reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@nafoczka dziękuję :-) gorączki nie mam już od soboty więc tak naprawdę miałam ja jeden dzień, dzwoniłam do znajomej lekarki poradziła mi co bezpiecznie wziąć - skończyło się na oscillococcinum i 2 tabletkach paracetamolu, a teraz lecę domowe sposoby na katarek i kaszel :-) ale z dnia na dzień jest dużo dużo lepiej. Oczywiście martwię się czy Malenstwu nie zaszkodziło nic, ale wymiotuje cały czas jak wcześniej i nic niepokojącego się nie działo ( ani plemienia, ani bólu brzucha) więc wierzę że jest ok :-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Funia &&&&&&&&& daj znać.
A ja czekam na wizytę pediatry dla Ali bo w nocy mi wybudza się z płaczem w dzień jest marudna, oczy jak szklanki, pokasłuje i znów ma gile :/
 
Dziewczyny wiec tak
Wiele sie nie dowiedzialam,w tym szpitalu maja przedpotopowe usg i najpierw powiedzial ,ze on nic nie widzi i nic z "tego "nie bedzie ,uzyl kilka razy doplera az go upomnialam ,ze to chyba kiepski pomysl ,bo przeciez jest na tym etapie szkodliwy
W koncu znalazl zarodek i widac bylo serduszko,dalej probowal mi je dac uslyszec,ale po upomnieniu przestal,generalnie pow ,ze nie wiadomo co bedzie.
W czwartek mam wizyte to moze cos sie okaze,chcieli mnie zostawic na oddziale ale zrezygnowalam ,bo leczenie polegaloby na lezeniu i duphastonie,wiec zrobie to w domu
A jak na zlosc mojego lekarza nie ma caly luty[emoji25]
Jestem przerazona [emoji24]
Dziekuje za kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
funia No to nic straconego! A nie możesz gdzieś prywatnie na wizytę się wcisnąć? Ja akurat sobie chwalę pobyt w szpitalu, bo faktycznie leżałam - dostawałam duphaston i rozkurczowe. A i na uspokojenie też się coś trafiło ;-) W domu zawsze jest coś do zrobienia... I na oddziałach mają już "normalne" USG, u mnie było to samo na IP - "śnieżący" mały telewizorek... Dojrzeć cokolwiek tam to chyba cud.
 
Witch usg wlasnie robili mj na oddziale i lepszego w calym szpitalu nie ma:/
Ogolnie ja chodze prywatnie ale mojego lekarza nie ma,w czwartek mam wizyte to juz poczekam,bo w sumie serduszko widzialam,a jak tam tez bedzie usg do dupy to pojde do innego prywatnego gabinetu
Postaram sie odpoczywac,wiadomo ,ze to nie to samo co w szpitalu bo zawzze sie cos znajdzie ale mimo wszystko wole w swoim lozku lezec [emoji4]mam nadzieje,ze bedzie dobrZe ale jak widac dzidzia lubi podniesc mi cisnienie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@funia26 Kochana musi być dobrze!!! Zobacz znalazł i Maleństwo i serduszko!!! Sama widziałaś jaki mają sprzęt!!! Ja też bym Ci poradziła spróbować wcisnąć się gdzieś prywatnie!!! Cały czas kciukam bardzo bardzo mocno!!!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
funia będzie dobrze spróbuj gdzieś się dostać prywatnie ale jeśli na kiepskim sprzęcie zobaczył maleństwo i serduszko to ja bym była dobrej myśli trzymam kciuki.
 
Agatush dzieki[emoji4]mam nadzieje,ze bedzie oki
W czwrtek ide z nfz do innego lekarza i pierwszy raz wiec nie wiem jakie tam bedzie usg ,ale jak bedzie kiepskie to pojade gdzies prywatnie [emoji5]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wiec tak
Wiele sie nie dowiedzialam,w tym szpitalu maja przedpotopowe usg i najpierw powiedzial ,ze on nic nie widzi i nic z "tego "nie bedzie ,uzyl kilka razy doplera az go upomnialam ,ze to chyba kiepski pomysl ,bo przeciez jest na tym etapie szkodliwy
W koncu znalazl zarodek i widac bylo serduszko,dalej probowal mi je dac uslyszec,ale po upomnieniu przestal,generalnie pow ,ze nie wiadomo co bedzie.
W czwartek mam wizyte to moze cos sie okaze,chcieli mnie zostawic na oddziale ale zrezygnowalam ,bo leczenie polegaloby na lezeniu i duphastonie,wiec zrobie to w domu
A jak na zlosc mojego lekarza nie ma caly luty[emoji25]
Jestem przerazona [emoji24]
Dziekuje za kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana przede wszystkim szukaj innego lekarza ! pytaj o kogoś z polecenia najlepiej i nie czekałabym tylko poszła sprawdzić jeszcze raz do kogoś ze sprzętem i kompetencjami ...
Bądź dobrej myśli :*
 
reklama
Roxie dzieki,ja mam super lekarza,ale ma miesiac urlopu i musze jakos przetrzymac i znalezc kogos [emoji4]oby bylo dobrze [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry