reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie robiłam właśnie ostatnio, to fotka z 28 tc, teraz leci mi 31 tc więc brzuszek większy. Ale proszę bardzo :-)
28 tydzień.JPG
 

Załączniki

  • 28 tydzień.JPG
    28 tydzień.JPG
    51,2 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Doris brzuszek fantastyczny!!!
Renatka- to w takim razie nie zapeszajmy i cierpliwie czekajmy na rozwoj wydarzen:))))

Moja mala sie dzisiaj cos leni i sie martwilam wiec ja zaczelam dziugac i tak mnie kopnela ze az sie przestraszylam :D
 
Doris piękny domek ma Twój synuś :)
Imie macie juz wybrane? Nie wiem czy pisałaś (mam dobrą pamięć ale krótka ;) ), wiec wybacz.

Renatko czekamy cierpliwie razem z Tobą :)

Gloria....nie zadzieraj z Niunia ;)
 
Cześć dziewczyny :)
Renata to nie bladzioch :p trzymam &&&&&&&&&&&& aby @ nie pojawiła się w tym miesiącu.
Doris brzusio piękny :)
U mnie majówka mija w podróży a to do moich rodziców a to do P rodziców a to grill ze znajomymi, na szczęście rzyganko i mdłości mi przeszły, staram się już jeść wszystko tylko potem mam straszną niestrawność i zgagę. Ale lepsze to niż rzyganko :)
 
Hej dziewczyny :-)
Renata gratki :-)
Doris piękny brzuszek :-)
Byłam dziś u endokrynologa tak jak kazał mi zrobić ginekolog z Invimedu. Coś w końcu zaczyna się dziać, mam problem z regularnością cykli i brakiem owu przez niedoczynność tarczycy spowodowaną autoimmunologicznym zapaleniem tarczycy... Leki wdrożone i czekamy.
Najbardziej mnie wkurza to,że poprzedniemu ginowi pokazywalam wyniki i twierdził, że jest ok, bo mieściłam się w normie laboratoryjnej, ale nie dla swojej kategorii wiekowej (mam tsh 3,38 a norma jest do 4,2).
Wierzę, że tylko to jest problem i niedługo uda mi się zajść w upragnioną ciążę! :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane, obiecałam, że odezwę się jak tylko znajdę chwilę więc jestem. Macierzyństwo i domowe obowiązki pochłonęły mnie całkowicie. Dawidek jest okazem zdrowia, waży już 3960g (urodził się mając 3450g) więc ładnie przybiera. Niestety od ostatniej doby w szpitalu synek jest karmiony mm, ponieważ piersi w ogóle nie chciał chwycić, wolał cały czas spać, a po dobie bez jedzenia dostał żółtaczki więc panie neonatolożki po całym dniu dostawiania małego na siłę do piersi, zaczęły nosić butelkę twierdząc, że takiego dziecka jeszcze nie widziały... z żółtaczką już sobie poradziliśmy, z kolkami również sobie radzimy. Ogólnie synek jest kochaniutki, spokojny, bardzo ładnie śpi więc stwierdziłam, że jest przeciwieństwem swojego starszego braciszka, z którym mieliśmy bardzo ciężko. Braciszek bardzo dobrze znosi obecność maleństwa, broni go, tuli i całuje.

Renata gratuluję dwóch kreseczek, cieszę się, że się udało i trzymam kciuki.

Nie jestem w stanie być na bieżąco ani nie nadrobię tego co mnie ominęło bo trochę brakuje mi czasu, gratuluję tym, którym się udało, trzymam kciuki za wszystkie ciężaróweczki i staraczki, wszystkim życzę tego, co ja teraz przeżywam czyli radość i ogromną miłość do maleństwa, o które drżałam przez tyle miesięcy... pozdrawiam bardzo serdecznie
 
Dzien dobry narazie nie dziekuje kochane
Doris piekny masz juz brzuszek kurcze 31 tc to juz prwie ze koncowka :-)
Pozdrawiam Was serdecznie milego dniandziewcznki
 
reklama
Renata co ja widzę dwie kreski gratulacje !!!!!!
Sorry ,że nic nie pisałam byłam dużo na powietrzu bo u nas majówka na mieście jest ;)
Dziś byłam na mieście i po obiedzie znowu idę .
 
Do góry