reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem po wizycie dziewczyny :-) lekarz zupełnie inna bajka niż poprzedni :-) no ale też prywatny więc wiadomo. USG zrobione. Pęcherzyk ciążowy pięknie urósł przez tych 5 dni, w pecherzyku uwidoczniono pęcherzyk żółtkowy i pole zarodkowe ale jeszcze bez serduszka. Doktor mnie uspokoił że jest bardzo wcześnie jeszcze i normalne ze serduszka jeszcze nie widać. Kolejna wizyta 3.06 serduszkowa :-) zwolnienie ciążowe dostałam bez najmniejszego problemu :-) bardzo się cieszę że maleństwo rośnie!! Dziękuję za pamięć! Powiem wam że ta ciąża jest inna :p jakoś specjalnie mnie nie mdli, rzygać to ze dwa razy mi się zdarzyło :p jedyne co mam okrutnego lenia :p

1464007024504.jpg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1464007024504.jpg
    1464007024504.jpg
    48,6 KB · Wyświetleń: 459
reklama
Hej u nas też piękna pogoda: )
Hona czekam na wieści z wizyty będzie dobrze nie martw się na zapas.

Renata, angelstw co u Was?
MisiaMonisia czytałam, że mąż dotrzymuje słowa to mnie cieszy:)oby tak dalej.

Nie doczytałam wszystkiego bo mi telefon psoci się.

My wczoraj byliśmy na rocznicy komunii mojego chrzesniaka była msza i potem obiad mama mojego chrzesniaka wyjechała do niemiec na sezon więc jej nie było i jakiś taki smutek poczułam i jej brak, że w drodze powrotnej łzy mi poplynely jak się z,nią w sobotę zegnalam to ona płakała, a ja jakoś się trzymałam, a wczoraj peklam. Niebawem wróci, ale bez niej jakoś tak inaczej. To moja ulubiona siostra cioteczna od małego razem i jakoś tak przeżywam to.

Dziś zaliczyłam z małym spacer potem siedzieliśmy w domu bo bardzo gorąco jest niebawem idziemy znowu na dwór. Pozdrawiam wszystkie.

angelstw doczytałam posta, super, że wszystko ok cieszę się ogromnie: )
 
Cześć Wszystkim:)
czytam Was regularnie od grudnia ubiegłego roku, kiedy to dołączyłam do grona aniołkowych mam. Bardzo pomogło mi lektura Waszych postów. Zapalam światełka dla wszystkich Aniołków, a dziewczynom, którym się udało składam serdeczne gratulacje i otaczam modlitwą.
Moje maleństwo straciłam w 8 tygodniu ciąży, a dowiedziałam się o tym 2 tygodnie później, w dniu moich urodzin. W dniu moich imienin odbył się pogrzeb naszego maleństwa. Nie muszę pisać co przeszłam, bo każda z nas ma to na swoim koncie. To było nasze pierwsze dziecię. Dość późno wyszłam za mąż, ale mój K jest spełnieniem moich marzeń. Było warto tyle czekać. W ciążę, jak na swój wiek zaszłam bardzo szybko, w trzecim cyklu starań, a tak naprawdę w pierwszym cyklu wykorzystanym na maxa. Ogromna radość, która trwała przeszło miesiąc. Później ogromny ból.
Dzięki mojemu K pozbierałam się i dziś znów jestem w ciąży. Na tydzień przed spodziewaną @ zaczął się ból głowy. Śmieliśmy się z K, że znów w pełni wykorzystany cykl i będą 2 kreski na teście. I tak się stało. 6 maja pierwszy test i jest bladzioch. Dobrze, że nie mam 18-stu lat;) W ubiegłym tygodniu byłam u ginekologa i jest wyczekany pęcherzyk ciążowy (4 tydzień, 6 dzień). Kolejną wizytę mam 8 czerwca, to jeszcze ponad 2 tygodnie, nie wiem jak wytrzymać. Moja radość, przeplata się z ogromnym niepokojem. Tak bym chciała, żeby tym razem było dobrze, żeby wszystko się udało. Z objawów ciążowych mam ciężkość i bolesność piersi, bóle i zawroty głowy, zero mdłości i to mnie martwi. No i jak pisała Angelstw też mam okrutnego lenia.
Trzymajcie kciuki!
 
Hej. U Nas też dzisiaj piękna pogoda, ale alergia mnie złapała i ledwo żyje.

Magdalena26, jaki bralas femibion ? Bo ja biorę natal classic i tam jest 800 mg kwasu foliowego i zastanawiam się dlaczego jeszcze dodatkowo bralas kwas foliowy ? :confused:

Angelstw śliczna fasolka <3

Aniolkowa Mama, kciuki żeby wszystko było dobrze.
 
Witaj Aniolkowa mamo, zostan z nami i pisz regularnie to szybciej ci czas zleci i odciagniemy od ciebie zle mysli :) mysle ze to forum udowadnia ze kazdej z nas sie uda, to jest tylko kwestia czasu. Bedziesz zyc od wizyty do wizyty i z kazda bedzie latwiej- widze sama po sobie. Jak poszlam na pierwsza wizyte to tak plakalam ze nie bylam w stanie nic powiedziec i lekarka nawet nie wiedziala z czym przychodze a teraz ide z usmiechem na twarzy :) zostan z nami, pisz o swoich obawach, wsparcia tu nie brakuje :) no i nikt cie tak nie zrozumie jak my.
 
Aniolkowa mamo witaj w naszym gronie.
Tym razem się uda i będziemy za Ciebie trzymały kciuki z całych sił: )

Przykro mi, że i ciebie spotkało poronienie światełko dla Twojego Aniołka(*).

Ja poronilam w 2007 roku, a 7 lat po tym przykrym wydarzeniu urodziłam zdrowego synka, który w lipcu skończy 2 latka i było warto się odważyć.
Strach bedzie ci towarzyszył, ale nagroda jest piękna.
 
Angelstw super wieści :)

Aniołkowa mamo przykro mi z powodu twojej straty, zostań z nami. Jak pisze Gloria forum pomaga odciągnąć złe myśli i czas nam szybciej płynie od wizyty do wizyty ;)

Karolka ja mam mutację MTHFR - nie przyswajam kwasu foliowego, dlatego brałam przez pierwsze trzy miesiące femibion natal 1 + kwas foliowy 5mg, obecne biorę femibion 2 + kwas foliowy 5mg i tak już do końca.

Renata jak się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczyny, odebralam dzis wyniki histopatologiczne. Zawierają tylko 3 zdania "Fragmenty doczesnej z martwicą krwotoczną. Błony płodowe pozałożyskowe bez zmian. Obrzęk podścieliska kosmków". Zastanawia mnie ten obrzęk, Czy któraś miało coś takiego i czy to jest przyczyną zatrzymania ciąży? Co to w ogole zonacza? Jak byłam u endokrynologa z wynikami tsh, ft3 i ft 4 to powiedzial, ze wszytsko ladnie, a wysokie FT4, ktore mi wyszlo to musi byc blad laboratoryjny, bo samo TSH mam piekne. Poprosilam go o zbadanie prolaktyny i prgegestoronu bo ginekolog nie chcial mi zbadac to sie zdziwił i dal skieorwanie bez problemu, teraz musze poczekac na odpowiedni dc aby wykonac te badania. Zapisalam sie dzis tez od razu do gienokologa szpitalnego, ktory uczestniczył przy łyzeczkowaniu i razem z odbiorem badan histopatologicznym była karteczka ze zalecana u niego wizyta, oczywiscie nie musialam z niej korzystac ale oczywiscie skorzystalami wizyta 1 czerwca...

angelstw piekne usg :) i super , ze masz zwolnienie!!
 
Adriana Ja tylko wiem, że ten obrzęk występuje przy zaśniadzie groniastym, ewentualnie przy stanach zapalnych (tzn. mógł powstać jeśli chodziłaś z martwą ciążą). Gdyby to był zaśniad - to miałabyś to na wyniku. Miałaś robione USG po poronieniu? Moim zdaniem wynik hist-pat nie wyjaśnia przyczyny poronienia.

edit. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że laboratorium ot tak sobie się pomyliło. Dla pewności powtórzyłabym wyniki TSH, FT3 i FT4
 
reklama
Karolka ja w ciąży też brałam Femibion....ale nie Classic tylko Natal 1,Natal 2....

Adriana również nie wierze w blad laboratorium i bym powtorzyla wyniki.

Angelstw super wieści :) I piękny Kropus :*

U Nas zaczęło się marudzenie, płacz bez powodu, gorączka....chyba szczepionka daje o sobie znać :/ Dziś 7-ma doba.
 
Do góry