reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

angelstw ja tez juz dlugo po owu test robilam wczoraj wyszla bardzo slabiutka druga kreska na razie sie nie nastawiam na nic...bo ta kreseczka taka bardzo slaba ...do @ 6 dni.
Pozdrawiam i trzymam &&&&&/za dwie kreseczki :-) i milego wypoczynku i szczesliwego powrotu do domku :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Renata wczoraj testowalas i dopiero teraz nam mowisz????no jasne ze slaba skoro do okresu tak daleko!!!super!!!!
Angel za Ciebie trzymam kciuki baaardzo mocno!!!
 
glorcia jakos tak wole sie nie nastawiac naraziie na nic dlatego dzis tylko tak wspomnialam o tym chociaz czytajac te rozne fora doczytalam sie ze przed@ moze wyjsc bardzo blada kreska ktora nie musi oznaczac ciazy wiec..... Jakos tak na razie podchodze na luzie do tego bedzie co ma byc ...
 
Ja nie wierze w to ze wychodzi komus kreska bez ciazy...mnie test nigdy nie oszukal. Zrob za 2 dni i na bank bedzie ciemniejsza :))) ja mialam bladziocha w dzien spodziewanej @ a potem juz bylo coraz lepiej :))) ale oki rozumiem ze sie wstrzymujesz z euforia. W takim razie po cichu trzymam kciuki za Ciebie i Angel :)
 
IMG_20160502_124448.JPG
Tak to wlasnie niewyraznie wyglada
 

Załączniki

  • IMG_20160502_124448.JPG
    IMG_20160502_124448.JPG
    43,5 KB · Wyświetleń: 388
Z ta euforia to jest tak ze sie bardzo boje coeszyc z czegokolwiek jak narazie

Rozumiem Cie kochana, mialam tak samo :) jak pozniej znajde chwile to ci z komputera wysle zdjecie mojego pierwszego testu ktory wyglada tak samo jak Twoj a byl robiony 13 stycznia a ostatnia@ mialam 12 grudnia. Wierze ze bedzie super, wkoncu przesylam Wam ciazowe fluidki regularnie :)))
 
Doris obiecalas nam zdjecie brzuszka...cały czas czekamy :)

Renatko jak dla mnie to jest na tyle wyraźna kreska żeby móc stwierdzić ze "jesteś w ciąży!" :D &&&&&&& ogromne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuj kochane poki co czekam do soboty i zobacze co dalej pewnie w dzien @ jak nie przyjdzie zrobie kolejny test ...wiecie slyszalam ze jak kobieta wychodzily takie blade kreski to byla to bardzo wczesna ciaza ktora potem roniły podczas spoźniajacej sie 2-3 dni @
 
Do góry