakims cudem jest mlodsza
Moje dziecko jeszcze sie nie urodzilo a juz mi cisnienie podnosi [emoji3]
Bralam wczesniej duphatson 2x1 ,ten lekarz kazal mi brac 3x2 ,co myslicie nie za duzo ?bo juz sama nie wiem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alza taki mam zamiar ,lezenie i nic wiecej[emoji4]
W czwartek mam lekarza wiec zobaczymy[emoji4]
Wg om 7t6d
Wg usg 6t5d ale juz ostatnio slyszalam ,ze ciaza jakims cudem jest mlodsza
Moje dziecko jeszcze sie nie urodzilo a juz mi cisnienie podnosi [emoji3]
Bralam wczesniej duphatson 2x1 ,ten lekarz kazal mi brac 3x2 ,co myslicie nie za duzo ?bo juz sama nie wiem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia moja koleżanka jak plamila też distaeala 3x2 i w szpitalu i jak wyszła też więc spokojnie jak kazał to taka dawkę bierz :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Funia jak ja w pierwszej ciazy krwawilam to tez mi dali taka dawke ale nawet to nie pomoglo i moj Aniolek odszedl ale u mnie to bylo tak wczesnie ze ani razu serduszka nie bylo. Trzymam kciuki!
 
funia Ja brałam 3x2 duphaston i do tego jeszcze nospa forte 3x1. Potem stopniowo mi gin zmniejszał dawkę. To ja jeszcze potrzymam za Was kciuki! Melduj się nam od czasu do czasu, bo będziemy się martwić.
 
Gloria przykro mi ,ze tak sie to skonczylo,najwazniejsze,ze teraz tulisz swoj skarb[emoji4]
Witch ale u Ciebie sie udalo wtedy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Radosnego świętowania :) *My ♡
received_10211709500793991.jpeg
 

Załączniki

  • received_10211709500793991.jpeg
    received_10211709500793991.jpeg
    75,4 KB · Wyświetleń: 82
reklama
@Calineczka24, rozumiem Cię doskonale :) ale hula hopem można kręcić i np. włączyć jakiś ulubiony film - serial :) ja nadrabiam wtedy zaległości w serialach :D ze dwa odcinki przyjaciół czy jeden odcinek chirurgów i łączy się pożyteczne z przyjemnością :) a mam wrażeniem, że im człowiek ma więcej obowiązków czy rzeczy do zrobienia, to się lepiej czas organizuje.
Muszę wypróbować ;) Tylko u mnie to raczej jest słomiany zapał :( Nie umiem się zebrać i na dłuższą metę coś pożytecznego dla samej siebie zrobić ( lenistwo ze mną wygrywa )

A tak z innej beczki, Dziewczyny mam jakieś plamienia. Jestem już po dniach płodnych 6 dzień, więc nie wiem czy mam się martwić, że coś się dzieje z moim organizmem po tym poronieniu czy to może być normalne?
Uprzedzając pytanie, nie byłam po poronieniu u lekarza bo organizm się miał sam wyczyścić i było zielone światło na starania. Poroniłam 23.12.16
Wczoraj na wkładce zauważyłam, że jest plamienie, rano wstałam też było. ( trudno byłoby nie zauważyć ) Teraz jakby się uspokoiło myślałam, że może okres mi się zaczyna, ale do okresu mam jeszcze tydzień, więc wątpię, żeby mi się tak cofnął.
Radzicie coś?
 
Do góry