reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

nisiao witaj kochana: )
Kwiatuszku kciuki i modlitwę masz jak w banku: )

Ja rano młodego przewietrzyć musiałam bo teraz za duży skwar na słońcu. Teraz śpi akcja nocnik trwa zdejmuje mu pampucha, ale jak na razie zalewa podłogę siada na nocnik i po chwili wstaje nic na siłę w końcu chwyci o co chodzi. Tłumacze mu cierpliwie o co chodzi: )

Pora zjeść obiad i chyba przed wieczorem dopiero z nim wyjdę. Jak będzie mniej parzyć słońce.

Byłam z mężem na zakupach on kupował buty ja nic nie wypatrzyłam.
 
reklama
Witam Was Kochane :)

Kwiatuszek kciuki mocno zaciśnięte, w modlitwie też będę pamiętać!!!

Gloria, Alza, Renata, Angel jak samopoczucie?

U nas spokojnie... Dziewczyny czy Was na moim etapie ciąży też tak bolały piersi?? Oszalec można... Ja wszystko rozumiem- na początku ciąży wiadomo, ale teraz?? Z córeczką tak nie miałam mimo iż siara pojawiła się mi w 20 tyg ciąży.
 
Cześć Dziewczyny,
Kwiatuszku, ja również ogarniam modlitwą.
U mnie jeszcze ponad tydzień do wizyty u gina.
To już 6t5d. Mdłości zero, za to zgaga się przyplątała. Do tej pory nie widziałam co to jest. Teraz już wiem. I ta senność, o godzinie 19 odlatuje. Zawroty głowy i bolesność piersi również mi towarzyszą. Poza tym ciągle czuję lęk, czy tym razem się uda. Momentami zazdroszczę tym, które haftują. A tu nic.
 
Kwiatuszku trzymam kciuki &&&&&&&.

Martusia mnie strasznie bolały piersi ale gdzieś tydzień temu ból piersi zelżał. Są za to o 2 rozmiary większe. Musiałam wymienić bieliznę.

Karolka spytałam w aptece jaka jest różnica pomiędzy femibionem classic a natalem 2, otóż w natalu 2 jest dodatkowa kapsułka ze skoncentrowanym olejem z ryb.

Aniołkowa mamo będzie dobrze. Trzymam kciuki &&&&&&. Ja też ciągle się boję. Dopiero jak przytulę małą to się uspokoję.

Ja trochę świruję bo nie czuję jeszcze ruchów małej, na szczęście za tydzień wizyta. Chyba osiwieje do tego czasu.
 
Kwiatuszek trzymam &&&&& będzie dobrze zobaczysz...

Aniołkowa mama brak wymiotów i mdlosci to nic zlego ja w,trzech ciazach nie wiedzialam co to mdlosci za to teraz to .... Szkoda gadac

angelstw u mnie tez straszny leń ale niestety musze z nim walczyc troje dzieci do wykarmienia i opieki w domu wiec nie ma to czy tamto nawet ciaza nie,moze byc wymówka bo nikt,niestety nic za mnie nie zrobi jeszcze maz przywiozl do domu psa "gończy polski" czytalam o nim i szczerze to musze sie go jak najszybciej pozbyc bo warczy na Najmlodsza córkę a czytalam ze to psy myśliwskie wiec moze byc niebezpieczny ....

jak u was z pogoda ? U mnie cieplo ale tez pochmurno ...

anik jak u ciebie jak sie czujesz kochana ... Cos juz lepiej ze zdrówkiem ... Zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia i wyjasnienia jak najszybciej sytuacji z ta twoja,@

MisiaMonisia ja jako świadek na bierzmowanie kupilam biżuterię córce brata goscie dawali koperty impreza byla mega co mnie,tez bardzo zdziwilo moja siostra jako,gosc dala 100zl i czekoladki

Martusia ja ból piersi w ciąży mialam zawsze przy moich dziewczynkach i to od samego początku teraz natomiast piersi mam jakby cięższe ale nie,bolesne sle w ogóle ta ciaza jest inna niż poprzednie na każdym kroku widzę roznice ....a samopoczucie tak jak,juz nie,raz pisalam mdlosci i jeszcze raz mdlosci i gdyby nie to to ta ciaza byla by nawet super bezobjawowa hehe ale wtedy pewnie bylby strach ze nic,nie,dolega

Magdalenka będzie dobrze nic sie,nie martw kochana,i myśl pozytywnie maluszek nie raz jeszcze da,porzadnie znac o,sobie
 
Ostatnia edycja:
Martusia - u mnie generalnie spoko, brzuch mi juz odskoczyl konkretnie :) mala kopie wlasciwie glownie po jedzeniu. plecy zaczynaja mnie bolec i cala spuchlam od upalu ze az nie moge juz nosic obraczki. A piersi tez mnie bardzo dlugo bolaly, wlasciwie to sa dni ze wciaz mnie bola wiec widac tak musi byc.

Aniolkowa Mamo- ja nie zwymiotowalam ani razu do tej pory a z mala odpukac wszystko ok :) wiec sie ciesz ze chociaz tego problemu nie masz a inne dolegliwosci przyjda :) zgaga to przeklenstwo, wez sobie rennie jakby co, ja do tej pory biore co kilka dni.

Magdalena - ja musialam czekac do 19tc na ruchy wiec jeszcze nie wpadaj w panike, moja lekarka powiedziala ze to i tak "WCZESNIE" je poczulam....no dla mnie to byla wiecznosc wiec wiem co czujesz...

ja mam wizyte w czwartek, jutro ide na krzywa cukrowa :/
 
Kwiatuszek, zdrowaska odmowiona i trzymam kciuki. :)

Magdalena, fajnie ze zapytalas. O tym oleju wiedziałam, ale witamin za to jest duzo mniej , wiec można by bylo brać np natal classic + osobno ten olej z ryb.
 
Kwiatuszek, zdrowaska odmowiona i trzymam kciuki. :)

Magdalena, fajnie ze zapytalas. O tym oleju wiedziałam, ale witamin za to jest duzo mniej , wiec można by bylo brać np natal classic + osobno ten olej z ryb.
Femobion Natal 1 jest przeznaczony dla starających się i 1 trymestru Jest droższy od Classic, bo zawiera formę metylową kwasu foliowego (łatwiej przyswajalną) i zawiera witaminy potrzebne na etapie 1 trymestru. Classic zawiera wszystkie witaminy potrzebne w każdym trymestrze. Moja ginekolog zaleciła mi Natal 1 właśnie ze względu na tę formę metylową a dodatkowo prenatal dha, jako uzupełnienie kwasów omega :-)
 
Hej!

Renata83 no nic nie wiem, test niby negatywny a okresu nadal brak... chyba powtórzę za jakiś tydzień. Poza tym Krzyś zdrowy, byliśmy dzisiaj na kontroli. Spokojnie mogę go już na polko puszczać, póki co w czapeczce a za kilka dni juz bez :) ja do piątku jeszcze antybiotyk ale już w tabletkach. Tylek od tych zastrzykow mam tak obolały, że leżeć mi ciężko...

Poza tym dzisiaj podrobilam nieco w domu. Pranie, lekkie ogarnianie. Tyle dni byłam chora, mój M w pracy, to można się domyśleć, że porządku nie było ;) był stan względny do wytrzymania ale ja jednak lubie porządek :)

Zazdroszczę Wam brzuszków. Ale tak pozytywnie! I bardzo się z nich ciesze, a za każdą z osobna trzymam kciuki :*
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki jutro dzień dziecka co macie dla swoich pociech? Mój Wiktorek dostanie ciuszki i basen pompowany na wsi go napompujemy i będzie się pluskal.

Ja dziś wcześnie się obudziłam jak widać. Moi panowie jeszcze śpią.
Kawkę wypilam i siedzę na balkonie.

Wiecie co posmarowałam młodego ziajka takim kremem do buźki i mu takie czerwone plamy wyszły na policzkach mam nadzieję, że zniknął już mu więcej tym kremem nie posmaruje bo chyba jest uczulony na jakiś skladnik.
 
Do góry