reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Renata spokojnie... Jeśli macica nie będzie gotowa na przyjęcie Maluszka to po prostu tego nie zrobi. A może tak miało być? Spokój, spokój, spokój :)

Alza a myślisz ze ciężarna może spróbować sposoby Twojej babci? Jednak to spirytus...

Green witaj. Szkoda ze poznajemy się w takich okolicznościach. Współczuję sytuacji w której się znalazłaś...

Kochane dziękuję za wsparcie! Jesteście niezastąpione!

Mamcia ja tak żałuję, ze nie mogłam przystąpić do spowiedzi dzisiaj...
 
Green wspolczuje straty [*]
Każda z nas jest tu właśnie z takiego samego powodu niestety:sad:
Martusia wiem ze spokój jest najlepszy ale ja po prostu wariuje to dopiero 4 tyg po zabiegu nigdysama bym ssię nanto nie zdecydowałam co za pech :hmm:
 
Dziękuję za odpowiedzi. Tak właśnie doczytałam ze jeszcze te paski i igły osobno. Musze popytać w aptekach.

RENATA jedyne co mi przyszło do głowy to żebyś poszła jutro na usg zapytać w jakiej fazie są jajniki czy jakoś po owulacji czy nie. Ja akurat owulacje miałam późno po zabiegu ok 4 tyg właśnie ale mówią ze może być wcześniej. Może jesteś tuż przed okresem i nie ma co się martwić. Ale wiadomo ze do naturalnej miesiączki teraz będziesz żyła w stresie. 3mam kciuki!
 
Green wspolczuje straty [*]
Każda z nas jest tu właśnie z takiego samego powodu niestety:sad:
Martusia wiem ze spokój jest najlepszy ale ja po prostu wariuje to dopiero 4 tyg po zabiegu nigdysama bym ssię nanto nie zdecydowałam co za pech :hmm:
Wiem, że jest strach. Zrób za 2 tyg test jak @ nie będzie. Będziesz wiedzieć.
 
Martusia to tylko spirytus salicylowy... Ja bym się bardziej zastanawiała, czy ból jest wskazany w ciąży. Co do alkoholu tak w ogóle, to mam trochę inne zdanie niż większość. Może mnie zaraz zlinczujecie, ale co tam... Alkohol przez cały czas jest produkowany w naszym organizmie i niewielkie jego ilości nie mogą zaszkodzić dziecku. Ja w ciąży z Olkiem piłam szampana na weselach (jeden kieliszek przez całą noc), próbowałam nalewek po małym łyczku itd. Wszyscy reagowali wielkim oburzeniem, ale ludzie! Jedzenie w jelitach nieustająco fermentuje i jakoś nikt nie umiera z tego powodu.

Renata wdech, wydech, wdech, wydech ☺ Bedzie co ma być i na pewno będzie dobrze ☺
 
Dziękuje dziewczynki za jakieś tam pocieszenie ....
Proszę trzymajcie &&&& za tą moja @ - wolalabym by się pojawiła na cos innego jest za wcześnie chyba bym tego psychicznie nie znioslam widzę co wy przezywacie Martus Alzunia a co dopiero gdyby mi się cos przytrafiło ja myslale ze @ juz tuz tuz bo od 2 dni jajniki pobolywaly
 
Renatko nie martw się , tak jak wczesniej dziewczyny pisały co ma być to bedzie , jak twoj organiz jest gotowy to przyjmie a jak nie to odrzuci . Jedynie co mozna się troszke martwić to o infekcje , bo do pierwszej miesiaczki po poronieniu jest duże ryzyko .
Chyba ze dostałas jakiś antybiotyk po poronieniu , ja dostałam za każdym razem .

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Nie dostalam antybiotyku do Domu- dostalam tylko w szpitalu w kroplowce ...
Kurcze to teraz jeszcze bardziej mnie zmartwilas chyba dziś nie zasne :hmm:

Chociaż ja myślę ze to nie możliwe nawet jeśli cos tam.się dostało bo chyba przeciesz jak nie ma @ to nie ma tez owulacji chociaż mogę się mylić ale obym się nie mylilam chcialabym cofnąć ten nieszczęsny moment :sad::-( :(
 
Do góry