reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gloria, Alza, Renata, Angel jak samopoczucie?

hej wywołana do tablicy melduje się! Czytam ale nie zawsze mam jak odpisać. Z telefonu nie lubię a wieczorem jak Jaśka już położę to nie mam nawet siły włączać laptopa :p przykładam głowę do poduszki i nie wiem kiedy odpływam ;)
ogólnie nie narzekam. Samopoczucie, poza wszechogarniającym zmęczeniem i brakiem energii, mam dobre. Czasem mnie mdli ale nie wymiotuję. Nie rozmyślam czy to źle że nie wymiotuje, bo chyba bym zwariowała. Wierzę że jest dobrze i że Skrzacik zdrowo i spokojnie sobie rośnie. W piątek kolejna wizyta. Mam nadzieję że ujrzę pięknie bijące serduszko! Oczywiście po wizycie dam znać :) pozdrawiam Was kochane moje!
 
reklama
angelstw juz teraz trzymam mocno &&&& za wizyte i serduszko bubulka :-)

mamcia2014 ja na dzien dziecka jeszcze prezentów ani nawet pomysłów na prezenty nie mam ale pewnie gdzieś je zabierzemy moja najmlodsza dzis skonczyla 4 latka jak ten czas szybko leci w sobotę będzie miala małą imprezke z tej okazji mam nadzieje ze jakoś się z tym uporam mimo moich wstrętnych mdlosci ...

anik dziwne to wszystko z ta twoja @ ale moze faktycznie przez chorobe i zastrzyki @ sie przesunela i dostaniesz poźniej ale,jeśli jest taka mozliwosc ze mozesz byc w ciąży powtórzyłabym,test juz kiedyś pisalam o negatywnym teście siostry 3 dni po spodziewanej @ a mimo to byla w ciąży ...
 
Angelstw tak czytam Twój wpis i tak jakbym cofnela się w czasie i czytała o ciąży z Jaskiem :) Jakos tak szybko ten czas uplynal i aż ciężko uwierzyć ze to już kolejna ciąża :)
Również już zaciskam kciuki za wizytę :) &&&&&&&&

Mamcia ja jeszcze nic nie mam dla Nikosia, dziś jedziemy coś kupić i to taki "podwojny" prezent, bo w Dzień Dziecka Niki ma imieninki :) Przyjda tez dziadkowie na kawe i ciacho :)
 
Anik bety nie będziesz robić? Kurczę dziwna sprawa.

Mamcia my swojej trzylatce z okazji dnia dziecka kupiliśmy Aquabeads- koraliki, które po spryskaniu wodą łączą się że soba :) Daliśmy już wczoraj, bo kurier przyniósł :p Na cały dom krzyczała, że to jej marzenie :)

Angel duuuzo pomyślności i spokoju na ten trudny czas!

A ja pielę grządki z naszymi warzywami. Nie przemeczam się, ale mąż i tak krzyczy na mnie żebym zostawila. Ie dam rady się patrzeć tak zarosly.
Ostatnio mam coraz mniej cierpliwości do mojej córeczki... Chyba hormony mi buzują, bo potrafię krzyknąć bez powodu czego później żałuję :/
 
Anik mi dopiero 3 test pokazał 2 kreski, też byłam chora i owulacja mi się przesunęła.

U mnie dzisiaj raz pada raz jest ładnie przez co głowa mi pęka. Przed ciążą nie wiedziałam co to ból głowy. Dobrze, że obiad miałam od wczoraj bo cały dzień leniuchuję.

Angelstw trzymam kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&&&.
 
Madziu u mnie dokladnie to samo- i z pogoda i z glowa. Wlasciwie caly drugi trymestr mnie boli. Dzis jeszcze mialam glukoze robiona, zupelnie nie chciala mi wejsc i caly dzien sie zle po niej czuje. :( a w szpitalu po drugim pobraniu krwi bym zemdlala i wyladowalam na kozetce..
 
Hej
Jestem i ja, czytam Was na bieżąco ale jakoś nie mam weny do pisania ostatnio. Jest mi cięzko, są straszne upały u nas. dziś spakowałam torbę do szpitala dla siebie i Olafka. Termin CC mam wyznaczony na 30 czerwca więc został niecały miesiąc.
Poza tym u mnie nic nowego.
Bardzo Wam kibicuję zaciążone Dziewczęta i życzę bezproblemowych ciąż.
Za staraczki trzymam kciuki!!!!
 
reklama
Gloria a może to ciśnienie? może masz niskie. Ja mierzę trzy razy dziennie i już wiem, że jak boli mnie głowa to mam niskie. Mnie również robi się słabo, w tamtym tygodniu stałam w kolejce po warzywa i musiałam wyjść na świeże powietrze bo zrobiło mi się duszno i ciemno przed oczami.
 
Do góry